Львівська міська рада

//
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
пленарного засідання 2-ї сесії
Львівської міської ради 7-го скликання
04.02.2016

Аудіоверсія засідання (за питаннями порядку денного)

Повна аудіоверсія засідання


1. Інформація про стан вирішення питання паркування, заторів та безпеки на дорозі у м.Львові.
2. Про внесення до статутного капіталу ЛКП “Львівелектротранс“ електробуса та чотирьох тролейбусів.
В.Щир
3. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету м. Львова за 2015 рік.
О.Іщук
4. Про внесення змін до ухвали міської ради від 01.12.2015 № 7 “Про утворення постійних комісій Львівської міської ради 7-го скликання“.
Ю.Гвоздович
5. Про затвердження Положення про постійні комісії Львівської міської ради 7-го скликання.
А.Забарило
6. Про внесення змін до ухвали міської ради від 31.07.2014 № 3700 “Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Львова“.
Т.Вітик
7. Про затвердження Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проектів “Зробимо Львів кращим“.
8. Про затвердження Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям для покриття видатків на оренду приміщень.
Ю.Лукашевський
9. Про затвердження Програми висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів у засобах масової інформації у 2016 році.
Ю.Лукашевський
Є.Бойко
10. Про внесення змін до ухвали міської ради від 16.02.2012 № 1263 “Про затвердження міської, загальноукраїнської та міжнародної програми промоції“.
Т.Хабібрахманова
11. Про затвердження Програми розвитку туристичної галузі м. Львова 2016-2022 роки.
Г.Малець
12. Про здійснення повноважень суб’єктів державної реєстрації та суб’єктів державної реєстрації прав у відповідній адміністративно-територіальній одиниці виконавчими органами Львівської міської ради.
13. Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2015 № 4956 “Про затвердження об’єкта інвестування – будівель та споруд на вул. Д. Вітовського, 57“.
Г.Пайонкевич
14. Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.04.2015 № 4527 “Про продовження терміну здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території м. Львова“.
І.Кулинич
15. Про внесення змін до ухвали міської ради від 16.02.2012 № 1203 “Про Програму ремонту протипожежних систем автоматики і димовидалення житлових будинків підвищеної поверховості комунальної власності м. Львова та ОСББ на період 2012-2020 роки“.
Ю.Голець
16. Про списання заборгованості за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій ЛОІППО “Меморіал“ та управлінню муніципальної дружини Львівської міської ради.
І.Іванчина
17. Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення.
А.Мончак
18. Про передачу парку ім. Івана Виговського з балансу Залізничної районної адміністрації на баланс ЛКП “Зелений Львів“.
Н.Банах
19. Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлового приміщення на вул. Т. Шевченка, 150.
20. Про внесення змін до договору оренди № Ф-6187-8 нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень) від 23.04.2008.
І.Свистун
21. Про затвердження ЛКП “Львівавтодор“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Б.-І. Антонича (навпроти будинку № 8).
22. Про затвердження ПАТ “Львівобленерго“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок у районі Голосківського кладовища в урочищі Збоїща.
23. Про затвердження ТзОВ медичному коледжу “Монада“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Є. Патона, 22-а.
24. Про затвердження гр. Блаженко М. О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Мисливській, 20.
25. Про затвердження ТзОВ “Мет-Інжиніринг“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Данила Апостола, 16.
26. Про затвердження ПП “ШипШина“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на місцевості та надання земельних ділянок на вул. Б. Хмельницького, 217-219.
27. Про затвердження ПАТ “Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок на вул. Б. Хмельницького, 157.
28. Про розгляд питання затвердження гр. Гураль С. Р. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Л.Гайовської, 3.
29. Про внесення змін до ухвали міської ради від 18.12.2014 № 4208 “Про продовження ТзОВ ПВП “Ладекс“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Зеленій, 115-б“.
30. Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.06.2015 № 4804 ″Про затвердження ПАТ ″Концерн Галнафтогаз″ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на вул. Широкій, 97″.
31. Про внесення змін до ухвали міської ради від 01.10.2015 № 5262 “Про надання ОСББ “Квітка-1“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. К. Мікльоша, 9“.
32. Про внесення змін до ухвали міської ради від 15.05.2014 № 3415 “Про затвердження громадянам документацій із землеустрою і передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок“.
33. Про вилучення з користування ТзОВ “Спільне підприємство “Геолсервіс“ з іноземною інвестицією“ земельних ділянок на вул. Городоцькій, 355-3.
34. Про припинення Головному управлінню Держгеокадастру у Львівській області (правонаступнику Львівського обласного управління земельних ресурсів) права користування земельною ділянкою на вул. В. Самійленка.
35. Про припинення дії договору оренди землі від 15.12.2008 № Л-925.
36. Про надання згоди на укладення договору суперфіцію на земельну ділянку на вул. І. Миколайчука, 9.
37. Про продовження фізичній особі – підприємцю Вусу А. О. терміну оренди земельної ділянки на вул. Зеленій – вул. Зубрівській.
38. Про продовження ТзОВ “Інтерпет“ терміну оренди земельної ділянки на вул. С. Гайдучка, 5.
39. Про продовження ТзОВ “Гетьманський шлях“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Б. Хмельницького, 225.
40. Про продовження ТзОВ “Замок“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Зеленій, 256-а.
41. Про продовження ПП “Тігор“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Брюховицькій, 35.
42. Про передачу ФОП Грабинській Т. І. земельної ділянки на вул. Під Голоском,2.
43. Про надання ЛКП “Агенція ресурсів Львівської міської ради“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
44. Про надання гр. Хруставчуку І. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах території житлового масиву ″Білогорща″.
45. Про надання ТзДВ “Львівське взуттєве виробничо-торговельне підприємство “Прогрес“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Жовківській, 30.
46. Про надання ТзДВ “Дальта“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Антоновича, 31 – вул. Грюнвальдській, 11-а.
47. Про надання ПП “Західшляхрембуд“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Дж. Вашингтона, 1.
48. Про надання ПрАТ ″Львівський локомотиворемонтний завод″ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Залізничній, 30.
49. Про надання релігійній громаді Української православної Церкви Київського Патріархату парафії Святої Трійці Шевченківського району м. Львова дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Пасічній – вул. Пирогівці (А).
50. Про надання Національному банку України дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Земельній (проектованій) – вул. І. Мележа (проектованій) у північно-східній промзоні (ділянка 3-1).
51. Про надання ПАТ “Укртелеком“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Генерала Т.Чупринки,72.
52. Про надання приватному художньо-виробничому підприємству ″Дизайн бізнес компанія″ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Липинського, 58-а, вул. В. Липинського, 58-б.
53. Про надання гр. Яблонському М. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на пл. Князя Святослава, 11-г.
54. Про надання гр. Штокалу Р. Р. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 313.
55. Про надання гр. Соутус Анібал Рамону дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Хімічній, 20.
56. Про погодження гр. гр. Собенко У. Б., Невідомській Н. В. та Корнілічу С.М. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Окружній, 81.
57. Про погодження гр. Лабі О. Я. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Розточчя, 150.
58. Про надання громадянам дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою.
59. Про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок і технічних документації із землеустрою, та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок.
С. Коровайник
60. Різне.


Міський голова А. Садовий
<< Попередня     Наступна >>
Назад