Львівська міська рада

//
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради
25 травня 2018 року Початок о 10 год. 00 хв.

Звіт про виконання протокольного доручення виконавчого комітету Львівської міської ради

1. Звіт про виконання протокольного доручення виконавчого комітету Львівської міської ради від 18.05.2018 «Прошу надати інформацію про основні техніко-економічні показники об’єкта будівництва «Реконструкція автозаправної станції ПАТ «Концерн Галнафтогаз» на вул. Клепарівській, 30-Б з влаштуванням автогазозаправного пункту».
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.

Проекти рішень виконавчого комітету

2. Про надання квартири черговику за місцем проживання за контрольним списком Личаківської районної адміністрації.
Доповідає: голова Личаківської районної адміністрації І. Лозинський.

3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 10.02.2017 № 87.
4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 26.01.2018 № 76.
Доповідає: директор департаменту розвитку Н. Бунда.

5. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 07.12.2007 № 1090.
Доповідає: начальник управління соціального захисту І. Кобрин.

6. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 28.11.2016 № 1100.
Доповідає: начальник управління капітального будівництва П. Мурава.

7. Про створення місцевого територіального формування цивільного захисту.
Доповідає: начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення В. Іваніцький.

8. Про затвердження схеми впорядкування земель транспорту у межах м. Львова рекламними конструкціями.
9. Про скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. Тролейбусній – вул. Володимира Великого, виданого ПП «Рікота».
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.

10. Про вирішення питання балансового обліку нежитлових приміщень на вул. І. Труша, 8.
11. Про проведення переоцінки балансової вартості нежитлових приміщень/будівель, які підлягають приватизації способом аукціону.
12. Про окремі питання щодо обліку та інвентаризації комунального майна.
Доповідає: начальник управління комунальної власності І. Свистун.

13. Про встановлення мораторію на зміну цільового призначення земельних ділянок, які знаходяться в оренді, використовуються без договорів оренди землі, перебувають у власності для обслуговування автостоянок (парковок).
14. Про внесення змін до детального плану території у районі вул. Зеленої, вул. М. Пимоненка, вул. Д. Січинського (зміна 1).
15. Про внесення змін до детального плану території, обмеженої просп. В. Чорновола, вул. В. Липинського, вул. Замарстинівською, вул. Хімічною (зміна 1).
16. Про затвердження детального плану території, обмеженої вул. Варшавською, вул. П. Панча, вул. Т. Масарика, вул. Струмок.
17. Про розроблення детального плану території у районі вул. Моршинської.
18. Про розроблення детального плану території у районі пл. Ринок.
19. Про розроблення детального плану території у районі вул. П. Грабовського, вул. М. Драгоманова, вул. Д. Вітовського, вул. М. Коперника.
20. Про внесення змін до наданих управлінням архітектури департаменту містобудування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на будівництво індивідуального житлового будинку на вул. Куликівській, 48 від 03.09.2015 № 131.
21. Про внесення змін до наданих управлінням архітектури департаменту містобудування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на реконструкцію індивідуального житлового будинку на вул. Куликівській, 48 за рахунок прибудови та надбудови від 07.09.2015 № 133.
22. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво Львівським національним університетом імені Івана Франка студентського гуртожитку на вул. Пасічній, 62.
23. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію автозаправної станції ПАТ «Концерн Галнафтогаз» на вул. Клепарівській, 30-Б з влаштуванням автогазозаправного пункту.
24. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПрАТ «Львівський інструментальний завод» багатофункційного житлового комплексу та підземного паркінгу на вул. Замарстинівській, 170 зі знесенням існуючих споруд (перша черга).
25. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Сейвбуд» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями на вул. Довгій, 56, 56-А зі знесенням існуючих будівель.
26. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Боровцем П. П. багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями комерційного призначення на вул. О. Стороженка, 33-37 зі знесенням існуючих будівель.
27. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням гр. Габріелем О. Б. об’єкта торгівлі на вул. Г. Граб’янки, 28 за рахунок добудови та надбудови мансардного поверху.
28. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Григою А. П. багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Малоголосківській, 18.
29. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Гутник М. В. двох багатоквартирних житлових будинків з вбудованими торгово-офісними приміщеннями на вул. Господарській, 21, 21-В, 21-Г.
30. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Сорокою І. Я. індивідуальних зблокованих житлових будинків на вул. Солом’янці.
31. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 05.01.2018 № 18.
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.

32. Про виведення дитини, позбавленої батьківського піклування, з дитячого будинку сімейного типу.
Доповідає: начальник відділу «Служба у справах дітей» Р. Тимків.

РізнеНачальник
організаційного управління І. СіркоПорядок денний надруковано З. Петрашко
Порядок денний перевірено Л. Кобрин
<< Попередня     Наступна >>
Назад