ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради27 липня 2018 року Початок о 10 год. 00 хв.


1. Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету м. Львова.
Доповідає: в. о. директора департаменту фінансової політики Н. Стариченко.

2. Про запровадження пілотного проекту з організації майданчика для збору великогабаритних та дрібних будівельних відходів у м. Львові.
Доповідає: в. о. директора департаменту з питань поводження з відходами С. Сало.

3. Про затвердження Порядку визначення переможців у рамках реалізації Програми «Успішний педагог» на 2018 рік.
Доповідає: начальник управління освіти З. Довганик.

4. Про вирішення питання балансового обліку загорожі цегляної на вул. Донецькій, 7.
Доповідає: начальник управління соціального захисту І. Кобрин.

5. Про надання комунальній установі Інституту міста функцій замовника на оплату послуг з проживання учасників з інших міст у межах проведення Форуму першої молодіжної столиці України 2018 року у м. Львові.
Доповідає: директор комунальної установи Інституту міста О. Кобзарев.

6. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 13.06.2008 № 558.
Доповідає: директор ЛКП «Музей «Личаківський цвинтар» М. Нагай.

7. Про організацію відкритого конкурсу на кращий проект під’єднання до глобальної мережі інтернет та створення локальної мережі у середніх загальноосвітніх школах м. Львова.
Доповідає: в. о. директора ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» В. Поліщук.
8. Про зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.
9. Про продовження ТзОВ «Комтех Аутдор» дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. Б. Грінченка – вул. Гетьмана І. Мазепи.
10. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 17.06.2011 № 616.
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.

11. Про окремі питання щодо обліку та інвентаризації комунального майна.
12. Про списання безнадійної дебіторської заборгованості зі сплати орендної плати за окремі об’єкти комунальної власності м. Львова.
13. Про надання юридичному департаменту функцій замовника.
14. Про вирішення питання балансового обліку нежитлових приміщень на вул. Зеленій, 150.
15. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлове приміщення на просп. Т. Шевченка, 11.
16. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 14.04.2015 № 266.
17. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 10.03.2017 № 183.
18. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 02.03.2018 № 220.
Доповідає: начальник управління комунальної власності І. Свистун.

19. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 02.03.2018 № 203.
Доповідає: директор департаменту містобудування С. Коровайник.

20. Про розроблення детального плану території у районі вул. Я. Ярославенка.
21. Про розроблення детального плану території у районі вул. Б. Хмельницького, вул. Волинської, вул. Промислової.
22. Про затвердження внесення змін до детального плану території у районі вул. Замарстинівської, вул. Гетьмана І. Мазепи, вул. Інструментальної, вул. Уманської (зміна 1).
23. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 22.06.2018 № 658.
24. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 22.06.2018 № 659.
25. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПрАТ «Львівський інструментальний завод» підземного паркінгу з вбудованими нежитловими приміщеннями на вул. Замарстинівській, 170 (паркінг № 3).
26. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПрАТ «Львівський інструментальний завод» підземного паркінгу з вбудованими нежитловими приміщеннями на вул. Замарстинівській, 170 (паркінг № 4).
27. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПрАТ «Львівський інструментальний завод» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. Замарстинівській, 170 (будинок № 4 на генплані).
28. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПрАТ «Львівський інструментальний завод» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. Замарстинівській, 170 (будинок № 5 на генплані).
29. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПрАТ «Львівський інструментальний завод» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. Замарстинівській, 170 (будинок № 6 на генплані).
30. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПрАТ «Львівський інструментальний завод» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. Замарстинівській, 170 (будинок № 7 на генплані).
31. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПрАТ «Львівський інструментальний завод» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. Замарстинівській, 170 (будинок № 8 на генплані).
32. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПрАТ «Львівський інструментальний завод» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. Замарстинівській, 170 (будинок № 9 на генплані).
33. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПрАТ «Львівський інструментальний завод» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та вбудованим дошкільним навчальним закладом (центром розвитку дитини) на вул. Замарстинівській, 170 (будинок № 10 на генплані).
34. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПрАТ «Львівський інструментальний завод» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. Замарстинівській, 170 (будинок № 11 на генплані).
35. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПрАТ «Львівський інструментальний завод» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та вбудованим дошкільним навчальним закладом (центром розвитку дитини) на вул. Замарстинівській, 170 (будинок № 12 на генплані).
36. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію Комунальним закладом Львівської обласної ради «Львівський геріатричний пансіонат» корпусу Львівського геріатричного пансіонату на вул. Медової Печери, 71.
37. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію Комунальною третьою міською клінічною лікарнею м. Львова нежитлових приміщень під літерою «А-2» на вул. Т. Шевченка, 350 під створення амбулаторно-поліклінічного відділення.
38. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПП «Фірма «Гарантія» офісно-торгового комплексу на вул. Стрийській, 121-А зі знесенням існуючої будівлі.
39. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими громадськими приміщеннями та підземним паркінгом зі знесенням існуючих будівель на вул. Зеленій, 184.
40. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Львів-Енергія» будівлі на вул. Уласа Самчука, 16 у межах пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Стрийський парк».
41. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Омега-Львів» багатоквартирного житлового будинку з прибудованими гаражами на вул. Під Голоском, 17.
42. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. гр. Гудою В. В. та Пєшковим В. П. багатоквартирного житлового будинку на вул. Ільмовій, 7, 9 та вул. Колосковій, 4.
43. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Хоменком О. Л. багатоквартирного житлового будинку з вбудованою автостоянкою та громадськими приміщеннями на вул. Похилій, 1.
44. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.07.2017 № 636.
45. Про надання функцій замовника проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт території та замовника робіт по капітальному ремонту території, розташованої на вул. Городоцькій, 40, на якій буде встановлена мистецько-архітектурна скульптурна композиція українським бійцям Листопадового Чину.
46. Про надання управлінню архітектури та урбаністики департаменту містобудування функцій замовника на закупівлю мистецько-архітектурної скульптурної композиції українським бійцям Листопадового Чину, яка буде встановлена на вул. Городоцькій, 40.
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.

Різне
Начальник
організаційного управління І. Сірко

Порядок денний надруковано О. Очерклевич
Порядок денний перевірено З. Петрашко
<< Попередня     Наступна >>
Назад