Львівська міська рада

//
Проектні пропозиції багатоповерхового гаражу на вул. ВороногоПроектні пропозиції багатоповерхового гаражу на вул. Вороного
Проектні пропозиції багатоповерхового гаражу на вул. Вороного виконані на замовлення ТзОВ "Готельний комплекс "Жорж". Влаштування надземного гаражу-стоянки надасть замовнику можливість організованого зберігання автотрастпорту клієнтів. Крім цього, таке розташування гаражу на даний ділянці враховує надзвичайно гостру потребу збільшення місць паркування в зоні, наближеній до центру міста, дефіцит придатних для цього ділянок і вдале розташування цієї конкретної ділянки  по відношенню до магістральної вуличної мережі.     
В даних проектних пропозиціях використано містобудівельне обгрунтування та проектна пропозиція багатоповерхового гаражу рампового типу по вул.Вороного,  виконаного інститутом "Містопроект" м. Львова в 2006 р.
  

Проектні пропозиції багатоповерхового гаражу на вул. Вороного
    З  огляду на фактичну відсутність у замовника місць постійного паркування в цьому районі, розміщення багатоповерхового гаражу-стоянки дасть можливість звільнити проїзну частину пр. Свободи від припаркованого транспорту й, таким чином, збільшити її пропускну здатність.
Ділянка частково вільна від забудови (колишній спортивний майданчик) і обмежена:
- з півнчного заходу - будівлею"Укрексімбанку";
- з південного заходу - будівлею коледжу легкої промисловості;
- з південного заходу - червоною лінією вул. Вороного;
- з півніного заходу - будівля розподільчої трансформаторної підстанції та споруди торгового комплексу "Роксаляна".
Пропонована площа ділянки – 1570 кв. м
Комунікації в основному проходять в межах червоної ліній вул. Вороного, а за матеріалами зйомки наявні каналізація, електрокабелі. Проектом врахований коридор електрокабелів від новозведеної розподільчої трансформаторної підстанції за проектними матерілами.
Даною пропозицією передбачено спорудження багатоповерхового гаражу-стоянки та об'єктів обслуговування в прибудові у вигляді вставки, прибудованої до глухих торців коледжу легкої промисловості та проектованої споруди 2-ї черги будівництва "Укрексімбанку".
Проектом передбачається  п'ятий рівень споруди відвести під рекреаційну функцію , щоб зберегти існуючий спортивний майданчик -  плоский дах споруди організувати як дитячий, спортивний майданчик з мурованою стіною зі сторони вул. Вороного й огородженням у вигляді сітки зі сторони внутрішнього подвір'я.
Конфігурація ділянки, а також наявність на ній запроектованої розподільчої трансформаторної підстанції обумовлює прийняту планувальну й об'ємно-просторову схему багатоповерхового гаража.

Для забудови пропонується гараж-стоянка на 6 поверхів у т.ч. два підземні поверхи:  підземний рівень паркінгу й технічний рівень для господарських потреб готелю "Жорж". У підземний рівень паркінгу організовується два незалежні роззосереджені в'їзди-виїзди по пандусу.
На наземні рівні передбачено незалежні в'їзди-виїзди. З першого 2-ма ліфтами  автомобілі транспортують  на 2,3,4 рівень.  Передбачено два сходових марша для евакуації людей з безпосереднім виходом на вулицю.
Використання ліфтів дає можливість  зменшити об'єм споруди за рахунок вкорочення під'їздів до місць паркування, тим самим, вписатись в існуючу забудову, витримуючи санітарні розриви до житлових будинків. Висота споруди ув'язується з існуючою та проектованою забудовою до якої вона прилягає.
Місткість:  1-го поверху               -  17 паркомісця
            типового поверху      -   20 паркомісце
            підземного поверху    -   19 паркомісць
            Усього машин у паркінгу    -   96.
Для зменшення негативного впливу гаражу-стоянки на навколишню громадську забудову огороджуючі конструкції пропонуються без улаштування вікон, вентиляційні викиди передбачаються в глибині ділянки. Такі заходи пропонуються для зменшення за погодженням з органами санепідемнагляду нормативного розриву до навколишньої забудови, які складають:
         - до житлової забудови з вікнами -   18.75м.
         - до громадської забудови            -   11.25м
Фактичний розрив до забудови протилежної сторони вул. Вороного  складає 18.75 м.
Негативного впливу на інсоляцію прилеглої забудови проектований гараж не має він розташований на північ від житлових будинків. 

        ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНІ ПОКАЗНИКИ:
Поверховість                        - 4
Площа забудови                  - 1150кв.м
Будівельний об'єм     -         29688 куб.м
т.ч. підземний рівень -           3882 куб.м
Кількість паркомісць            -    96
Загальна площа            -    6 848.9 кв.м
<< Попередня     Наступна >>


Відділ громадського партнерства
Тел., факс 297-57-63,
civicpartner@city-adm.lviv.ua
Назад