ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради



19 січня 2018 року Початок в 11 год. 30 хв.


1. Про схвалення змін до міського бюджету м. Львова на 2018 рік.
Доповідає: директор департаменту фінансової політики О. Іщук.

2. Про розгляд скарги гр. Грицини Г. А.
3. Про розгляд скарги гр. Романіва Р. М.
4. Про розгляд скарги гр. Трач Г. В.
Доповідає: директор юридичного департаменту Г. Пайонкевич.

5. Про надання квартир сім’ям учасників АТО.
Доповідає: начальник управління житлового господарства В. Іванов.

6. Про надання ЛМКП «Львівводоканал» функцій замовника на виконання робіт та передачу на баланс ЛМКП «Львівводоканал» об’єкта незавершеного будівництва.
7. Про погодження списання з балансу ЛМКП «Львівводоканал» основних засобів.
Доповідає: начальник управління інженерного господарства О. Одинець.

8. Про затвердження переліку та тарифів на платні соціальні послуги Львівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
Доповідає: в. о. начальника управління соціального захисту І. Кобрин.

9. Про затвердження схеми впорядкування розміщення зовнішньої реклами на перехрестях м. Львова.
10. Про внесення змін до дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. Волинській – вул. Промисловій, виданого ТзОВ «Рекламна агенція «ЕмСі Груп».
11. Про внесення змін до дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. Княгині Ольги, 8, виданого ТзОВ «РТМ-Україна».
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.

12. Про вирішення питання балансового обліку нежитлової будівлі на вул. М. Кричевського, 61.
13. Про вирішення питання балансового обліку нежитлових приміщень на вул. Б. - І. Антонича, 9.
14. Про вирішення питання балансового обліку нежитлових приміщень на вул. Дублянській, 9.
15. Про вирішення питання балансового обліку нежитлових приміщень на вул. Лесі Українки, 5.
16. Про реєстрацію права комунальної власності на будівлю на вул. Пасічній, 39.
17. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення на вул. Пекарській, 40.
18. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлове приміщення на вул. Уласа Самчука, 5.
19. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Львова. (2 об’єкти)
20. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Львова. (8 об’єктів)
21. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Львова. (9 об’єктів)
Доповідає: начальник управління комунальної власності І. Свистун.

22. Про затвердження детального плану території у районі вул. Ряшівської проектованої, вул. Щирецької, 8-го Скнилівського провулку.
23. Про погодження детального плану території, обмеженої вул. М. Кривоноса, вул. Опришківською, залізничною колією, вул. Б. Хмельницького, вул. Пильникарською, вул. Ужгородською, вул. Замковою, вул. Пішою, вул. Насипною, вул. Підвальною, вул. В. Винниченка.
24. Про розроблення детального плану території у районі вул. Хуторівки, залізничної колії.
25. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ЛКП «Рембуд» будівлі міського архіву з громадським центром на вул. Трускавецькій – вул. І. Пулюя.
26. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на влаштування ПАТ «Концерн Галнафтогаз» сонячної електростанції з розміщенням фотомодулів на даху і фасадах будинку на вул. Героїв УПА, 72.
27. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на встановлення ПАТ «Укрнафта» стаціонарного газового заправника типу LPG-10 на території автозаправної станції на вул. Зеленій, 322.
28. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на встановлення ПАТ «Укрнафта» стаціонарного газового заправника типу LPG-5 на території автозаправної станції на вул. Кульпарківській, 224/1.
29. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на встановлення ПАТ «Укрнафта» стаціонарного газового заправника на території автозаправної станції на вул. Луганській, 2-А.
30. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на встановлення ПАТ «Укрнафта» стаціонарного газового заправника типу LPG-5 на території автозаправної станції на вул. Хуторівці, 59.
31. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Персей-Плюс» будівель на вул. С. Гайдучка, 1 під цех з виробництва соняшникової кислої олії та мийку.
32. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням ТзОВ фірмою «Юнітек» будівлі матеріального складу-навісу під літерою «Б-1» та будівлі виробничого корпусу на вул. В. Липинського, 54 – вул. Городницькій, 47 за рахунок добудови та надбудови під виробничо-складську будівлю з адміністративними приміщеннями, даховою котельнею, трансформаторною підстанцією та будівництва газорозподільного пункту.
33. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Ножкіним В. В. магазину непродовольчих товарів на вул. Є. Патона, 33-А.
34. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво фізичною особою – підприємцем Ящуком О. О. адміністративного будинку на вул. Зеленій, 253.
35. Про відмову ТзОВ «СВ» у наданні містобудівних умов та обмежень на будівництво будинку змішаного використання з розміщенням об’єктів ділового (офіси), обслуговуючого та комерційного призначення, підземним гаражем та квартирами у верхніх поверхах на вул. Гетьмана І. Мазепи, 25-А, 25-Б.
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.

Різне



Начальник
організаційного управління І. Сірко




Порядок денний надруковано О. Очерклевич
Порядок денний перевірено Л. Кобрин
<< Попередня     Наступна >>




Назад