Львівська міська рада

//
Громадське обговорення проекту реконструкції стадіону СКІФ на вул. Черемшини, 17 як тренувального поля до Євро 2012


З 23 січня по 25 лютого 2009 року триватиме громадське обговорення проекту реконструкції стадіону СКІФ на вул. Черемшини, 17 як тренувального поля до Євро 2012.
Із проектами містобудівної документації можна ознайомитись за адресою вул. Костюшка, 11, тел. 272 68 56

Просимо пропозиції подавати у відідл громадського партнерства управління "Секретаріат ради" за адресою пл.Ринок,1 каб. 539, тел. 297 57 63

Звертаємо Вашу увагу, що згідно ст.30-3 Закону України " Про планування та забудову територій" , "Пропозиції (зауваження) громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил".
Містобудівне обґрунтування на реконструкцію стадіону комплексно-спортивної бази ЛДУФК на вул. Черемшини,17 в м. Львові
Замовник: Львівський держуніверситет фізичної культури
Розробник: ТзОВ ”Арка Моріс”, Ліцензія АВ №391050

Директор ТзОВ «Арка Моріс» С. Іваночко
Керівник ВКП Ю. Мельник

Головний архітектор проекту І. Максимюк
Зміст тому:
Обкладинка
Титульний аркуш
Зміст тому

  А. Пояснювальна записка

   1. Загальна частина
2. Загальна характеристика складених містобудівних умов
а) характеристика місця розташування
б) аналіз сучасного стану території
3. Обгрунтування реконструкції комплексно – спортивної бази ЛДУФК
4. Висновок

Б. Вихідні дані:
   1. Лист-замовлення від 27.05.08р №142/ГКД
   2. Завдання на проектування
   3. Лист управління архітектури департаменту містобудування
   Львівської міської ради від 28.05.08р. №2-6811/2401.
   4. Державний акт на право постійного користування земельною ділянкою.В. Креслення:


арк. ГП – 1 – Ситуаційна схема

арк. ГП – 2 - Опорний план М 1: 1000

арк. ГП – 3 – Схема генерального плану М 1: 1000


1. Загальна частина

Містобудівне обґрунтування на реконструкцію комплексно – спортивної бази ЛДУФК на вул. Черемшини, 17 в м. Львові розроблено на основі вимог
ДБН В.1.1-4-2002 «Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження містобудівного обґрунтування», ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських та сільських поселень», ДБН В.2.2-13-2003 «Будинки і споруди. Спортивні та фізкультурно-оздоровчі споруди»
2. Загальна характеристика складених містобудівних умов

а) характеристика місця розташування

Ділянка комплексно - спортивної бази ЛДУФК знаходиться в східній частині м. Львова, та обмежується вулицями Личаківською, Черемшини, Цетнерівка. Із східної сторони до ділянки примикає Личаківський парк. Дана земельна ділянка розміщена в кварталі житлової та громадської забудови.

б) аналіз сучасного стану території

Площа ділянки 4,9681га. Основну частину ділянки займає стадіон з легкоатлетичними доріжками та трибунами. Північно – східна частина ділянки зайнята зеленими насадженнями та спортивними майданчиками. Також на ділянці розташовані споруди навчального та господарського призначення. Трибуни знаходяться в зруйнованому стані. В північній частині ділянки, при вході з вул. Личаківської, є підземні споруди невизначеного характеру які потребують окремого дослідження.
Основний пішохідний зв’язок здійснюється з вул. Личаківської. Під’їзд до ділянки є можливим з вулиць Черемшини та Цетнерівка. Між парковою частиною ділянки та стадіоном є значний перепад висот – 15,0ч16,0м.


3. Обгрунтування реконструкції комплексно – спортивної бази ЛДУФК


Містобудівним обгрунтуванням передбачається реконструкція існуючого стадіону з влаштуванням восьми легкоатлетичних доріжок, будівництво нових критих (3600 місць) і відкритих трибун (до 5000 місць) та корпусу загального призначення з вбудованим паркінгом. Також для обслуговування команд заплановано окремий корпус з відповідними приміщеннями.
В корпусі загального призначення плануються приміщення кафе, залу для пресконференцій, пункту медичної допомоги, кімнати схову та ін. допоміжні приміщення.
Передбачається реконструкція існуючого футбольного поля з розмірами 105мх68м. Планується виконати весь необхідний обсяг робіт з дренажу, освітлення та влаштування нового спортивного газону. Також плануються сектори для штовхального ядра, для стрибків у висоту та довжину.
Для будівництва корпусу загального призначення та паркінгу у двох рівнях необхідно демонтувати три зблоковані будівлі (котельна, гараж, навчальні приміщення). Заїзд та виїзд в паркінг буде здійснюватись з вулиці Черемшини з півночі та із заходу. Головним в’їздом на територію залишається існуючий заїзд з вул. Черемшини. При в’їзді, перед існуючим спортивно-навчальним корпусом (спортманеж), також передбачається тимчасова стоянка автомобілів.
В зоні критих трибун передбачається корпус для обслуговування команд, місця для представників преси (ложа преси), місця для суддів (ложа суддів). Підтрибунний простір може використовуватись для роздягалень команд гравців, технічних та службових приміщень, та ін.
У найбільш видимих місцях встановлюються флагштоки для вивішування прапорів.
Передбачається повний благоустрій території. Покриття проїздів – асфальтобетонне. Доріжки та тротуари – з покриттям декоративною бетонною плиткою (ФЕМ ). Існуюче зруйноване покриття проїздів необхідно замінити.
Реконструкцію стадіону планується проводити відповідно вимог УЄФА до тренувального табору команд-учасниць ЄВРО – 2012.
· Інженерне забезпечення
В зв’язку з пропонованою концепцією архітектурно – планувального вирішення реконструкції стадіону необхідно демонтувати існуючу котельну. .
Теплопостачання передбачається локальне, від дахової котельні.
Забезпечення водопостачанням та водовідведенням передбачається від існуючих мереж, які проходять по ділянці комплексно–спортивної бази та по вул. Черемшини.
Остаточні рішення по забезпеченню інженерною інфраструктурою приймаються згідно техумов відповідних служб міста.

Складені містобудівні умови: наявність розвинутих транспортних та пішохідних зв’язків, добрий стан існуючого стадіону, сприяють влаштуванню тренувального табору для ЄВРО=2012 та створення сучасної спортивної бази для Університету фізичної культури.

4. Висновок:

   1. На пропонованій ділянці може вестись реконструкція стадіону комплексно-
   спортивної бази з врахуванням містобудівних умов, які викладені в даному
обґрунтуванні.
2. Дане містобудівне обґрунтування підлягає погодженню у встановленому

порядку згідно вимог ДБН В.1.1-4-2002.
Зав. гр. ГП С.Явдошин

ГАП І. Максимюк<< Попередня     Наступна >>


Відділ громадського партнерства
Тел., факс 297-57-63,
[email protected]
Назад