ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради26 липня 2019 року Початок о 10 год. 00 хв.

Інформації про виконання доручень

Про врегулювання питань щодо будівництва ДНЗ на вул. Тернопільській, 21.
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.
Проекти рішень виконавчого комітету

1. Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету м. Львова.
2. Про зміни до міського бюджету м. Львова на 2019 рік.
Доповідає: директор департаменту фінансової політики О. Іщук.

3. Про надання комунальній установі Інституту міста функцій замовника на оплату послуг у межах проведення ІI Всеукраїнського форуму молодіжної політики.
Доповідає: директор комунальної установи Інституту міста О. Кобзарев.

4. Про надання одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань учасникам антитерористичної операції – мешканцям м. Львова.
Доповідає: начальник управління соціального захисту І. Кобрин.

5. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 06.03.2019 № 216.
6. Про втрату чинності рішень виконавчого комітету від 15.06.2018 № 630 та від 13.07.2018 № 728.
7. Про надання функцій замовника ЛКП «Львівавтодор» на проектування та реконструкцію вул. Т. Шевченка (від вул. Залізничної до вул. Левандівської) з організацією кільцевого руху по вулицях Т. Шевченка, Левандівській, Залізничній.
Доповідає: в. о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури О. Одинець.

8. Про надання ЛКП «Львівавтодор» дозволу на використання демонтованої бруківки у кількості 3400 кв. м з пл. Двірцевої на замощення вул. Замарстинівської.
Доповідає: в. о. директора ЛКП «Львівавтодор» О. Єстеферова.

9. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 25.01.2019 № 70.
Доповідає: директор ЛКП «Зелене місто» В. Ноздря.

10. Про затвердження складу наглядової ради з питань розподілу і утримання житла у гуртожитках та використання гуртожитків і прибудинкових територій при виконкомі.
Доповідає: начальник управління житлового господарства В. Іванов.

11. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 29.12.2018 № 1447.
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.

12. Про списання безнадійної дебіторської заборгованості ТзОВ «Краківський ринок» зі сплати орендної плати за нежитлові приміщення на вул. Базарній, 11.
13. Про вирішення питання балансового обліку нежитлових приміщень на вул. Золотій, 37.
14. Про реєстрацію права комунальної власності на будівлю на вул. Зеленій, 196.
Доповідає: начальник управління комунальної власності І. Свистун.

15. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з надбудовою дочірнім підприємством «Інститут суспільних технологій «Електрон» будинку № 85 на вул. Городоцькій та пристосуванням під багатофункційний центр з групами приміщень різного громадського призначення.
16. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч» приміщень складського господарства на головному підприємстві ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч» на вул. Ткацькій, 10.
17. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПП «І. Куш» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими громадськими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Пасічній, 84 зі знесенням існуючої будівлі (будинок № 1 на генплані).
18. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПП «І. Куш» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими громадськими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Пасічній, 84 зі знесенням існуючої будівлі (будинок № 2 на генплані).
19. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПП «Соната сервіс груп» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими громадськими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Замарстинівській, 127 зі знесенням існуючих будівель (будинок № 1 на генплані).
20. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПП «Соната сервіс груп» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими громадськими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Замарстинівській, 127 зі знесенням існуючих будівель (будинок № 2 на генплані).
21. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Агенція «Європростір» спортивно-офісного центру (будинок № 1 на генплані) на вул. Стрийській – вул. Науковій.
22. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Агенція «Європростір» апарт-готелю (будинок № 2 на генплані) на вул. Стрийській – вул. Науковій.
23. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Агенція «Європростір» апарт-готелю (будинок № 3 на генплані) на вул. Стрийській – вул. Науковій.
24. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Агенція “Європростір» закладу громадського харчування (будинок № 4 на генплані) на вул. Стрийській – вул. Науковій.
25. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Агенція «Європростір» закладу громадського харчування (будинок № 5 на генплані) на вул. Стрийській – вул. Науковій.
26. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Агенція «Європростір» закладів торгівлі та громадського харчування (будинок № 6 на генплані, блок 6.1, 6.2, 6.3) на вул. Стрийській – вул. Науковій.
27. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Інсула інвест» офісного центру з підземним паркінгом на вул. Академіка А. Сахарова, 52 зі знесенням існуючої будівлі.
28. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 13.07.2018 № 743.
29. Про розроблення детального плану території у районі вул. Богданівської, вул. Бескидської, вул. С. Гайдучка.
30. Про скасування рішень виконавчого комітету від 24.05.2013 № 431, від 08.05.2014 № 332, від 18.05.2015 № 323, від 18.05.2015 № 324 та від 19.08.2016 № 751.
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.

РізнеНачальник
організаційного управління І. Сірко
Порядок денний надруковано О. Очерклевич
Порядок денний перевірено Л. Кобрин
<< Попередня     Наступна >>
Назад