Львівська міська рада

//
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради
14 грудня 2017 року Початок о 16 год. 30 хв.

1. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2017 рік.
Доповідає: директор департаменту фінансової політики О. Іщук.

2. Про реєстрацію громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Ідея нації».
Доповідає: директор юридичного департаменту Г. Пайонкевич.

3. Про затвердження Порядку реєстрації, розгляду та вирішення усних, письмових (електронних) звернень громадян, які надходять у відділ «Гаряча лінія міста» управління інформаційних послуг департаменту адміністративних послуг.
Доповідає: директор департаменту адміністративних послуг В. Бартошик.

4. Про затвердження Плану реагування на надзвичайні ситуації Львівської міської ланки територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області.
Доповідає: начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення В. Іваніцький.

5. Про затвердження Положення про Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
Доповідає: в. о. начальника управління соціального захисту І. Кобрин.

6. Про відкриття санаторної групи для дітей з безлактозною та безглютеновою дієтою на базі Львівського дошкільного навчального закладу № 166.
Доповідає: начальник управління освіти З. Довганик.

7. Про списання з балансу установ охорони здоров’я основних засобів, які непридатні для подальшого використання.
Доповідає: начальник управління охорони здоров’я В. Зуб.

8. Про списання з балансу ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» основних засобів, непридатних до подальшого використання.
Доповідає: директор ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» А. Вишневський.

9. Про безоплатну передачу на баланс управління охорони історичного середовища матеріальних цінностей.
10. Про надання ЛКП «Центр розвитку туризму м. Львова» функцій замовника на проектування та виконання робіт на об’єкті «Реставрація та пристосування підземель Львова для потреб підземного туристичного маршруту» (підвальні приміщення Ратуші на пл. Ринок, 1 у м. Львові).
Доповідає: начальник управління охорони історичного середовища Л. Онищенко-Швець.

11. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 20.01.2017 № 28.
Доповідає: в. о. начальника управління культури Н. Бунда.

12. Про встановлення ТзОВ «АТ Західенерго» тарифу на виробництво та постачання теплової енергії.
Доповідає: директор департаменту житлового господарства та інфраструктури І. Маруняк.

13. Про надання ЛМКП «Львівводоканал» функцій замовника на виконання робіт.
14. Про погодження передачі на баланс ЛКП «Залізничнетеплоенерго» теплових мереж на вул. Є. Патона, 2/3, вул. Є. Патона, 2/6 та вул. Роксоляни, 11-9.
Доповідає: начальник управління інженерного господарства О. Одинець.

15. Про надання квартирам №№ 14, 21, 25 на вул. І. Рубчака, 21-Б статусу службових Західного територіального управління Національної гвардії України.
16. Про надання дозволу на відключення від мережі центрального опалення і влаштування індивідуальної системи опалення у квартирі № 2 будинку № 7 на вул. Східній.
17. Про надання дозволу на переобладнання нежитлових приміщень у будинку № 5 на вул. М. Леонтовича під житлову квартиру та подальше її використання.
18. Про надання дозволу на переобладнання нежитлових приміщень у будинку № 22 на вул. І. Вишенського під житлову квартиру та подальше її використання.
Доповідає: в. о. начальника управління житлового господарства Г. Мазур.

19. Про зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.
20. Про схвалення лімітів споживання енергоносіїв на 2018 рік для бюджетних установ, які фінансуються з міського бюджету м. Львова.
21. Про надання рекламному агентству «Стар» у формі ТзОВ дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. І. Виговського.
22. Про надання ТзОВ «Будівельна компанія «Бомонд» дозволів на розміщення зовнішньої реклами на вул. Садовій, 2-А.
23. Про надання ТзОВ «Рекламно-виробнича група «НБС» дозволів на розміщення зовнішньої реклами на вул. Городоцькій, 83 та пл. Митній.
24. Про надання ТзОВ «Рекламно-виробнича група «НБС» дозволів на розміщення зовнішньої реклами у парку ім. І. Франка.
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.

25. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 13.04.2017 № 303.
26. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 15.09.2017 № 829.
27. Про реєстрацію права комунальної власності на будівлю на пл. Данила Галицького, 4.
28. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення на вул. Б. Антоненка-Давидовича, 11.
29. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення на вул. Фр. Скорини, 6-А.
30. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Львова. (2 об’єкти)
31. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Львова. (6 об’єктів)
32. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Львова. (6 об’єктів)
33. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Львова. (11 об’єктів)
34. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Львова. (13 об’єктів)
Доповідає: начальник управління комунальної власності І. Свистун.

35. Про надання ЛКП «Зелений Львів» функцій замовника на об’єкт «Капітальний ремонт центральної алеї та прилеглих територій парку «Замарстинівський» в м. Львові» і передачу проектно-кошторисної документації та експертного звіту на об’єкт «Капітальний ремонт центральної алеї та прилеглих територій парку «Замарстинівський» в м. Львові».
Доповідає: директор департаменту містобудування С. Коровайник.

36. Про погодження змін до затвердженої містобудівної документації «План зонування території м. Львова (зонінг) Том I. Частина 6 Зонування Личаківського району».
37. Про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на будівництво гр. Гладун С. Г. багатоквартирного житлового будинку з вбудованим підземним паркінгом на вул. Заозерній, 37.
38. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво фізичною особою – підприємцем Дюкарєвим Ю. М. офісного комплексу комерційно-ділової діяльності на вул. Городоцькій, 321.
39. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням гр. гр. Якимів С. А., Яцук К. Т., Якимівим Т. Є., Кріль Т. Т., Яцук С. В. та Яцук Г. В. квартири № 2 у будинку № 16 на вул. С. Ковалева за рахунок надбудови.
40. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням гр. Пилипців Л. П. квартири № 3 у будинку № 16 на вул. С. Ковалева за рахунок надбудови.
41. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво департаментом житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради пішохідного моста на вул. А. Головатого – вул. І. Сулими.
42. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію Згромадженням Сестер св. Йосифа Обручника Пречистої Діви Марії житлового будинку під культову споруду (монастир) на вул. Загірній, 35.
43. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію Львівською державною комунальною спеціалізованою середньою загальноосвітньою школою № 5 ім. Іванни та Іллі Кокорудзів з поглибленим вивченням англійської мови відділу освіти Галицького та Франківського районів існуючої нежитлової споруди під учбові приміщення у ССЗШ № 5 на вул. І. Кокорудза, 9.
44. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво складської будівлі на вул. І. Миколайчука на земельній ділянці, призначеній для продажу на земельних торгах (аукціоні).
45. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на встановлення ПАТ «Укрнафта» стаціонарного газового заправника типу LPG-10 на території автозаправної станції на вул. Зеленій, 322.
46. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на встановлення ПАТ «Укрнафта» стаціонарного газового заправника типу LPG-5 на території автозаправної станції на вул. Кульпарківській, 224/1.
47. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на встановлення ПАТ «Укрнафта» стаціонарного газового заправника на території автозаправної станції на вул. Луганській, 2-А.
48. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на встановлення ПАТ «Укрнафта» стаціонарного газового заправника типу LPG-5 на території автозаправної станції на вул. Хуторівці, 59.
49. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням підприємством з іноземними інвестиціями «МакДональдз Юкрейн Лтд» ресторану швидкого харчування на просп. В. Чорновола, 12 за рахунок влаштування тимчасової демісезонної тераси (без права капітального будівництва і без оформлення права власності на терасу).
50. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Лев Девелопмент» багатоквартирного житлового будинку в урочищі «Голоско», обслуговуючому кооперативі «Садове товариство «Промінь Голоско» (ділянки № 1 та № 2).
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.

51. Про погодження встановлення пам’ятного знака для вшанування пам’яті мешканців Знесіння, які боролися за волю України, на вул. Молочній.
Доповідає: начальник управління регулювання забудови В. Данилюк.Різне
Начальник
організаційного управління І. Сірко
Порядок денний надруковано З. Петрашко
Порядок денний перевірено Л. Кобрин
<< Попередня     Наступна >>
Назад