ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради20 липня 2018 року Початок о 10 год. 00 хв.


1. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2018 рік.
2. Про затвердження результатів укладання договорів з першими власниками, результатів розміщення облігацій та звітів про результати розміщення облігацій внутрішньої місцевої позики Львівської міської ради 2018 року серій G та H.
Доповідає: в. о. директора департаменту фінансової політики Н. Стариченко.

3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 01.11.2016 № 977.
Доповідає: голова Личаківської районної адміністрації І. Лозинський.

4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 26.12.2008 № 1380.
5. Про розгляд скарги гр. Гринів О. Є.
6. Про розгляд скарги гр. Макаришин Л. М.
7. Про розгляд скарги гр. Солтис Н. Н.
8. Про розгляд скарг гр. Фесняка Б. Й.
9. Про розгляд скарги гр. Хміля О. П.
Доповідає: директор юридичного департаменту Г. Пайонкевич.

10. Про надання дозволу на відключення від мережі центрального опалення і влаштування індивідуальних систем опалення у квартирах №№ 2, 4, 8, 12 будинку № 18-Б на вул. Куликівській.
Доповідає: начальник управління житлового господарства В. Іванов.

11. Про зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.
12. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 13.06.2016 № 433.
13. Про надання ТзОВ «Львів Стандартбуд» дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. Стрийській, 48.
14. Про надання фізичній особі – підприємцю Дмитровській Р. В. дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. Княгині Ольги, 98-А.
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.

15. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 30.09.2016 № 897.
16. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво Львівською обласною організацією Українського товариства глухих багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. М. Некрасова, 45 зі знесенням господарських будівель та споруд.
17. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію фізичною особою – підприємцем Довгунем І. Я. нежитлової будівлі з надбудовою та переоснащенням під офіс та торгівельно-побутові приміщення на вул. Стрийській, 195.
18. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво фізичною особою – підприємцем Крупським С. І. багатоквартирного житлового будинку з підземним паркінгом на вул. Під Голоском, 4.
19. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. гр. Перцем М. П., Мелещенко Г. К. та Цісак Х. О. багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом зі знесенням житлового будинку на вул. Куликівській, 10-А.
20. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПП «Фірма «Гарантія» офісно-торгового комплексу на вул. Стрийській, 121-А зі знесенням існуючої будівлі.
21. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Аспект енерджі плюс» дахової сонячної електростанції на вул. Бузковій, 2.
22. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ комерційно-виробничою фірмою «Всесвіт ЛТД» авторинку на вул. Богданівській, 44 за рахунок розміщення торгових павільйонів та складських приміщень.
23. Про затвердження детального плану території, обмеженої вул. Замарстинівською, вул. Східною, вул. Квітовою, вул. Р. Дашкевича.
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.Різне
Начальник
організаційного управління І. СіркоПорядок денний надруковано З. Петрашко
Порядок денний перевірено Л. Кобрин
<< Попередня     Наступна >>
Назад