Львівська міська рада

//
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради
24 листопада 2017 року Початок о 10 год. 00 хв.


1. Про зміни до міського бюджету м. Львова на 2017 рік.
Доповідає: директор департаменту фінансової політики О. Іщук.

2. Про затвердження переліку навчальних закладів м. Львова приватної форми власності, яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету м. Львова, та суми фінансової підтримки за вересень – грудень 2017 року.
Доповідає: начальник управління освіти З. Довганик.

3. Про оформлення ордерів на жилі приміщення черговикам військової частини 3002.
4. Про оформлення ордерів на жилі приміщення черговикам військової частини 4114.
5. Про розгляд звернення гр. Фігун Г. Г.
Доповідає: в. о. начальника управління житлового господарства Г. Мазур.

6. Про зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.
7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 13.01.2016 № 13.
8. Про організацію передноворічної роздрібної торгівлі хвойними деревами.
9. Про надання ТзОВ «Чудо Тур» дозволів на розміщення зовнішньої реклами.
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.

10. Про реєстрацію права комунальної власності на будівлю на вул. Замарстинівській, 128.
11. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Львова. (5 об’єктів)
12. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Львова. (7 об’єктів)
Доповідає: начальник управління комунальної власності І. Свистун.

13. Про затвердження внесення змін до детального плану території району забудови, обмеженої просп. Червоної Калини, вул. Угорською, вул. Тернопільською, вул. Луганською (у тому числі території колишнього ДВО «Полярон» на вул. Угорській та ЗАТ «Львівторгбуд» на вул. Тернопільській).
14. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво департаментом житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради шляхопроводу на перехресті вул. Т. Шевченка – вул. о. Омеляна Ковча.
15. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ПП «Будівельне агентство «Версаль» будівлі під літерою «А-2» під багатоквартирний житловий будинок з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Личаківській, 37.
16. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Експерт-інвест» трансформаторної підстанції на просп. В. Чорновола – вул. Замарстинівській.
17. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Укр-євро-сервіс» багатоквартирних житлових будинків з вбудованими та прибудованими приміщеннями громадського призначення, підземним паркінгом, надземним паркінгом, дошкільним навчальним закладом, трансформаторною підстанцією на вул. Трускавецькій – вул. Академіка Я. Підстригача (у 6-ти чергах будівництва).
18. Про відмову у наданні містобудівних умов та обмежень на будівництво обслуговуючим кооперативом «Престиж Умань» багатоквартирного житлового будинку на вул. Уманській, 4 зі знесенням існуючого житлового будинку.
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.

19. Про погодження встановлення меморіальної таблиці учаснику антитерористичної операції Андрію Протасевичу на фасаді ЛНВК «Школа I ступеня – гімназія».
Доповідає: начальник управління регулювання забудови В. Данилюк.


Різне


Начальник
організаційного управління І. Сірко

Порядок денний надруковано З. Петрашко
Порядок денний перевірено Л. Кобрин
<< Попередня     Наступна >>
Назад