УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА15-та сесія 5-го скликання

УХВАЛА № 3026


від 11/12/2009
Про користування релігійною громадою – церквою “Віфанія“ Християн Віри Євангельської земельною ділянкою на вул.Жовківській, 8Розглянувши звернення релігійної громади – церкви “Віфанія Християн Віри Євангельської від 16.02.2009 № 5-1088, технічну документацію на землекористування, керуючись ст.144 Конституції України, пп.34 п.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, ст.ст.12, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, міська рада ухвалила:
1. Передати релігійної громаді – церкві “ВіфаніяХристиян Віри Євангельської земельну ділянку площею 0,4951 га (у тому числі площею 0,0988 га у межах червоних ліній) на вул.Жовківській, 8 у постійне користування для обслуговування церкви за рахунок земель житлової та громадської забудови за функцією використання – землі громадського призначення.
2. Релігійній громаді – церкві “Віфанія Християн Віри Євангельської забезпечити через спеціалізовану землевпорядну організацію виготовлення Державного акта на право постійного користування земельною ділянкою та зареєструвати його у встановленому порядку.
3. Землекористувачеві забезпечити цілодобовий доступ до існуючих на території ділянки інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових.
4. Департаменту містобудування внести відповідні зміни у земельно-кадастрові дані.
5. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.
Міський голова А.Садовий