УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА3-тя сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 399


від 04/21/2016
Про заборону проведення концертів та інших розважальних заходів на території м. Львова представникам українського й іноземного шоу-бізнесу, котрі під час де-факто російсько-української війни підтримують агресію Російської Федерації, пропагують сепаратизм в УкраїніЗ метою зменшення світоглядних впливів представників шоу-бізнесу, котрі здійснюють популяризацію сепаратистських та окупаційних сил, керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, міська рада ухвалила:
1. Заборонити проведення концертів та інших розважальних заходів на території м. Львова:
1.1. Представникам українського й іноземного шоу-бізнесу, котрі під час де-факто російсько-української війни підтримують агресію Російської Федерації, пропагують сепаратизм в Україні, завдають образи честі та гідності українському народу.
1.2. Представникам українського й іноземного шоу-бізнесу, котрі під час де-факто російсько-української війни проводять концерти та беруть участь в інших розважальних заходах на території анексованої Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих окремих районах Донецької і Луганської областей України;
1.3. Представникам українського шоу-бізнесу, котрі під час де-факто російсько-української війни проводять концерти та беруть участь в інших розважальних заходах на території Російської Федерації, при цьому відкрито не підтримуючи у будь-який спосіб проведення Антитерористичної операції.
2. Органу, що веде облік гастрольних заходів, власникам (уповноваженим ними органам чи особам) стаціонарних сценічних майданчиків та іншим підприємствам, установам та організаціям враховувати пункт 1 цієї ухвали при організації гастрольних заходів на території м. Львова.
3. Департаменту “Адміністрація міського голови“ оприлюднити цю ухвалу у засобах масової інформації.
Відповідальний: директор департаменту
“Адміністрація міського голови“.
4. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань, постійну комісію законності, депутатської діяльності та свободи слова, постійну комісію культури, молодіжної політики та спорту.


Міський голова А. Садовий
Дата оприлюднення: 04/27/2016