Львівська міська рада

//
[10/02/2008] Відновила роботу ще одна група анонімних алкоголіків


З 2 жовтня відновила свою роботу група Анонімних Алкоголіків «Біла Троянда», яка проводить свої закриті зустрічі що четверга о 18.30 у приміщенні просвітнього центру костелу св. Антонія, що на вул. Личаківській 49а (вхід з подвір’я костелу у будівлю катехитичного центру). Це вже шоста група у Львові, яка об’єднує людей, що прагнуть позбутися алкогольної залежності. Відтак, кожного дня особа, яка має проблеми з алкоголем, має змогу потрапити на зібрання.
Нагадаємо, що у Львові також працює група Анонімних Наркоманів (АН), яка проводить свої зустрічі тричі на тиждень у церкві Володимира і Ольги у вівторок та четвер о 18.30, у суботу о 15.00год.
http://www.aa.lviv.ua/group.htm
Довідка

Анонімні Алкоголіки — це добровільна, світова спільнота чоловіків і жінок з усіх прошарків суспільства, які зустрічаються разом, щоб віднайти і підтримувати тверезість. Єдина умова для членства — бажання припинити пити.
Зустрічі проходять у формі вільних бесід-розповідей членів спільноти про свій власний досвід подолання тяги до алкоголю. Також групи АА практикують «відкриті збори», на які можуть прийти усі охочі (друзі, родичі узалежнених осіб), хто цікавиться проблематикою. Здебільшого, це останні збори місяця.

<< Попередня     Наступна >>


Прес-служба
Тел. 297-58-09, факс: 297-59-04
[email protected]
Назад