УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА16-та сесія 6-го скликання

УХВАЛА № 3568


від 07/10/2014
Про координацію інформаційної діяльності та захист інформаційної безпеки на території м. Львова на 2017-2020 роки
Первинна редакція:

документ.doc


Зміни
згідно з ухвалою 1730-2017
документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '2. Прийняті\За каденціями', Document 'Про внесення змін до ухвали міської ради від 10.07.2014 № 3568 “Про координа'
Остаточна редакція:
Відповідно до ст. 17 Конституції України, ст. 7, 8 Закону України “Про основи національної безпеки України“, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ міська рада ухвалила:
1. Затвердити план заходів з координації інформаційної діяльності та захисту інформаційної безпеки на території м. Львова на 2017-2020 роки (додається).
2. Відповідальним виконавцям плану заходів з координації інформаційної діяльності та захисту інформаційної безпеки на території м. Львова на 2017-2020 роки інформувати профільні постійні комісії про його реалізацію щоквартально до 10 числа місяця, наступного за звітним.
3. Контроль за виконанням ухвали покласти на міського голову.

Міський голова А. Садовий

Додаток
Затверджено
ухвалою міської ради
від ___________№_____

ПЛАН
заходів з координації інформаційної діяльності та захисту інформаційної безпеки на території м. Львова на 2017-2020 роки


1. Департаменту економічної політики Львівської міської ради забезпечити організацію та проведення у торгових мережах міста Львова промоційної кампанії “Купуй українське“ з метою збільшення попиту на вітчизняні товари.
Термін: постійно.
2. Суб’єктам господарювання на території міста Львова, що здійснюють гуртову, роздрібну торгівельну діяльність у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях, малих архітектурних формах, приміщеннях тощо вжити заходів для:
- спеціального помітного маркування товарів російського походження* позначкою “Товари з Російської Федерації“ з нанесенням зображення прапора Російської Федерації (з окремим нанесенням зображення прапора Російської Федерації на цінники товарів російського походження) та їх розміщення на окремих полицях;
- запровадження інформаційних стендів у торгівельних приміщеннях, де здійснюють продаж товарів російського походження, з написом “Товари з Російської Федерації“.
* Примітка: для цілей цієї ухвали товаром російського походження вважається товар, вироблений, розфасований, зібраний, вирощений на території Російської Федерації, чи товар, виробником якого є громадянин Російської Федерації чи юридична особа, зареєстрована у Російській Федерації.
Термін: постійно.
3. Управлінню інформаційної політики та зовнішніх відносин департаменту “Адміністрація міського голови“ сформувати інформаційну групу з експертного і громадського середовища для протидії антиукраїнській пропаганді з боку Російської Федерації.
Термін: до 01.05.2017.
4. Управлінню інформаційної політики та зовнішніх відносин департаменту “Адміністрація міського голови“ забезпечити:
- постійне інформування громадськості про підтримку Львівською міською радою громадян – переселенців з Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та східних областей України;
- інформаційний супровід проведення військово-патріотичних таборів під егідою молодіжних патріотичних організацій;
- проведення прес-конференцій та брифінгів на тему “Єдина країна!“ за участю громадських організацій, представників національних меншин та релігійних громад;
- ініціювати у рамках законодавства України про соціальну рекламу трансляції на державних, комунальних та приватних телерадіоканалах м. Львова соціальних рекламних роликів, спрямованих на єдність держави і формування патріотизму.
Термін: постійно.
5. Управлінню освіти департаменту гуманітарної політики проводити у навчальних закладах м. Львова інформаційно-виховні години з роз’ясненням політичної ситуації в Україні, агресії російської держави щодо України.
Термін: постійно.
6. Управлінню культури департаменту гуманітарної політики забезпечити підтримку громадських ініціатив щодо протидії гастрольної діяльності музикантів, акторів та інших діячів шоу-бізнесу, які публічно підтримали агресію проти України.
Термін : постійно.
7. Управлінню культури департаменту гуманітарної політики, управлінню інформаційної політики та зовнішніх відносин департаменту “Адміністрація міського голови“ провести популяризаційні кампанії всеукраїнських друкованих засобів масової інформації, дитячих україномовних журналів.
8. Комунальному підприємству "Редакція газети Львівської міської ради “Ратуша“ здійснювати висвітлення виконання цієї ухвали та запровадити рубрику “Геть російських окупантів!“.Секретар ради В. Павлюк