УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА1-ша сесія 3-го скликання

УХВАЛА № 4


від 04/09/98
Про затвердження структури виконавчих органів Львівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів, витрат на їх утримання
Зміни
згідно з ухвалою 370-1999; 821-2000
документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '2. Прийняті\За каденціями', Document 'Про внесення змій до структури виконавчих органів Львівської місько'; Database 'Ухвали ЛМР', View '2. Прийняті\За каденціями', Document 'Про внесення змін до структури та загальної чисельності виконавчих ■
Заслухавши пропозиції міського голови щодо затвердження структури виконавчих органів Львівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів, витрат на їх утримання, керуючись ст. 26 п.5 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", Львівська міська рада ухвалила:
1. Затвердити розпорядження міського голови від 24.07.97 №494 "Про передачу повноважень у сфері торгівлі та побутового обслуговування населення департаменту економічної політики та ресурсів".
2. Затвердити структуру виконавчих органів Львівської міської ради, додається.
3. Затвердити загальну чисельність апарату ради (відділ „секретаріат ради") в кількості 6 одиниць.
4. Затвердити загальну чисельність виконавчих органів ради в кількості 980 одиниць.
5. Встановити, що зміни внутрішньої структури у межах підрозділів, які є юридичними особами (без зміни їх загальної чисельності) здійснюються на підставі розпорядження міського голови.
6. Витрати на утримання апарату управління проводити у межах асигнувань, затверджених міським та районними бюджетами міста Львова на 1998 рік. Встановити, що уточнення витрат на утримання органів місцевого самоврядування у процесі виконання бюджету проводяться міською радою.
7. Міському голові за погодженням з постійними комісіями до 01.10.98 р. винести на розгляд сесії проект вдосконалення структури виконавчих органів Львівської міської ради.
Контроль за виконанням ухвали покласти на міського голову та постійні комісії ради.Міський голова В. Куйбідадодаток.jpg