Львівська міська рада

//
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
пленарного засідання 7-ї сесії
Львівської міської ради 8-го скликання
04.11.2021

Аудіоверсія засідання (за питаннями порядку денного)

Повна аудіоверсія засідання

1. Про затвердження порядку денного 7-ї сесії Львівської міської ради 8-го скликання.
Маркіян ЛОПАЧАК
2. Про затвердження стратегії розвитку медицини на території Львівської міської територіальної громади.
Андрій МОСКАЛЕНКО
Леся КОБЕЦЬКА
Олег САМЧУК
Василь ТРУНКВАЛЬТЕР
Ярослав ЧУЛОВСЬКИЙ
Джаваіра ДЖАФАРОВА
Дмитро КВІТ
Андрій МИСЬКІВ
Євген МОСКВЯК
Вадим ОЛІЙНИК
Людмила ШЕКЕТА
Валерій ВЕРЕМЧУК
Євген БОЙКО
Гнат ГЕРИЧ
Андріян ГУТНИК
Євген КУЗИК
Вікторія ХРИСТЕНКО
3. Про внесення змін до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік.
Олег ІЩУК
4. Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік.
5. Про надання місцевої гарантії Львівської міської ради у 2021 році.
6. Про закупівлю спеціалізованого медичного обладнання комунальним некомерційним підприємством “8-а міська клінічна лікарня м. Львова“, визначення умов і способів забезпечення виконання зобов’язань на умовах фінансового лізингу.
7. Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 “Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова“.
8. Про внесення змін до ухвали міської ради від 09.02.2017 № 1467 “Про затвердження переліку львівських комунальних підприємств у розрізі уповноважених органів та галузевих управлінь“.
9. Про затвердження інвестиційного проекту “Створення книгарні з читацьким залом та мистецькими елементами на вул. Академіка В. Гнатюка, 20-22“.
Ірина КУЛИНИЧ
10. Про затвердження гр. Сабату А. Р. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Джерельній (між будинками № 28 та № 28-а). (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 07.10.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
11. Про надання ПП “Інжект“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Пасічній, 133-а. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 07.10.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
12. Про надання ТзОВ “Львівський універсам“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на просп. В. Чорновола, 65. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 07.10.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
13. Про надання ТзОВ “Вілла Погулянка“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Погулянці, 43. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 07.10.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
14. Про затвердження гр. Цвик Н. Ю. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі земельної ділянки на вул. Л.Гайовської, 82. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 07.10.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
15. Про надання гр. Бобку І. Б. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Загірній (біля будинку № 18). (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 07.10.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
16. Про надання гр. Цимер О. Д. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Рахівській (поруч із ділянкою № 68). (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 07.10.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
17. Про надання гр. Чміль О. Б. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стадників. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 07.10.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
Андрій САДОВИЙ
18. Про внесення змін до ухвали міської ради від 04.02.2021 № 32 “Про затвердження структури виконавчих органів Львівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів“.
19. Про внесення змін до ухвали міської ради від 24.12.2020 № 4 "Про затвердження Регламенту Львівської міської ради 8-го скликання".
20. Про надання згоди на прийняття у власність Львівської міської територіальної громади військового містечка № 7 на вул. Городоцькій, 40 – вул. Т. Шевченка, 1 – вул. Т. Шевченка, 3 – вул. Т. Шевченка, 5.
21. Про надання згоди на прийняття у власність об’єкта нерухомого майна на вул. Володимира Великого, 26-а шляхом укладення договору про пожертву.
22. Про надання згоди на проведення капітального ремонту об’єкта нерухомого майна на вул. Академіка В. Гнатюка, 11.
23. Про скасування рішення 24-ї сесії Винниківської міської ради від 09.10.2020 № 3030.
24. Про надання згоди на безоплатну передачу з комунальної власності Львівської міської територіальної громади у державну власність будівель на вул. Я. Стецька, 13 та на вул. П. Саксаганського, 13 для розміщення Восьмого апеляційного адміністративного суду.
25. Про зміну засновника та перейменування комунального підприємства.
26. Про заміну сторони у договорі оренди нежитлових приміщень.
27. Про надання згоди на прийняття з державної власності у власність Львівської міської територіальної громади квартир №№ 24 та 54 на вул. І.Рубчака, 7.
28. Про надання згоди на прийняття з державної власності у власність Львівської міської територіальної громади квартир №№ 48 та 89 на вул. Біговій, 17.
29. Про надання згоди на прийняття з державної власності у власність Львівської міської територіальної громади квартири № 89 на вул. Демнянській, 16-а.
30. Про прийняття у комунальну власність та реєстрацію за Львівською міською радою права комунальної власності на об’єкти нерухомого майна територіальної громади Рясне-Руської сільської ради Яворівського району Львівської області, що увійшла до складу Львівської міської територіальної громади.
31. Про прийняття у комунальну власність та реєстрацію за Львівською міською радою права комунальної власності на об’єкти нерухомого майна територіальної громади Дублянської міської ради Жовківського району Львівської області, що увійшла до складу Львівської міської територіальної громади.
32. Про прийняття у комунальну власність та реєстрацію за Львівською міською радою права комунальної власності на об’єкти нерухомого майна територіальної громади Лисиничівської сільської ради Пустомитівського району Львівської області, що увійшла до складу Львівської міської територіальної громади.
33. Про прийняття у комунальну власність та реєстрацію за Львівською міською радою права комунальної власності на об’єкти нерухомого майна територіальної громади Брюховицької селищної ради, що увійшла до складу Львівської міської територіальної громади.
34. Про прийняття у комунальну власність та реєстрацію за Львівською міською радою права комунальної власності на об’єкти нерухомого майна територіальної громади Рудненської селищної ради Залізничного району м. Львова, що увійшла до складу Львівської міської територіальної громади.
35. Про прийняття у комунальну власність та реєстрацію за Львівською міською радою права комунальної власності на об’єкти нерухомого майна територіальної громади Малехівської сільської ради Жовківського району Львівської області, що увійшла до складу Львівської міської територіальної громади.
36. Про прийняття у комунальну власність та реєстрацію за Львівською міською радою права комунальної власності на об’єкти нерухомого майна територіальної громади Грядівської сільської ради Жовківського району Львівської області, що увійшла до складу Львівської міської територіальної громади.
37. Про прийняття у комунальну власність та реєстрацію за Львівською міською радою права комунальної власності на об’єкти нерухомого майна територіальної громади Грибовицької сільської ради Жовківського району Львівської області, що увійшла до складу Львівської міської територіальної громади.
38. Про прийняття у комунальну власність та реєстрацію за Львівською міською радою права комунальної власності на об’єкти нерухомого майна територіальної громади Зашківської сільської ради Жовківського району Львівської області, що увійшла до складу Львівської міської територіальної громади.
Гелена ПАЙОНКЕВИЧ
39. Про приєднання до Європейської хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад.
Вікторія ДОВЖИК
40. Про безоплатну передачу матеріальних цінностей.
Леся КОБЕЦЬКА
41. Про затвердження передавального акта Винниківської міської ради.
42. Про затвердження передавального акта виконавчого комітету Винниківської міської ради.
43. Про утворення старостинських округів на території Львівської міської територіальної громади.
Юрій ЛУКАШЕВСЬКИЙ
44. Про затвердження Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям спортивного профілю смт. Брюховичі, с. Великі Грибовичі, м. Винники, с. Воля-Гомулецька, с. Гряда, м. Дубляни, с. Завадів, с. Зарудці, с. Зашків, с. Збиранка, с. Лисиничі, с. Малехів, с. Малі Грибовичі, с. Малі Підліски, с. Підбірці, с. Підрясне, смт. Рудне, с. Рясне-Руське, с. Ситихів на закупівлю спортивної форми та спортивного інвентарю на 2022-2026 роки.
Антон НІКУЛІН
45. Про внесення змін до ухвали міської ради від 26.12.2019 № 6116 “Про затвердження Програми проведення ремонтно-реставраційних робіт балконів будинків – пам’яток культурної спадщини на території м. Львова у 2020-2022 роках“.
Лілія ОНИЩЕНКО-ШВЕЦЬ
46. Про внесення змін до ухвали міської ради від 16.02.2009 № 2334 "Про затвердження Комплексної програми підтримки громадських організацій".
Ігор КОБРИН
47. Про внесення змін до ухвали міської ради від 16.09.2021 № 1251 “Про затвердження Програми “Пакет підтримки розвитку конференц-індустрії у м.Львові“.
Андрій ПАВЛІВ
48. Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова мереж зовнішнього освітлення житлових будинків №№ 6, 9, 10 на вул. Т. Шевченка, 60.
Іван МАТКІВСЬКИЙ
49. Про розгляд електронної петиції "Львову потрібен план дій для протидії негоді".
Микола РЯБИКА
Олександр ОДИНЕЦЬ
50. Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, нежитлового приміщення (гараж) на вул. М. Павлика, 5.
51. Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Й. Коциловського, 21.
52. Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, нежитлових приміщень на вул. І. Франка, 124.
53. Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. І. Франка, 48.
54. Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Є. Коновальця, 45.
55. Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. І. Котляревського, 45.
56. Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Д. Менделєєва, 9.
57. Про включення до Переліку другого типу та надання в оренду нежитлових приміщень на вул. В. Кубійовича, 33, вул. Генерала Т. Чупринки, 85 та вул. І. Миколайчука, 24.
58. Про включення до Переліку другого типу та надання в оренду нежитлових приміщень на просп. Червоної Калини, 72-а.
59. Про включення до Переліку другого типу та надання в оренду нежитлових приміщень на пл. Галицькій, 15.
60. Про включення до Переліку другого типу та надання в оренду нежитлових приміщень на вул. П. Дорошенка, 28.
61. Про включення до Переліку другого типу нежитлового приміщення на вул. М. Лисенка, 14.
62. Про включення до Переліку другого типу та надання в оренду нежитлового приміщення на вул. К. Левицького, 82-а.
63. Про включення до Переліку другого типу та надання в оренду нежитлових приміщень на вул. C. Петлюри, 36.
64. Про особливі умови оренди нежитлового приміщення на пл. Ринок, 1.
65. Про особливі умови оренди нежитлового приміщення на вул. Суботівській, 8-а.
66. Про особливі умови оренди нежитлового приміщення на вул. Повітряній, 99.
67. Про визнання нежитлових приміщень допоміжними.
68. Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом викупу.
Інна СВИСТУН
69. Про розроблення детального плану території у районі вул. Медової Печери.
70. Про затвердження детального плану території у районі вул. І.Сулими, вул. Городоцької, вул. Окружної, вул. Кондукторської.
71. Про внесення змін до детального плану території у районі вул. С.Смаль-Стоцького (зміна 1).
72. Про затвердження змін до детального плану території у межах вул. Зеленої, вул. Пасічної, вул. Пирогівки, вулиці проектованої 4 (зміна 4).
73. Про затвердження детального плану території у районі вул. Рахівської, просп. Червоної Калини, залізничної колії.
74. Про затвердження детального плану території, обмеженої вул. М. Вороного, вул. С. Руданського, вул. Ф. Ліста, вул. М. Коперника, пл. А. Міцкевича, просп. Т. Шевченка.
Антон КОЛОМЄЙЦЕВ
75. Про надання дозволу управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки у смт. Рудне.
76. Про затвердження управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування поділу земельної ділянки на вул. Є. Патона, 37.
77. Про продаж земельної ділянки на вул.Роксоляни (1-24) у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).
78. Про продаж земельної ділянки на вул. Бескидській у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).
79. Про продаж земельної ділянки на вул. І. Миколайчука у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).
80. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-1) для продажу у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).
81. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-2) для продажу у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).
82. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-3) для продажу у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).
83. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-4) для продажу у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).
84. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-5) для продажу у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).
85. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-6) для продажу у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).
86. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-29) для продажу у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).
87. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-30) для продажу у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).
88. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у районі вул. Ряшівської (проектованої) від вул. Кульпарківської до вул. Є. Патона для продажу у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону) .
89. Про продаж земельної ділянки на вул. В. Навроцького (біля будинку № 1-р) у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).
90. Про продаж ПП "Азов-Галичина" земельної ділянки на вул. Т.Шевченка, 120.
91. Про продаж ПП "Будівельне агентство "Версаль" земельної ділянки на вул. Парфановичів, 3.
92. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, промзона “Рясне-2“ (ділянка 3) для продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).
93. Про затвердження ЛКП “Зелений Львів“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок для збереження та використання парку Архангела Михаїла на вул. Стрийській (біля автовокзалу “Львів“).
94. Про затвердження Шевченківській районній адміністрації проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Дж. Леннона.
95. Про затвердження управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. І. Миколайчука (ділянка 3), надання земельної ділянки Львівській обласній прокуратурі та надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. І.Миколайчука.
96. Про затвердження ЛМКП “Львівводоканал“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Зеленій, 102.
97. Про затвердження ЛКП "Львівелектротранс" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Тролейбусній, 1.
98. Про затвердження ДП "Львівський державний завод "ЛОРТА" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Конюшинній, 26.
99. Про затвердження ДП "Львівський державний завод "ЛОРТА" та Західному РЦ СФД проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Конюшинній, 24.
100. Про затвердження управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, надання ТзОВ "Авто Лідер Захід" земельних ділянок на вул. В.Липинського, 36 та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на вул. В. Липинського, 36.
101. Про затвердження ТзОВ “Надія“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та надання земельної ділянки на вул. Угорській, 26.
102. Про затвердження ТзОВ "Брайтек Україна" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Данила Апостола, 11-а.
103. Про затвердження фінансово-лізинговій компанії "Електрон-Лізинг"- дочірньому підприємству ПрАТ "Концерн-Електрон" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Ясній, 1.
104. Про затвердження телевізійному заводу “Електрон“ – дочірньому підприємству ПрАТ “Концерн-Електрон“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. О.Стороженка, 32.
105. Про затвердження ПП "Львівсинтез" технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Данила Апостола, 14-д.
106. Про затвердження ТзОВ “РТ-Капітал“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Д.Зубрицького, 7.
107. Про затвердження управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пасічній,162 та надання товариству з обмеженою відповідальністю “Прем’єр Груп“ у сервітутне користування земельну ділянку на вул. Пасічній, 162.
108. Про затвердження ТзОВ "ДП "Новокаса" технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку буде поширюватися право сервітуту, та надання у сервітутне користування земельної ділянки на вул. Городоцькій, 226.
109. Про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в обслуговуючому кооперативі "Садово-городнє товариство "Дружба-2011" в урочищі Збоїща.
110. Про затвердження ОСББ “Смаль-Стоцького, 32“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. С.Смаль-Стоцького, 32.
111. Про затвердження ТзОВ “Лев девелопмент“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Малоголосківській.
112. Про затвердження ТзОВ “Спецбудмонтажпроект“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Садовій, 2-а.
113. Про затвердження ТзОВ “Волід“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Джерельній, 20.
114. Про затвердження ПП “Івако“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Щирецькій, 7-а.
115. Про затвердження гр. Хмарун Л. П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки № 7 в обслуговуючому кооперативі "Садове товариство “Бузок Люкс" на вул. Лисеницькій.
116. Про затвердження гр. Мігусу Б. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Зубрівській, 34.
117. Про затвердження гр. Кульчицькій В. А. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки на вул. Пасіки Галицькі, 5.
118. Про затвердження гр. Чаусу С. О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Кам’янецькій, 15, вул. Угорській, 14.
119. Про затвердження гр. Чепіль О. Г. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Китайській, 91-а.
120. Про затвердження гр. Дячишину В. Г. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 9 (зміна цільового призначення) у садово-городньому кооперативі "Ягідка" у районі вул. Бігової.
121. Про затвердження ФОП Повшику Б. І. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Грунтовій, 1.
122. Про затвердження гр. Івашкевичу В. П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Стрийській, 320-а.
123. Про затвердження земельної ділянки на вул. Стрийській біля будинку № 320-а для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
124. Про затвердження гаражно-будівельному кооперативу “Сихів-люкс“ поділу та надання земельних ділянок на вул. Зеленій, 264-а.
125. Про затвердження гр. Вітик І. М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Нагірній, 26.
126. Про затвердження гр. Сєідову Насімі Діггат огли технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки на вул. Замковій, 23.
127. Про затвердження гр. Сідуну В. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. М.Врубеля, 11.
128. Про затвердження громадянам-членам садівничого товариства “Вишенька“ проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок у районі вул. Бігової.
129. Про затвердження гр. Саврук Л. О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. А.Рудакі.
130. Про затвердження земельної ділянки на вул. А. Рудакі для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
131. Про затвердження гр. Юрків Л. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Нагірній (біля будинку № 64).
132. Про відмову гр. Левковському С. Е. у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Нагірній (біля будинку № 64).
133. Про затвердження гр. Авдиківській А. В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на вул. Розточчя, 4.
134. Про затвердження гр. Ковалевич В. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Щирецькій.
135. Про затвердження гр. Пелех Т. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Розточчя.
136. Про внесення змін до ухвал міської ради від 08.07.2010 № 3722 та від 21.05.2009 № 2683.
137. Про внесення змін до ухвали від 09.07.2021 № 1154 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та продаж права оренди земельних ділянок на вул. Під Голоском, вулиці проектованій 6 (район Під Голоском) та вул. Заозерній на земельних торгах у формі аукціону".
138. Про внесення змін до ухвали міської ради від 06.06.2019 № 5142, затвердження ТзОВ "Грейнтрейд +" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Городоцькій, 242.
139. Про внесення змін до ухвали від 07.09.2020 № 6755 "Про продовження ТзОВ "Компанія "Галпап" терміну оренди земельної ділянки на вул. А. П’ясецького, 12".
140. Про продовження ФОП Кликоцькій Н. М. терміну оренди земельної ділянки на вул. Княгині Ольги, 69-в.
141. Про надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Тютюнників, 55, вул. Тютюнників, 55-а.
142. Про надання відділу освіти Шевченківського та Залізничного районів управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Сяйво, 99.
143. Про надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Липова Алея, 15.
144. Про надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Колодязній, 4.
145. Про надання ТзОВ "Хмільний солод" дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Старознесенській, 1-г.
146. Про надання ТДВ “Західенергоавтоматика“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Професора П.Буйка, 2.
147. Про надання ТзОВ "КСК" дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Промисловій, 50/52.
148. Про надання РО “Релігійна громада Української греко-католицької Церкви парафії Всіх Святих Українського Народу у Залізничному районі м.Львова“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. О.Кульчицької, 18.
149. Про надання ТзОВ "Лев" дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пластовій, 7.
150. Про надання ТзОВ СП “Європрінт“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Хімічній, 4.
151. Про надання ТзОВ “Термобуд стандарт“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 253.
152. Про надання ТзОВ “Пері Україна“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 238.
153. Про відмову гр. Заставній І. М. у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у садівничому кооперативі "Приозерний-Голоско".
154. Про надання ТзОВ "Гранд-палац" дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. С. Бандери, 87.
155. Про надання ТзОВ “Захід авто сервіс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 269-а.
156. Про надання ТзОВ “Рес Кроно“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Хорватській, 11-15.
157. Про надання гр. Коморній Л. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Окружній, 69-а.
158. Про надання гр. Гаврилюк О. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 269-є.
159. Про надання гаражно-будівельному кооперативу “Сокіл“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. В. Єрошенка, 19.
160. Про надання гаражно-будівельному кооперативу “Автолюбитель-8“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Конюшинній, 18-а.
161. Про надання ОЖБК “Дувал“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. В. Щурата - вул. Дж. Леннона.
162. Про надання ТзОВ "Ізок" дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. В.Антоновича, 31.
163. Про надання ТзОВ “Галком“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Бойківській, 5.
164. Про надання ОСББ “Лесі Українки 23“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Лесі Українки, 23.
165. Про надання ТзОВ “Будрем“ земельної ділянки на вул. Б.Хмельницького, 172.
166. Про надання ТзОВ "Бест сервіс" дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. О. Стороженка, 25-б.
167. Про надання гр. Гнатушу П. Б. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Городоцькій, 172.
168. Про надання гр. Клюсу С. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Навроцького, 1-а.
169. Про надання гр. Коваленко Г. І. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку буде поширюватись право сервітуту, на вул. Пекарській, 30.
170. Про надання гр. Боцію А. З. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Розбіжній, 12.
171. Про надання гр. Стельмаху О. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Ярослава Мудрого, 11.
172. Про надання гр. Михайліву Є. Є. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Стрийській, 326-а.
173. Про надання гр. Красиловцю М. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Винниця.
174. Про надання обслуговуючому кооперативу “Автогаражний кооператив “Чайка“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Виговського, 13-а.
175. Про надання гр. Панас С. Д. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. М. Аркаса, 9-б.
Сергій КОРОВАЙНИК
176. Різне.

Ознайомитись з проектами ухвал до питань порядку денного можна на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради lvivrada.gov.ua: https://www.lvivrada.gov.ua/zasidannia/poryadok-dennyy/item/10395-poryadok-dennyy-plenarnogo-zasidannya-04-11-2021
<< Попередня     Наступна >>
Назад