Львівська міська рада

//
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради
29 грудня 2017 року Початок о 10 год. 00 хв.


1. Про затвердження Положення та правил про порядок набору, обліку та забезпечення прозорості у зарахуванні дітей до закладів дошкільної освіти м. Львова.
Доповідає: начальник управління освіти З. Довганик.

2. Про затвердження Положення про комісію з визначення готовності (часткової готовності) до експлуатації об’єктів, які фінансуються за рахунок видатків бюджету розвитку міського бюджету м. Львова, та форми протоколу виїзного засідання комісії з визначення готовності до експлуатації об’єктів, які фінансуються за рахунок видатків бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.
3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 04.03.2016 № 142.
Доповідає: радник міського голови В. Довжик.

4. Про внесення змін до Положення про порядок підготовки та розміщення реклами соціальних програм у м. Львові, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 18.02.2008 № 72, та затвердження переліку соціальної реклами, яка експонуватиметься у м. Львові у 2018 році.
Доповідає: начальник управління інформаційної політики та зовнішніх відносин Т. Хабібрахманова.

5. Про передачу матеріально-технічних засобів.
Доповідає: в. о. директора КП «Адміністративно-технічне управління» Н. Сеньків.

6. Про надання дозволу на відключення від мережі центрального опалення і влаштування індивідуальних систем опалення у квартирах №№ 1, 2, 4 будинку № 25 на вул. К. Левицького.
Доповідає: в. о. начальника управління житлового господарства Г. Мазур.

7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 02.12.2016 № 1124.
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.

8. Про вирішення питання балансового обліку нежитлових приміщень на вул. Городоцькій, 147.
9. Про реєстрацію права комунальної власності на будівлю на вул. Зеленій, 477.
10. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Львова. (2 об’єкти)
11. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Львова. (2 об’єкти)
Доповідає: начальник управління комунальної власності І. Свистун.

12. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію гр. гр. Дубневичем Б. В., Дубневич Т. І., Дубневичем П. Б. житлових будинків № 26 та № 28 на просп. Т. Шевченка з пристосуванням під готельно-ресторанний комплекс.
13. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Шміліховським А. І. автомийки самообслуговування на просп. Червоної Калини, 18.
14. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Авто плюс» існуючого готелю на просп. Червоної Калини, 66-А з розширенням за рахунок прибудови підсобних приміщень з конференц-залом, облаштуванням тераси та влаштуванням додаткового входу.
15. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Центр Проект» торгівельно-розважального комплексу з даховою котельнею та вбудовано-прибудованою трансформаторною підстанцією на просп. Червоної Калини, 60 зі знесенням будівлі торгового центру.
16. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з надбудовою ПП «Ярда» торгово-офісної будівлі на вул. Ваговій, 2.
17. Про відмову гр. Шаран Л. С. у наданні містобудівних умов та обмежень на реконструкцію квартири № 21 на вул. Стрийській, 73-А за рахунок влаштування консольного балкону.
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.


Різне
Начальник
організаційного управління І. Сірко


Порядок денний надруковано З. Петрашко
Порядок денний перевірено Л. Кобрин
<< Попередня     Наступна >>
Назад