Львівська міська рада

//
[12/17/2008] Поляки допоможуть боротися з проблемою алкоголізму в українських містах


У Польщі (м. Варшава) відбулася зустріч Ради Директорів Благодійного Фонду «Бюро Обслуговування Анонімних Алкоголіків», під час якої обговорювали діяльність Анонімних Алкоголіків Польщі та співпрацю з українськими спільнотами.
Як повідомив учасник зустрічі, консультант з питань узалежнень зі Львова, у Польщі зареєстровано постійно діючих більше 2000 груп АА, з них 160 груп проводять свої зустрічі у місцях позбавлення волі. В Україні Спільнота Анонімних Алкоголіків тільки починає розвиватися і станом на початок 2008 року налічувалося близько 60 груп анонімних алкоголіків.
Під час зустрічі польські колеги ділилися досвідом та окреслили подальші кроки співпраці. Зокрема окреслено програму на 2009 рік, яка передбачає спільну участь та обмін досвідом в застосуванні Програми «12 Кроків» у вищих навчальних закладах, лікувальних установах, соціальних службах та у закладах пенітенціарної системи. Також домовлено та підписано угоду про участь польських делегатів у проведенні семінарів та тренінгів для зацікавлених довідатися про Спільноту Анонімних Алкоголіків в Україні. Йшлося також про участь польської Спільноти в донесенні лікування алкоголізму у східних регіонах України, роз’яснення фундаментальних підстав для формування груп анонімних алкоголіків та розвитку спільноти в цілому.
Одним з важливих питань обговорення було підготовка та підтримка проведення 20-річчя Анонімних Алкоголіків України, яке заплановано на 2009 рік у м. Львові.
<< Попередня     Наступна >>


Прес-служба
Тел. 297-58-09, факс: 297-59-04
[email protected]
Назад