Львівська міська рада

//
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
пленарного засідання 6-ї сесії
Львівської міської ради 8-го скликання
07.10.2021

Аудіоверсія засідання (за питаннями порядку денного)

Повна аудіоверсія засідання

1. Про внесення змін до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік.
Олег ІЩУК
2. Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік.
3. Про надання місцевої гарантії Львівської міської ради у 2021 році.
Ірина КУЛИНИЧ
4. Година запитань до Львівського міського голови.
5. Про внесення змін до детального плану території у районі вулиці проектованої, вул. Зеленої, вул. В. Навроцького, просп. Червоної Калини (зміна 3). (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 16.09.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
6. Про затвердження ПрАТ "Сетвік" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Героїв УПА, 72. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 16.09.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
7. Про надання ТзОВ “Арена Холл“ та ТзОВ “Лендбуд Арена“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 129. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 16.09.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
8. Про надання гр. Гринчуку В. Я. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Дивізійній, 5. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 16.09.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
9. Про надання гр. Дмитрик М. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Лисеницькій. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 16.09.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
Андрій САДОВИЙ
10. Про внесення змін до ухвали міської ради від 24.12.2020 № 4 "Про затвердження Регламенту Львівської міської ради 8-го скликання".
11. Про надання згоди на прийняття у власність Львівської міської територіальної громади військового містечка № 7 на вул. Городоцькій, 40 – вул. Т. Шевченка, 1 – вул. Т. Шевченка, 3 – вул. Т. Шевченка, 5.
12. Про скасування рішення 24-ї сесії Винниківської міської ради від 09.10.2020 № 3030.
13. Про зміну засновника та перейменування комунального підприємства.
14. Про питання власності на приміщення бази на вул. Вулецькій, 28.
15. Про надання згоди на прийняття у власність нежитлових приміщень на вул. Під Голоском, 24 шляхом укладення договорів про пожертву.
Гелена ПАЙОНКЕВИЧ
16. Про затвердження передавального акта Винниківської міської ради.
17. Про затвердження передавального акта виконавчого комітету Винниківської міської ради.
18. Про визначення розміру громадського бюджету м. Львова на 2022 рік.
Юрій ЛУКАШЕВСЬКИЙ
19. Про звіт заступника міського голови — бізнес-омбудсмена Львівської міської ради.
Петро АДАМИК
20. Про внесення змін до ухвали міської ради від 25.02.2021 № 119 "Про затвердження Програми навчання посадових осіб виконавчих органів Львівської міської ради на 2021 рік".
Богдана ЯРЕМЧУК
21. Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.06.2014 № 3432 “Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської міської територіальної громади“.
Ігор КОБРИН
22. Про затвердження Програми надання премій Львівської міської ради за результатами Ігор ХХХІІ Олімпіади та XVI Паралімпійських Ігор.
Галина СЛІЧНА
23. Про прийняття у власність Львівської міської територіальної громади світлофорного об’єкта. Олександр ОДИНЕЦЬ
24. Про затвердження Переліку комунальних об’єктів Львівської міської ради, охорону громадського порядку та безпеки яких буде здійснювати ЛКП "Муніципальна варта" у жовтні-грудні 2021 року.
25. Про внесення змін до ухвали міської ради від 09.07.2021 № 1239 "Про затвердження Переліку комунальних об’єктів Львівської міської ради, охорони громадського порядку та безпеки яких буде здійснювати ЛКП "Муніципальна варта" у травні-вересні 2021 року". Володимир ДАНИЛЮК
26. Про розгляд електронної петиції "Зупинити руйнування громадського простору, знищення соціальної інфраструктури та локального бізнесу на Сихові".
Тетяна ПРОДАН
Ірина КУЛИНИЧ
27. Про включення до Переліку другого типу та надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Є. Дзиндри, 7 та на вул. Б. Хмельницького, 83.
28. Про включення до Переліку другого типу та надання в оренду нежитлових приміщень на вул. П. Дорошенка, 28.
29. Про особливі умови оренди нежитлових приміщень на вул. В.Навроцького, 23 та виключення з Переліку першого типу нежитлового приміщення на вул. І. Горбачевського, 12. Інна СВИСТУН
30. Про погодження меж історичного ареалу міста Львова.
Лілія ОНИЩЕНКО-ШВЕЦЬ
31. Про внесення змін до детального плану території, обмеженої вул. Зеленою, вул. Півколо, вул. Жасминовою (зміна 1).
32. Про надання дозволу на розроблення проекту внесення змін до затвердженої містобудівної документації “План зонування території м.Львова (зонінг). Том 1. Частина 3. Зонування Франківського району“ (у районі вул. Моршинської).
33. Про розроблення детального плану території у районі вул. Медової Печери.
34. Про внесення змін до детального плану території у межах вулиці Винниківської у селі Лисиничі Пустомитівського району Львівської області (зміна 1). Антон КОЛОМЄЙЦЕВ
35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки, яка перебуває у комунальній власності Львівської міської ради, на території Мурованської сільської ради об’єднаної територіальної громади Пустомитівського району Львівської області.
36. Про продаж ПП "Азов-Галичина" земельної ділянки на вул. Т.Шевченка, 120.
37. Про продаж ТзОВ "Дукат ЛВ" земельної ділянки на вул. Луганській, 1-в.
38. Про затвердження ЛКП "Зелений Львів" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки для збереження та використання парку "Кольонія".
39. Про затвердження ЛКП “Рембуд“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Тракт Глинянський, біля будинку № 139 (житловий масив “Лисиничі“).
40. Про затвердження ДНЗ "Львівське вище професійне художнє училище" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Листопадній, 8.
41. Про затвердження КНП ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня" поділу земельної ділянки та надання ТзОВ "Лінк-Медитал", гр. Онисько І. О. та КНП ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня" земельних ділянок на вул. М. Некрасова, 2, 4, 6, 8, вул. Чернігівській, 7 і вул. Пекарській, 69-б.
42. Про затвердження ТзОВ "Вертикаль Інвест Груп" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Залізничній, 7.
43. Про затвердження ТзОВ “Кол-естейт“ та гр. Колодій Є. І. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Науковій, 7.
44. Про затвердження ТзОВ оздоровчо-реабілітаційному центру народної медицини “Сідус“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Пасічній, 39-б.
45. Про затвердження ОСББ "Тершаковців 4" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Тершаковців, 4.
46. Про затвердження управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надання ТзОВ “Лаертія“ земельної ділянки на вул. Персенківці, 19.
47. Про затвердження ТзОВ “Трентова ЛТД“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Зеленій, 59.
48. Про затвердження ТзОВ “Ромзен“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Дністерській, 1-а.
49. Про затвердження гр. Хмарун Л. П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки № 7 в обслуговуючому кооперативі "Садове товариство “Бузок Люкс" на вул. Лисеницькій.
50. Про затвердження ОСББ “Кульпарківська 190“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 190.
51. Про затвердження гр. Ленишину А. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 50 (зміна цільового призначення) в обслуговуючому кооперативі "Садове товариство "Будівельник 1" в урочищі Голоско.
52. Про затвердження гр. Онищуку В. Г. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 62 (зміна цільового призначення) в обслуговуючому кооперативі "Садове товариство "Будівельник 1" в урочищі Голоско.
53. Про затвердження гр. гр. Стібайло М. А. та Гупало О. О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 4 (зміна цільового призначення) у садівничому товаристві "Вишенька" у районі вул. Бігової.
54. Про затвердження гр. Сєідову Насімі Діггат огли технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки на вул. Замковій, 23.
55. Про надання гр. Припуті Р. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Буковій, 29.
56. Про затвердження ОСББ "На Мучній, 10" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Мучній, 10.
57. Про затвердження ТзОВ "Галтехавто-сервіс" технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, надання земельної ділянки та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на вул. М. Залізняка, 13-а.
58. Про затвердження ОСББ “Томас 5“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. С.Томашівського, 5.
59. Про затвердження ТзОВ “Торговий дім “Тантал“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Луганській, 1-а.
60. Про затвердження ТзОВ - фірма "Барель" технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Пластовій, 10.
61. Про затвердження управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надання земельних ділянок на вул. Т. Шевченка, 317-б.
62. Про затвердження ТзОВ “Спецбудмонтажпроект“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Садовій, 2-а.
63. Про затвердження ОСББ “Стрийська 40“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Стрийській, 40.
64. Про затвердження ОСББ "Під горіхом – 1" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Садовій, 4, 6, 6-а, 8.
65. Про затвердження ТзОВ "ДП "Новокаса" технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку буде поширюватися право сервітуту, та надання у сервітутне користування земельної ділянки на вул. Городоцькій, 226.
66. Про затвердження ТзОВ “Генос" технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 288.
67. Про затвердження гр. Гутчаку О. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі земельної ділянки № 4 в обслуговуючому кооперативі “Садово-городнє товариство “Дружба-2011“ в урочищі Збоїща.
68. Про затвердження гр. Бику В. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 5 (зміна цільового призначення) у садівничому кооперативі "Весна" в урочищі Майорівка.
69. Про затвердження гр. Дячишину Р. Г. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 6 (зміна цільового призначення) у садівничому товаристві "Вишенька" у районі вул. Бігової.
70. Про затвердження гр. Вітик І. М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Нагірній, 26.
71. Про затвердження громадянам-членам садівничого товариства “Вишенька“ проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок у районі вул. Бігової.
72. Про затвердження гр. гр. Вязьмітінову О. І., Цейтліну Л. М., Католі О.Я., Звіру В. М., Андрушку А. О., Заставному С. В., Бойчуку А. В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Газовій, 36/4.
73. Про затвердження гр. Колещук І. І. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Т. Шевченка, 312.
74. Про затвердження гр. Білинській С. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 52 (зміна цільового призначення) у дачному кооперативі "Мала Кривчиця" у районі вул. Тарасівської.
75. Про затвердження громадянам-членам обслуговуючого кооперативу “Садово-городній кооператив “Схід“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок на вул. Бродівській.
76. Про затвердження гр. Юськові І. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Білогорщі, 52.
77. Про затвердження гр. Дацку Р. А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Загірній, 54.
78. Про затвердження гр. Дацку В. А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Загірній, 54.
79. Про затвердження гр. Мігусу Б. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Зубрівській, 34.
80. Про затвердження ФОП Чорній Л. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Панаса Мирного, 24.
81. Про затвердження гр. Сідуну В. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. М.Врубеля, 11.
82. Про затвердження ФОП Терлецькій О. М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Стрийській, 51.
83. Про затвердження ТзОВ “Добрі меблі“, ТзОВ “Спільне українсько-угорське підприємство “Поролон“, ТзОВ “Реннова“, ТзОВ “М-дизель“, гр. гр. Марець С. С., Лозі Я. П., Барабашу М. З., Циган Л. М., Мисяковській І. С. та Мельник В. О. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Городоцькій, 357, 357-б.
84. Про затвердження гр. Якиміву А. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Куликівській, 21.
85. Про затвердження гр. Самофаловій В. М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Брюховицькій, 79.
86. Про затвердження ФОП Шпаку С. А. поділу земельної ділянки на вул. Промисловій, 55-а.
87. Про затвердження гр. Федорок О. Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 14 (зміна цільового призначення) у районі вул. Тарасівської у дачному кооперативі “Мала Кривчиця“.
88. Про затвердження гр. Яськіву Ю. О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Бережанській, 95-в.
89. Про затвердження гр. Саврук Л. О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. А.Рудакі.
90. Про затвердження земельної ділянки на вул. А. Рудакі для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
91. Про затвердження гр. Унгуріян О. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Л.Ганкевича, 9.
92. Про затвердження гр. Левушу А. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Абхазькій, 10.
93. Про затвердження гр. Юрків Л. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Нагірній (біля будинку № 64).
94. Про затвердження гр. Єфімову Ю. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) № 44 у садівничому кооперативі “Алмаз-1“ в урочищі Голоско.
95. Про затвердження гр. Момонту А. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Рахівській, 62.
96. Про затвердження гр. Насібулліній С. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Зеленій, 363.
97. Про затвердження ФОП Цьомі М. М. проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Базарній, 11.
98. Про затвердження гр. Коляді О. Б. поділу земельної ділянки та надання земельних ділянок на вул. Л. Гайовської, 17-а.
99. Про затвердження ОСББ “Шпитальна 25“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Шпитальній, 25.
100. Про затвердження гр. Чиньку Р. Т. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Сокільницькій, 40.
101. Про затвердження гр. Мазур Г. В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки на вул. М. Голубця, 122-а.
102. Про затвердження гр. Кульчицькій В. А. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки на вул. Пасіки Галицькі, 5.
103. Про затвердження ПП “Івако“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Щирецькій, 7-а.
104. Про затвердження гр. Дмитришину О. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 2 (зміна цільового призначення) у садівничо-городньому кооперативі "Зірка" на вул. А. Рудакі – вул. Пасічній.
105. Про затвердження гр. Синенько-Кобилинець Г. П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у дачному кооперативі "Мрія Пасічна" на вул. Пасічній, 123.
106. Про затвердження гр. Бику В. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 3 (зміна цільового призначення) у дачному кооперативі "Мала Кривчиця" у районі вул. Тарасівської.
107. Про затвердження гр. Неру Н. О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки б/н (зміна цільового призначення) у садівничому кооперативі "Медова Печера" на вул. Медової Печери, 68.
108. Про затвердження гр. Миронів Н. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 11 (зміна цільового призначення) в обслуговуючому кооперативі "Садівниче товариство "Троянда" на вул. Біговій.
109. Про затвердження гр. Вербі Л. Д. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміни цільового призначення) у садівничому кооперативі "Під дубом" на вул. Винниці.
110. Про затвердження гр. Стахів Г. З. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) в урочищі Кривчиці.
111. Про затвердження гр. Мисаку Б. О. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки на вул. Садибній, 29-в.
112. Про затвердження гр. Сабату А. Р. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Джерельній (між будинками № 28 та № 28-а).
113. Про затвердження гр. Прокоп І. С. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Брюховицькій, 160.
114. Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.01.2020 № 6284 "Про надання гр. Колосу Б. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Замарстинівській, 45".
115. Про внесення змін до ухвали міської ради від 17.05.2018 № 3460 "Про затвердження середній загальноосвітній школі № 63 м. Львова проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок на вул. Личаківській, 177".
116. Про внесення змін до ухвали міської ради від 09.07.2021 № 1153 "Про укладення договору міни земельних ділянок з метою покращення соціальної інфраструктури мешканців мікрорайону "Під Голоском".
117. Про продовження ТзОВ “Компанія “Етна“ терміну оренди земельної ділянки на вул. В. Єрошенка, 13.
118. Про продовження ФОП Хмільовському Р. М. терміну оренди земельної ділянки на вул. Садовій, 4.
119. Про продовження ФОП Морозовій Т. І. терміну оренди земельної ділянки на вул. Садовій, 2-а.
120. Про розгляд питання продовження ПП “Лорелея“ терміну оренди земельних ділянок на пл. І. Підкови, 3 та просп. Т. Шевченка, 7-9.
121. Про припинення договору оренди землі від 22.03.2019 № Ш-4156.
122. Про надання ПрАТ “Львівобленерго“ дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
123. Про надання ПрАТ “Львівобленерго“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Я.Райніса, 9-а.
124. Про надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Угорській, 22.
125. Про надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Т. Шевченка, 120.
126. Про надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок на вул. Пластовій, 7.
127. Про надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 321-б.
128. Про надання ПП “Інжект“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Пасічній, 133-а.
129. Про надання ТзОВ “Львівський універсам“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на просп. В. Чорновола, 65.
130. Про надання релігійній організації "Релігійна громада (парафії) святих Жінок Мироносиць і блаженного священномученика Миколи Конрада УГКЦ у Шевченківському районі м. Львова" дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Топольній.
131. Про надання ТзОВ “Офісні активи“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Замарстинівській, 71-а.
132. Про надання ПП “Лінія“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 311, 313.
133. Про надання ТзОВ "Вілатекс-ТК" дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Т.Шевченка, 313.
134. Про надання ТзОВ "Ізок" дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. В.Антоновича, 31.
135. Про надання ТзДВ “Дальта“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. В.Антоновича, 31 – вул. Грюнвальдській, 11-а.
136. Про надання ТзОВ "Чечва" дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Ковельській, 109-а.
137. Про надання ТзОВ “Надія“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Угорській, 26.
138. Про надання ТзОВ “Вілла Погулянка“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Погулянці, 43.
139. Про надання гр. Денису О. М. земельних ділянок на вул. Сміливих, 15.
140. Про надання гр. гр. Фуртаку С. Б. та Мосоріній Н. А. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. М. Врубеля, 42 – 42-а.
141. Про надання гр. гр. Косенку В. О., Сендезі Н. Б., Перунову В. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Газовій, 26“.
142. Про надання ОСББ “Ф. Ліста 6“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Ф.Ліста, 6.
143. Про надання ОЖБК “Дувал“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. В. Щурата - вул. Дж. Леннона.
144. Про надання гр. Гаврилюк О. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 269-є.
145. Про надання гр. Мицак Л. Й. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 59.
146. Про надання ТзОВ “Будрем“ земельної ділянки на вул. Б.Хмельницького, 172.
147. Про надання Барицькому С. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 238.
148. Про надання гр. гр. Люляві В. І. та Люляві Л. З. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 377.
149. Про надання гр. Сулиму Д. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Каганця (біля будинку № 74).
150. Про розгляд питання надання гр. Пальчикевичу Р. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Інструментальній, 10 – вул. А. Лінкольна, 23.
151. Про розгляд питання надання гр. Василишину Ю.С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Інструментальній, 10 – вул. А. Лінкольна, 23.
152. Про розгляд питання надання гр. Дудку В. М. у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Інструментальній, 10 – вул. А. Лінкольна, 23.
153. Про розгляд питання надання гр. Процишину М. З. у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Інструментальній, 10 – вул. А. Лінкольна, 23.
154. Про надання гр. гр. Карпі Г. Є. та Чуприненко О. О. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. О. Мишуги, 38.
155. Про надання гр. Маркевич Н. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Л. Мацієвича, 21.
156. Про надання гр. Куровець Л. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Яловець, 37.
157. Про надання гр. Ханику І. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 73.
158. Про надання гр. Ярмолюк А. І. земельної ділянки на вул. Й.Коциловського, 10.
159. Про надання гр. Тузяк І. Й. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в обслуговуючому кооперативі “Двіженець“ в урочищі Клепарів.
160. Про надання гр. Ластовецькому Г. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. К.Студинського (гараж № 7).
161. Про надання гр. Когут А. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 283-а.
162. Про надання гр. гр. Петровій Т. О., Петрову О. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Є. Поповича, 6-8 (гараж № 5).
163. Про надання гр. Кривдик М. Р. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 322.
164. Про затвердження земельної ділянки на вул. Стрийській біля будинку № 322 для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
165. Про затвердження гр. Цвик Н. Ю. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі земельної ділянки на вул. Л.Гайовської, 82.
166. Про затвердження земельної ділянки на вул. Л. Гайовської, 82 для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
167. Про надання гр. Паславському В. Н. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 32 у садово-городньому кооперативі “Лісова Черемшина“ в урочищі Клепарів.
168. Про надання гр. Семчуку М. В. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Пирогівці, 3.
169. Про надання гр. Воробець Н. К. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Є. Чикаленка (біля будинку № 34).
170. Про надання гр. Боднару А. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Каганця (біля будинку № 74).
171. Про надання гр. Качмарику Б. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стадників, 26.
172. Про надання гр. Файдулі А. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 8 у садово-городньому кооперативі “Харчовик“ в урочищі Клепарів.
173. Про надання АТ "Концерн Галнафтогаз" дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Ряшівській, 6.
174. Про надання гр. Костюку А. Р. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Є. Чикаленка (біля будинку № 34).
175. Про надання гр. Моравецькому М. С. дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Колійній, 9.
176. Про надання гр. Дацко К. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Холодній (біля будинку № 52).
177. Про надання гр. Стельмаху О. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Ярослава Мудрого, 11.
178. Про надання ОСББ “Хорватська, 9" дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Хорватській, 9.
179. Про надання ОСББ “Маріюль-38“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Д. Бортнянського, 38.
180. Про надання ОСББ “Бортнянського 36“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Д.Бортнянського, 36.
181. Про надання гр. Гілевичу В. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 11 у садівничо - городньому кооперативі “Праця“ в урочищі Збоїща.
182. Про надання гр. Додю С. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Покутській, 7.
183. Про надання гр. Дімаровій М. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 195 у кооперативно-садівничому товаристві "Садівник" в урочищі Голоско.
184. Про надання гр. Корнелюк І. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Сокільницькій, 34.
185. Про надання ФОП Чмелик О. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 238.
186. Про надання ОСББ “Надія-2002“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Хмільовій, 2.
187. Про відмову ТзОВ "Автосервіс на Патона" у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Є. Патона, 9-а.
188. Про надання гр. Копитко М. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 330.
189. Про затвердження земельної ділянки на вул. Стрийській біля будинку № 330 для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
190. Про надання гр. Новосад О. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Винниця (біля будинку № 43).
191. Про затвердження земельної ділянки на вул. Винниця (біля будинку № 43) для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
192. Про надання гр. Каберник О. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Варшавській (біля будинку № 107-а).
193. Про затвердження земельної ділянки на вул. Варшавській біля будинку 107-а для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
194. Про надання гр. Пістуну П. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Рахівській, 64.
195. Про затвердження земельної ділянки на вул. Рахівській, 64 для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
196. Про надання гр. Бобку І. Б. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Загірній (біля будинку № 18).
197. Про затвердження земельної ділянки на вул. Загірній (біля будинку № 18) для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
198. Про надання гр. Кук О. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Єрошенка.
199. Про затвердження земельної ділянки на вул. В. Єрошенка, для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
200. Про надання гр. Зубань О. Л. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. А. Рудакі.
201. Про затвердження земельної ділянки на вул. А. Рудакі для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
202. Про надання гр. Цимер О. Д. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Рахівській (поруч із ділянкою № 68).
203. Про затвердження земельної ділянки на вул. Рахівській (поруч із ділянкою № 68) для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
204. Про надання гр. Тарасюку М. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Холодній.
205. Про затвердження земельної ділянки на вул. Холодній для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
206. Про надання гр. Чміль О. Б. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стадників.
207. Про затвердження земельної ділянки на вул. Стадників для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
208. Про надання гр. Цюпці В. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Рубчака (гараж № 4).
209. Про надання гр. гр. Мацейку О. М., Мацейку Т. М. та Семеніву В. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Очеретяній, 35-а.
210. Про надання гр. Плотніковій Г. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М.Коперника, 22.
211. Про надання гр. Боднарській У. Н. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Світанковій (між будинками № 17 та № 21).
212. Про надання ФОП Бойку О. Л. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Р. Дашкевича, 1.
213. Про надання ТзОВ "Спарта-Львів" та ФОП Холявці О. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 251-г.
214. Про надання ТзОВ "Сігниче Лтд" дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Промисловій, 50/52.
215. Про надання ТзОВ "Харальд Біндер Калчурал Ентерпрайзис" дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Механічній, 5.
216. Про надання ТзОВ "Бест сервіс" дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. О. Стороженка, 25-б.
217. Про надання автогаражному кооперативу “Автолюбитель-19“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В.Навроцького, 69.
218. Про надання ЖБК № 228 дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Рівній, 15.
219. Про відмову громадянам у наданні дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у житловому районі "Збоїща" в урочищі Голоско.
220. Про надання ОСББ “Казароза“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Генерала Т.Чупринки, 99.
221. Про надання гр. Верланову М. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Бескидській, 20-а.
222. Про надання гр. Онисику М. Р. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 347.
223. Про надання гр. Конанець Є. М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Л. Гайовської, 62.
224. Про надання гр. Пилиповській Г. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Козацькій, 29.
225. Про надання гр. Каберник А. Ю. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Варшавській (біля будинку № 107-а).
226. Про надання гр. Гнатушу П. Б. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Городоцькій, 172.
227. Про надання гр. Корнійчук О. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Майорівці, 3.
228. Про надання гр. Гичкевич-Процько В. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Лютневій, 1.
229. Про надання гр. Моісєєву В. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Вербицького, 4.
230. Про надання гр. Ключковській О. Є. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 301-а.
231. Про надання гр. Тучапець М. З. земельної ділянки на вул. Пластовій, 7-б.
232. Про надання гр. Нестору Є. Я. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Нагірній (біля будинку № 22).
233. Про затвердження земельної ділянки на вул. Нагірній (біля будинку № 22) для продажу на земельних торгах.
234. Про надання гр. Борсуку І. Р. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Ю. Яновського, 7.
235. Про надання гр. Сердюк О. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Ю. Романчука, 15.
236. Про надання гр. Жуківській Х. Е. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Рубчака 12-14.
237. Про надання гр. Демко Г. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Колодзінського, 16.
238. Про надання гр. Крисі Я. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Козацькій, 21.
239. Про надання гр. Михайлів Г. Р. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Стрийській, 326-а.
240. Про надання гр. гр. Удичу А. С., Удичу В. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Л.Гайовської, 2-б.
241. Про затвердження громадянам технічних документацій із землеустрою та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок.
242. Про затвердження громадянам технічних документацій із землеустрою та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок.
Сергій КОРОВАЙНИК
243. Різне.

Ознайомитись з проектами ухвал до питань порядку денного можна на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради lvivrada.gov.ua: https://www.lvivrada.gov.ua/zasidannia/poryadok-dennyy/item/10318-poryadok-dennyy-plenarnogo-zasidannya-07-10-2021
<< Попередня     Наступна >>
Назад