Львівська міська рада

//
[10/18/2007] Незабаром безпроводовий Інтернет з’явиться на площі Ринок


Безпроводовий Інтернет з’явиться на площі Ринок. Нагадаємо, запровадження безпроводового Інтернету - це спільний проект Львівської міської ради та ДП НТЦ "Українська академічна і дослідницька мережа" ІФКС НАН України (УАРНет та ТзВО ВКФ "Радіосервіс ліметед" дозвіл не використання частотного ресурсу 2.4 Ггц), який запрацював 3 жовтня.
Поточна зона покриття – площа Міцкевича, починаючи від підземного переходу і до початку вул. Дорошенка та площа перед Оперним театром, частина проспекту Свободи від Оперного до пам'ятника Шевченкові. Заплановано незабаром покрити і пл. Ринок та проспект Шевченка, а наступного року –площу перед ЛНУ ім. Івана Франка та інші місця, де збираються люди.
Поки що зони безпроводового інтернету працюють в режимі тестування, тому можна користуватись мережею 6 годин при швидкості 512k (download) 128k (upload) безкоштовно.

Довідка

Wi-Fi розшифровується як Wirelless Fidelity, в перекладі – широкодоступне радіо. Цей радіозв'язок працює на частоті 2.4 Ггц і призначений для швидкої передачі даних. Небезпеки для людини не несе, оскільки випромінювання приймально-передавальних пристроїв близько 30мВт (міліВатт), тому зона покриття є невелика – радіусом 500-700 м.
Сайти, які можна безкоштовно відвідувати: www.uar.net, www.city-adm.lviv.ua, www.zik.com.ua, www.pravda.com.ua, www.zaxid.net, www.google.com.ua
<< Попередня     Наступна >>


Прес-служба
Тел. 297-58-09, факс: 297-59-04
press@city-adm.lviv.ua
Назад