ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради07 грудня 2018 року Початок о 10 год. 00 хв.

Звіт про виконання протокольного доручення виконавчого комітету Львівської міської ради

Звіт про виконання протокольного доручення виконавчого комітету Львівської міської ради від 23.11.2018 «Прошу надати інформацію про виконання пунктів 2, 3, 4 доручення виконавчого комітету Львівської міської ради від 06.11.2018 № 4-21-192 та пункту 4 доручення виконавчого комітету Львівської міської ради від 13.11.2018 № 4-21-197 (щодо будівництва дошкільних навчальних закладів)».
Доповідають: директор департаменту гуманітарної політики Г. Слічна, директор департаменту містобудування С. Коровайник, начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський, начальник Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові В. Цабак.
Проекти рішень виконавчого комітету

1. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2018 рік.
Доповідає: директор департаменту фінансової політики О. Іщук.

2. Про погодження передачі на баланс ЛКП «Господар» двох димохідних металевих труб на вул. Личаківській, 128.
Доповідає: голова Личаківської районної адміністрації І. Лозинський.

3. Про списання з балансу управління туризму департаменту розвитку основних засобів, непридатних для подальшого використання.
Доповідає: начальник управління туризму Л. Остапчук.

4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 28.11.2016 № 1099.
5. Про надання одноразової матеріальної допомоги.
6. Про надання одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань учасникам антитерористичної операції – мешканцям м. Львова.
Доповідає: начальник управління соціального захисту І. Кобрин.

7. Про надання дозволу на відключення від мережі центрального опалення і влаштування індивідуальних систем опалення у квартирах №№ 3, 12 будинку № 6 на вул. О. Кониського.
8. Про надання дозволу на відключення від мережі центрального опалення і влаштування індивідуальних систем опалення у квартирах №№ 65, 66, 67, 68, 70, 72 будинку № 4 на вул. Художній.
Доповідає: начальник управління житлового господарства В. Іванов.

9. Про встановлення ТзОВ «Теплоінвестсервіс» тарифів на виробництво та постачання теплової енергії.
Доповідає: заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури, начальник управління економіки підприємств Р. Панасюк.

10. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 06.08.2004 № 817.
Доповідає: в. о. директора КП «Адміністративно-технічне управління» Н. Сеньків.

11. Про зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.
12. Про передачу на баланс обладнання.
13. Про надання рекламному агентству «Стар» у формі ТзОВ дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. Сихівській, 20.
14. Про надання ТзОВ «Девелоперська компанія «Новабудова» дозволу на розміщення зовнішньої реклами на просп. В. Чорновола, 67.
15. Про надання ТзОВ «Еко XXI століття» дозволів на розміщення зовнішньої реклами на вул. Сихівській, 5, вул. Хуторівці, 4 та вул. Хуторівці, 35.
16. Про скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. Зеленій, 212, виданого ТзОВ ВНФ «Галелектросервіс».
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.

17. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення на вул. Дністерській, 12.
Доповідає: начальник управління комунальної власності І. Свистун.

18. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Глобус Буд» та Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України багатоквартирного житлового будинку з підземним паркінгом на вул. І. Мечникова, 16 зі знесенням існуючих споруд (будинок № 1).

19. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Глобус Буд» та Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України багатоквартирного житлового будинку з підземним паркінгом на вул. І. Мечникова, 16 зі знесенням існуючих споруд (будинок № 2).

20. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво багатоквартирного житлового будинку для військовослужбовців Військової прокуратури Західного регіону України та членів їх сімей з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. І. Мечникова, 16-А.
21. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ЛКП «Зелене місто» механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів на вул. Пластовій, 13.
22. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Будівельно-інвестиційна група «Прайм» багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та паркінгом на вул. Зеленій, 115-В зі знесенням існуючої будівлі.

23. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Захід-Капітал-Буд» та ПП «Модель» комплексу туристичної інфраструктури з закладом громадського харчування, офісами та готельними номерами на вул. Щирецькій, 36.
24. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на ремонтно-реставраційні роботи ТзОВ «Інститут соціальних технологій» з пристосуванням горища під адміністративні приміщення на вул. Є. Поповича, 9 (пам’ятка архітектури, охоронний № 1205).

25. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Канюк-Стиль» офісної будівлі з кафе-баром зі знесенням існуючої будівлі на вул. В. Антоновича, 112-А.
26. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Котуром Я. Я. офісної будівлі на вул. Л. Перфецького, 14 за рахунок прибудови та надбудови офісних і комерційних приміщень.
27. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням гр. Мартиник Т. В. житлового будинку на вул. Ю. Федьковича, 35 за рахунок надбудови.
28. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 20.07.2018 № 774.
29. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 03.08.2018 № 847.
30. Про надання дозволу на внесення змін до детального плану території району забудови, обмеженої вул. Т. Шевченка – вул. Городоцькою – вул. Залізничною (зміна 3).
31. Про розроблення детального плану території у районі вул. Зубрівської, вул. А. Манастирського, вул. Рахівської.
32. Про розроблення детального плану території у районі вул. І. Чмоли, вул. Козельницької, вул. Енергетичної.
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.

Різне
Начальник
організаційного управління І. Сірко
Порядок денний надруковано З. Петрашко
Порядок денний перевірено Л. Кобрин
<< Попередня     Наступна >>
Назад