ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради01 березня 2019 року Початок о 10 год. 00 хв.

1. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2019 рік.
Доповідає: директор департаменту фінансової політики О. Іщук.

2. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 01.06.2018 № 560.
Доповідає: начальник управління соціального захисту І. Кобрин.

3. Про затвердження переліку соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі «Інформаційні технології та інновації», яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету м. Львова, та суми співфінансування відповідних проектів.
Доповідає: начальник управління інформаційних технологій М. Романяк.

4. Про передачу реконструйованої вул. Садової.
Доповідає: начальник управління інженерного господарства О. Одинець.

5. Про схвалення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова на 2019 рік.
6. Про затвердження переліку виставково-ярмаркових заходів, які проводитимуться у м. Львові у 2019 році.
7. Про надання фізичній особі – підприємцю Гаврилову Р. В. дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. В. Антоновича, 7.
8. Про надання фізичній особі – підприємцю Гаврилову Р. В. дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. Кульпарківській, 105.
9. Про надання фізичній особі – підприємцю Гаврилову Р. В. дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. Любінській, 96.
10. Про надання ПП «Укртексколор» дозволів на розміщення зовнішньої реклами на вул. Кульпарківській, 93.
11. Про надання ТзОВ «Комфорт і безпека» дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. Зеленій, 281-А.
12. Про надання ТзОВ «Львівбудмакс-Інвест» дозволів на розміщення зовнішньої реклами на вул. Гетьмана І. Мазепи, 1-Б.
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.

13. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 23.02.2007 № 66.
14. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 26.12.2008 № 1380.
15. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 19.12.2016 № 1200.
16. Про розгляд скарги гр. Броницького А. А.
17. Про розгляд скарги гр. Камкіна В. Ф.
Доповідає: директор юридичного департаменту Г. Пайонкевич.

18. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 17.05.2013 № 367.
Доповідає: начальник управління комунальної власності І. Свистун.

19. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію гр. Досенко О. В. квартири № 1 на вул. Підвальній, 9 під магазин-салон з приєднанням власних підвальних приміщень та відтворенням дверного прорізу на місці віконного отвору.
20. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Ковчем А. В. квартири № 69 з розширенням за рахунок простору горища на вул. І. Кавалерідзе, 27.
21. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію гр. Маскаль І. Т. з пристосуванням існуючих нежитлових приміщень під офіс з розширенням за рахунок власних підвальних приміщень на вул. Братів Рогатинців, 12.
22. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Девелопленд Груп» громадського центру зі знесенням існуючих споруд, будівництвом тимчасового дворівневого паркінгу (до часу будівництва хордової магістралі) та винесенням існуючої ТП-545 на ділянку сервітутного використання (4610136800:01:008:0014) на вул. І. Чмоли, 1.
23. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Енергоресурс-монтаж» матеріального складу для зберігання полімерних виробів на вул. Богданівській, 42/5 та на вул. Богданівській, 42/11.
24. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію з пристосуванням ТзОВ «ЕОЛ-М» будинку банківської установи (пам’ятки архітектури місцевого значення, охоронний № 1004) на вул. С. Наливайка, 6 під міні-готель.
25. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «ЖК Білий шоколад» багатоквартирних житлових будинків (секції 5, 6) з вбудованими приміщеннями громадського призначення, підземним паркінгом та вбудованими приміщеннями трансформаторної підстанції на вул. Під Голоском (навпроти будинку № 19).
26. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Лев Девелопмент» багатоквартирного житлового будинку з технічним поверхом, вбудованими приміщеннями громадського призначення, підземним паркінгом в урочищі «Голоско», обслуговуючому кооперативі «Садове товариство «Промінь Голоско» (ділянки №№ 25-30).
27. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Парк Новий Львів» багатофункціональної будівлі з вбудованою автостоянкою, даховою котельнею та будівництво трансформаторної підстанції на вул. Панаса Мирного, 24.
28. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ГО «Центр розвитку сім’ї і молоді – «Гармонія» існуючого горища на вул. Лемківській, 3.
29. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Резерв плюс» багатоквартирних житлових будинків №№ 3, 6, 7 (на генплані), громадських будівель (з торгово-офісними площами, апарт-готелем, готелем) №№ 1, 2, 4, 5 (на генплані) з паркінгом, вбудованим приміщенням групи тимчасового перебування дітей № 6.1 (на генплані) та об’єктами інженерної інфраструктури (дахові котельні, трансформаторна підстанція) на вул. Лемківській, 9 у м. Львові зі знесенням існуючих будівель (у 7-ми чергах будівництва).
30. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 28.07.2017 № 658.
31. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 30.08.2017 № 774.
32. Про розроблення детального плану території у районі вул. Соняшникової, вул. Сихівської, залізничної колії.
33. Про погодження детального плану території, обмеженої вул. Технічною, вул. Каменярів, вул. П. Дорошенка, вул. Бібліотечною.
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.
Різне


Начальник
організаційного управління І. Сірко


Порядок денний надруковано З. Петрашко
Порядок денний перевірено Л. Кобрин
<< Попередня     Наступна >>
Назад