Львівська міська рада

//
[02/03/2009] У Львові побільшало груп людей, які прагнуть позбутися алкоголізму


Щоб позбутися алкогольної залежності, до спільноти Анонімних Алкоголіків у Львові приєдналося ще 2 групи осіб. Група «Вежа» та група «12» (саме стільки осіб прийшли започаткувати групу) збиратимуться на заняття щотижня у понеділок та вівторок о 19:30 та 18:30 у приміщеннях, які погодилися надавати церковні громади.
Для групи «Вежа» приміщення надали при монастирі Студитів уставу УГКЦ, що на вул. Винниченка, 22 (церква Архистратига Михаїла). Група «12» проводитиме заняття у приміщенні церкви святої Трійці (РПЦ), що на вул. Антоновича, 100.
«Збільшення кількості груп у львівській Спільноті Анонімних Алкоголіків пов’язане з приходом все більше нових осіб, які потерпають від алкоголізму. За даними Національної ради з питань здоров’я, в Україні щороку через алкоголізм помирає понад 40 тис. людей. У спільноті Анонімних Алкоголіків люди отримують інформаційну допомогу та досвід людей, які пройшли довгий шлях до одужання», - повідомив консультант з питань узалежнення Тарас Кушнір.
Таким чином у Львові працює 9 груп Анонімних Алкоголіків та одна група Анонімних Наркоманів. Порівняно з містами інших країн, це набагато менше (у м. Варшава працює більше 200 груп Анонімних Алкоголіків та близько 50 Анонімних Наркоманів). Список усіх груп Анонімних Алкоголіків у Львові можна знайти за адресою http://www.aa.lviv.ua/group.htm, детальніша інформація за тел. 8-067-788-35-34.
Довідка

Анонімні Алкоголіки — це добровільна, міжнародна спільнота чоловіків і жінок з усіх прошарків суспільства, які зустрічаються разом, щоб віднайти і підтримувати тверезість.
<< Попередня     Наступна >>


Прес-служба
Тел. 297-58-09, факс: 297-59-04
[email protected]
Назад