ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради19 квітня 2019 року Початок о 10 год. 00 хв.


1. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2019 рік.
Доповідає: директор департаменту фінансової політики О. Іщук.

2. Про передачу майна на баланс та обслуговування ЛКП «Управитель».
Доповідає: голова Личаківської районної адміністрації І. Лозинський.

3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 01.11.2016 № 978.
4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 18.11.2016 № 1058.
Доповідає: директор департаменту гуманітарної політики Г. Слічна.

5. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 26.10.2018 № 1164.
Доповідає: начальник управління «Служба у справах дітей» Р. Тимків.

6. Про передачу реконструйованої вул. І. Мечникова (від вул. Пекарської до вул. Личаківської).
7. Про погодження передачі на баланс ЛМКП «Львівводоканал» водопровідних та каналізаційних мереж на вул. Пісковій.
Доповідає: начальник управління інженерного господарства О. Одинець.

8. Про надання квартири черговику Львівської міської ради.
9. Про надання квартирі № 85 на вул. Академіка Є. Лазаренка, 48 статусу службової Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
Доповідає: начальник управління житлового господарства В. Іванов.

10. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 02.09.2011 № 809.
Доповідає: в. о. начальника управління транспорту О. Партика.

11. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 05.09.2018 № 966.
Доповідає: в. о. директора департаменту з питань поводження з відходами С. Сало.

12. Про списання з балансу департаменту адміністративних послуг основних засобів, непридатних для подальшого використання. (1)
13. Про списання з балансу департаменту адміністративних послуг основних засобів, непридатних для подальшого використання. (2)
Доповідає: директор департаменту адміністративних послуг В. Бартошик.

14. Про затвердження актів комісії з питань визначення та погашення боргу перед бюджетом з плати за землю у м. Львові за 2018 рік.
Доповідає: в. о. начальника управління земельних ресурсів Е. Колос.

15. Про схвалення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова на 2019 рік.
16. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 13.01.2016 № 13.
17. Про організацію та проведення Великоднього ярмарку на просп. Свободи.
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.

18. Про вирішення питання балансового обліку будівлі їдальні на вул. Личаківській, 2.
Доповідає: начальник управління комунальної власності І. Свистун.

19. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням Кооперативно-державним проектно-вишукувальним інститутом «Львівагропроект» виробничо-лабораторного корпусу на просп. В. Чорновола, 67 за рахунок надбудови (влаштування дахової котельні та сходів виходу на дах).
20. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Львові, адміністративної будівлі органу державної влади з господарськими будівлями та контрольно-пропускним пунктом на вул. Трускавецькій – вул. Академіка Я. Підстригача.
21. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням ПП «Скіфи» адміністративно-побутової будівлі під літерою «Ж-1» на вул. В. Єрошенка, 28 за рахунок надбудови та прибудови.
22. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзДВ «Львівське спеціалізоване автотранспортне підприємство 1302» кварталу багатоквартирної житлової забудови з об’єктами громадського призначення, дошкільним навчальним закладом, підземними і наземними паркінгами та об’єктами інженерної інфраструктури на вул. Рудненській, 8, будинки №№ 9, 10 на генплані (3-тя черга будівництва).
23. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Науково-технічний центр міжгалузевих програм» багатоквартирного житлового будинку (будинок № 1 на генплані; секції 1.1, 1.2) на вул. Топольній, 4 з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та трансформаторною підстанцією.
24. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Науково-технічний центр міжгалузевих програм» багатоквартирного житлового будинку (будинок № 2 на генплані; секції 2.1, 2.2) на вул. Топольній, 4 з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення.
25. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Науково-технічний центр міжгалузевих програм» багатоквартирного житлового будинку (будинок № 3 на генплані; секції 3.1, 3.2) на вул. Топольній, 4 з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення.
26. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Науково-технічний центр міжгалузевих програм» багатоквартирного житлового будинку (будинок № 4 на генплані; секція 4.1) на вул. Топольній, 4 з вбудованими приміщеннями громадського призначення.
27. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Науково-технічний центр міжгалузевих програм» багатоквартирного житлового будинку (будинок № 5 на генплані; секції 5.1, 5.2) на вул. Топольній, 4 з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення.
28. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Новий люкс» багатоквартирного житлового комплексу з вбудованими громадськими приміщеннями, автостоянкою та трансформаторною підстанцією на вул. В. Навроцького, 31 зі знесенням існуючих будівель у м. Львові.
29. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Простір плюс» твердопаливної котельні на вул. Стрийській, 121-Б, 121-В, 121-Г.
30. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на завершення будівництва ТзОВ «СВ» незавершеного будівництва магазину на вул. І. Миколайчука, 9.
31. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Герасимовою К. О. квартири № 21 на вул. Городоцькій, 211 з розширенням за рахунок влаштування консольного балкону.
32. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Мартинюк Л. Я. з розширенням існуючого приміщення кафе-бару та нежитлових приміщень, розташованих у будівлі під літерою «Б-1», за рахунок надбудови на вул. Широкій, 70-Б.
33. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію гр. гр. Савкою Н. С. та Кунинцем В. В. квартир № 1 та № 1-А з об’єднанням їх та переплануванням під кав’ярню з відновленням входу на вул. Братів Рогатинців, 11.
34. Про внесення змін до наданих управлінням архітектури департаменту містобудування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на реконструкцію з розширенням ТзОВ «Технопарк ЛЗТА» будівлі під літерою «А-2» на вул. Ю. Федьковича, 55 за рахунок надбудови і добудови під мультифункційну громадську будівлю з паркінгом від 24.05.2016 № 125.
35. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 05.10.2018 № 1089.
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.

Різне
Начальник
організаційного управління І. Сірко
Порядок денний надруковано О. Очерклевич
Порядок денний перевірено Л. Кобрин
<< Попередня     Наступна >>
Назад