Львівська міська рада

//
[09/26/2008] В неділю відбудеться відкрита зустріч для родичів та близьких алкозалежнених людей


Сім`ї людей, які потерпають від алкогольної залежності, можуть отримати поради та консультації. У неділю, 28 вересня о 18.30 група Ал-Анон «Віри, Надії, Любові» буде проводити відкрите зібрання групи, на яке можуть прийти усі зацікавлені. Зустріч відбудеться у приміщенні бібліотеки церкви Св. Андрія (пл. Соборна, 3). Вхід вільний.
Як повідомили консультанти з питань узалежнення, родинні групи Ал-Анон – це спільнота родичів та близьких алкоголіків. Групи створені, щоб ділитися своїм досвідом, оскільки залежність від алкоголю – велика проблема для сім`ї та родини. Зміна поглядів близького оточення може спричинити до виздоровлення.
Єдиною мотивацією у діяльності Ал-Анон є нести ідею допомоги для родин та близьких алкоголіків за допомогою Програми «12 Кроків», яка показала позитивні результати в Україні та світі.
Групи самодопомоги для родичів та близьких узалежнених Ал-Анон створилися після 1935 року, коли започаткувала свою діяльність Спільнота Анонімних Алкоголіків. У Львові група працює вже 14 років.

Контактний телефон – 243-51-03.
Детальніша інформація на сайті www.aa.lviv.ua
<< Попередня     Наступна >>


Прес-служба
Тел. 297-58-09, факс: 297-59-04
[email protected]
Назад