ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради23 серпня 2019 року Початок о 10 год. 00 хв.

1. Про затвердження Кодексу етичної поведінки посадових осіб та працівників виконавчих органів Львівської міської ради, її установ, організацій та комунальних підприємств.
01.pdf01.pdf
Доповідає: директор департаменту «Адміністрація міського голови» Є. Бойко.

2. Про розгляд скарги гр. Сімонова Д. В.
02.pdf02.pdf
Доповідає: в. о. директора юридичного департаменту М. Гавриляк.

3. Про передачу матеріальних цінностей.
03.pdf03.pdf
Доповідає: директор ЛКП «Львівське конференц-бюро» А. Павлів.

4. Про надання одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань учасникам антитерористичної операції – мешканцям м. Львова.
04.pdf04.pdf
Доповідає: начальник управління соціального захисту І. Кобрин.

5. Про надання дозволу на перепоховання тлінних останків, виявлених поблизу церкви Вознесіння Господнього на вул. Старознесенській, 23, на цвинтар Старого Знесіння.
05.pdf05.pdf
Доповідає: в. о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури О. Одинець.

6. Про надання квартирі № 438 на вул. Княгині Ольги, 122-А, квартирі № 88 на вул. Замарстинівській, 233-Б та квартирі № 156 на вул. Торф’яній, 21 статусу службових Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
06.pdf06.pdf
7. Про надання квартирам №№ 3, 16 на вул. І. Мечникова, 16-Д статусу службових Військової прокуратури Західного регіону України.
07.pdf07.pdf
Доповідає: начальник управління житлового господарства В. Іванов.

8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 02.09.2011 № 809.
08.pdf08.pdf
Доповідає: в. о. начальника управління транспорту О. Партика.

9. Про надання ТзОВ «Європоліс Проперті Холдінг» дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. Кульпарківській, 226-А.
09.pdf09.pdf
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.

10. Про вирішення питання балансового обліку будинку на вул. І. Федорова, 28.
10.pdf10.pdf
11. Про вирішення питання балансового обліку захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони) № 48610 на вул. В. Липинського, 54.
11.pdf11.pdf
Доповідає: начальник управління комунальної власності І. Свистун.

12. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 01.03.2019 № 210.
12.pdf12.pdf
Доповідає: заступник директора департаменту містобудування з питань екології та природних ресурсів В. Данилюк.

13. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво багатоквартирного житлового будинку для військовослужбовців Військової прокуратури Західного регіону України та членів їх сімей з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. І. Мечникова, 16-А.
13.pdf13.pdf
14. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію гр. гр. Глубішем М. І., Тимчук Х. К., Любицькою О. П. та Шкаран Х. В. нежитлових приміщень першого поверху з відтворенням вхідної брами та дверного прорізу з вул. Лесі Українки у пам’ятці архітектури національного значення XVII-XVIII ст. ст. (охоронний № 324) житловому будинку № 25 на вул. Вірменській з пристосуванням під заклад громадського харчування.
14.pdf14.pdf
15. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ДП ПАТ «Концерн-Електрон» - «Навчальний науково-виробничий комплекс «Електрон» з надбудовою існуючих будівель під багатоквартирний житловий будинок для викладацького складу та наукових співробітників на вул. Генерала Т. Чупринки, 130.
15.pdf15.pdf
16. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво Львівською обласною організацією Українського товариства глухих, ТзОВ Будівельною компанією «Глобус груп» та ТзОВ «Ангеліка» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. М. Некрасова, 45, вул. Личаківській, 84-88 та вул. Личаківській, 84-88, 84-А у м. Львові зі знесенням господарських будівель та споруд (будинок № 2 на генплані).
16.pdf16.pdf
17. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Істрейт» приміщень магазину-складу під магазин промислових та продовольчих товарів з влаштуванням додаткових входів на вул. Дж. Вашингтона, 8.
17.pdf17.pdf
18. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Карелла», ТзОВ «Квадродім», ТзОВ «Роксав», ПП «Віва-Ф» торгово-офісного комплексу з підземною автостоянкою у двох рівнях, трансформаторною підстанцією та даховою котельнею на вул. В. Антоновича, 120, вул. В. Антоновича, 122-122-А, вул. Героїв УПА, 73 зі знесенням існуючих будівель у м. Львові.
18.pdf
19. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Львівський домобудівний комбінат-плюс» багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими закладами громадського обслуговування та прибудованим гаражем в обслуговуючому кооперативі «Садове товариство «Промінь Голоско» (ділянка № 8-9-10).
19.pdf19.pdf
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.Різне
Начальник
організаційного управління І. Сірко


Порядок денний надруковано З. Петрашко
Порядок денний перевірено Л. Кобрин
<< Попередня     Наступна >>
Назад