УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА6-та сесія 8-го скликання

УХВАЛА № 1251


від 09/16/2021
Про затвердження Програми “Пакет підтримки розвитку конференц-індустрії у м. Львові“
Первинна редакція:

документ.docдокумент.doc Додатки.docxДодатки.docx


Зміни
згідно з ухвалою 1586-2021
документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '1. Готуються', Document 'Про внесення змін до ухвали міської ради від 16.09.2021 № 1251 “Про затвердж'
Остаточна редакція:
Керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про туризм“, беручи до уваги ухвалу міської ради від 04.02.2016 № 134 “Про затвердження Програми розвитку туристичної галузі м. Львова на 2016-2022 роки“, з метою подальшого розвитку індустрії ділової гостинності у м. Львові, підтримки національної конференц-індустрії та запрошення національних подій до м. Львова для стимулювання національних асоціацій проводити заходи конференц-індустрії у м. Львові, пом’якшення наслідків від призупинення діяльності конференц-індустрії та попередження негативного впливу на суб’єктів, задіяних у цій індустрії, в умовах обмежувальних заходів, необхідних для убезпечення мешканців м. Львова від поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та виходу з кризи конференц-індустрії міська рада ухвалила:
1. Затвердити Програму “Пакет підтримки розвитку конференц-індустрії у м. Львові“ (додається).
2. Львівському комунальному підприємству “Львівське конференц-бюро“ забезпечити реалізацію Програми “Пакет підтримки розвитку конференц-індустрії у м. Львові “.
Відповідальний: директор ЛКП “Львівське конференц-бюро“.
3. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.
Міський голова А. Садовий


Додатки.docxДодатки.docx
Дата оприлюднення: 09/30/2021