ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради13 липня 2018 року Початок о 10 год. 00 хв.


1. Про списання з балансу Галицької районної адміністрації основних засобів, які непридатні до подальшого використання.
Доповідає: голова Галицької районної адміністрації А. Зозуля.

2. Про затвердження Положення про преміювання директора та працівників ЛКП «ЛЕВ».
Доповідає: директор департаменту житлового господарства та інфраструктури І. Маруняк.

3. Про надання дозволу на відключення від мережі центрального опалення і влаштування індивідуальних систем опалення у квартирах №№ 1, 2, 4, 7, 9 будинку № 203 на вул. Городоцькій.
Доповідає: начальник управління житлового господарства В. Іванов.

4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 03.06.2016 № 402.
Доповідає: начальник управління інженерного господарства О. Одинець.

5. Про забезпечення перевезень.
6. Про укладення тимчасових договорів.
Доповідає: в. о. начальника управління транспорту І. Собенко.

7. Про надання ТзОВ «Спорт-Каста» дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. Героїв УПА, 72.
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.

8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 27.10.2017 № 967.
9. Про реєстрацію права комунальної власності на будівлю на вул. Дорога Кривчицька, 3.
10. Про реєстрацію права комунальної власності на будівлю гаража на вул. Митрополита Андрея, 12.
11. Про вирішення питання балансового обліку нежитлових приміщень на вул. Лесі Українки, 15.
12. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Львова. (6 об’єктів)
Доповідає: начальник управління комунальної власності І. Свистун.

13. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 29.12.2017 № 1202.
14. Про внесення змін до рішень виконавчого комітету від 22.06.2018 № 658 та від 22.06.2018 № 659.
15. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію даху (заміна на шатровий з встановленням дахових вікон) корпусу № 1 комунального закладу Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» на вул. Володимира Великого, 87-А.
16. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію Львівським регіональним структурним підрозділом Державного підприємства обслуговування повітряного руху України адміністративного будинку на вул. Любінській, 168.
17. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво Львівською обласною організацією Українського товариства глухих багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. М. Некрасова, 45 зі знесенням господарських будівель та споруд.
18. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво Національним університетом «Львівська політехніка» котельні на вул. Академіка Ф. Колесси, 2.
19. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво релігійною організацією «Львівська провінція Згромадження Найсвятішого Ізбавителя (Редемптористи) Української греко-католицької Церкви» церкви свщм. Миколая Чарнецького та реколекційно-духовного центру для паломників на перехресті вул. Варшавської – просп. В. Чорновола.
20. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ПрАТ «ВФ Україна» об’єкта нерухомого майна на вул. Пасічній, 135 під розміщення Телекомунікаційного центру зв’язку.
21. Про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на будівництво ПП «Львівський дистрибютор» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими громадськими приміщеннями, даховою котельнею, трансформаторною підстанцією та паркінгами на вул. Варшавській, 201-А зі знесенням існуючих нежитлових будівель.
22. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Бізнес-Вектор ДК» багатоквартирного житлового будинку з вбудованою громадською функцією, підземним паркінгом на вул. В. Стуса, 12 зі знесенням існуючих будівель.
23. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Карпатська нерухомість» медичного центру з пологовим будинком на вул. Гетьмана І. Мазепи (земельна ділянка 23).
24. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Кредо Інвест Капітал» багатоквартирного житлового будинку на вул. Академіка А. Сахарова, 78-Б зі знесенням існуючих гаражів.
25. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Львівський дорожній навчально-курсовий комбінат» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. Пасічній, 49-А (будинок № 2 на генплані).
26. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Львівський дорожній навчально-курсовий комбінат» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. Пасічній, 49-А (будинок № 3 на генплані).
27. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «МААТ-Захід» багатоквартирного житлового будинку з підземним паркінгом та вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. Замарстинівській, 43.
28. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Омега-Львів» багатоквартирного житлового будинку з прибудованими гаражами на вул. Під Голоском, 17.
29. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію магазину гр. Благодаровою С. Ф. з розширенням за рахунок надбудови мансардного поверху з влаштуванням кафе-бару на вул. Чигиринській, 42.
30. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво фізичною особою – підприємцем Крупським С. І. багатоквартирного житлового будинку з підземним паркінгом на вул. Під Голоском, 4.
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.

31. Про виведення дитини, позбавленої батьківського піклування, з прийомної сім’ї.
32. Про позбавлення сім’ї статусу прийомної.
Доповідає: начальник відділу «Служба у справах дітей» Р. Тимків.

Різне


Начальник
організаційного управління І. Сірко
Порядок денний надруковано О. Очерклевич
Порядок денний перевірено З. Петрашко
<< Попередня     Наступна >>
Назад