ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради17 серпня 2018 року Початок о 10 год. 00 хв.


1. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2018 рік.
Доповідає: директор департаменту фінансової політики О. Іщук.

2. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 07.03.2018 № 249.
Доповідає: директор юридичного департаменту Г. Пайонкевич.

3. Про використання новітніх технологій при будівництві доріг.
Доповідає: директор ЛКП «Інститут просторового розвитку» О. Шмід.

4. Про надання (відмову у наданні) одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань учасникам антитерористичної операції – мешканцям м. Львова.
Доповідає: начальник управління соціального захисту І. Кобрин.

5. Про списання з балансу ЛМКП «Львівводоканал» основних засобів.
Доповідає: начальник управління інженерного господарства О. Одинець.

6. Про вирішення питання балансового обліку нежитлових приміщень на просп. Червоної Калини, 58.
7. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Львова. (6 об’єктів, 1-е приміщення – вул. Героїв УПА, 78)
8. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Львова. (6 об’єктів, 1-е приміщення – вул. Гетьмана І. Мазепи, 11)
Доповідає: начальник управління комунальної власності І. Свистун.

9. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 08.06.2018 № 614.
10. Про затвердження внесення змін до детального плану кварталу промислової території у районі проїзду Автобудівельників (Рясне-ІІ).
11. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПАТ «Концерн Галнафтогаз» автозаправного комплексу з автомобільним газозаправним пунктом на вул. Личаківській, 150-152 зі знесенням існуючих будівель.
12. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПП «Західшляхрембуд» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Дж. Вашингтона, 1 (будинок № 1 на генплані) зі знесенням існуючих споруд.
13. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПП «Західшляхрембуд» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Дж. Вашингтона, 1 (будинок № 3 на генплані) зі знесенням існуючих споруд.
14. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПП «Західшляхрембуд» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Дж. Вашингтона, 1 (будинок № 4 на генплані) зі знесенням існуючих споруд.
15. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПП «Західшляхрембуд» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Дж. Вашингтона, 1
(будинок № 5 на генплані) зі знесенням існуючих споруд.
16. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПП «Західшляхрембуд» підземного паркінгу на вул. Дж. Вашингтона, 1 зі знесенням існуючих споруд.
17. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію ТзДВ «Діамант» з об’єднанням і пристосуванням нежитлових приміщень першого поверху та підвальних приміщень на пл. Катедральній, 7-8 під заклад громадського харчування з відновленням входу від вул. Староєврейської.
18. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Вілатекс-ТК» АЗК з пунктом сервісного обслуговування водіїв та пасажирів, автостоянки самообслуговування та АГЗП на вул. Т. Шевченка, 313.
19. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Ореста» багатофункціонального готелю та багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями медіатеки, підземної автостоянки та трансформаторної підстанції на вул. Старознесенській, 58, 60, 60-А, 62, 62-А, 64, 66, 70 зі знесенням існуючих будівель та споруд.
20. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 13.07.2018 № 744.
21. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 29.09.2017 № 882.
22. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «СБК-Захід» багатоквартирного житлового будинку № 2 на генплані та трансформаторної підстанції (будинок № 7 на генплані) на вул. І. Величковського, 70.
23. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «СБК-Захід» багатоквартирного житлового будинку № 3 на генплані на вул. І. Величковського, 70.
24. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «СБК-Захід» багатоквартирного житлового будинку № 4 на генплані з вбудованими у рівні першого поверху нежитловими приміщеннями комерційного призначення на вул. І. Величковського, 70.
25. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «СБК-Захід» багатоквартирного житлового будинку № 5 на генплані з вбудованою у рівні першого поверху дитячою дошкільною установою з короткочасним перебуванням дітей на вул. І. Величковського, 70.
26. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Авраменком А. І. будівлі ГРП під літерою «Т-1» на вул. Промисловій, 60 під побутово-спортивний комплекс.
27. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з об’єднанням гр. Голякою М. Я. нежитлових приміщень на вул. Зеленій, 251 з розширенням за рахунок надбудови під адміністративно-офісну будівлю.
28. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію з пристосуванням гр. Свіщовим О. Ю. нежитлових приміщень третього, частини першого та підвального поверхів пам’ятки архітектури місцевого значення (охоронний № 137) на вул. Городоцькій, 2 під апартамент-готель та заклад громадського харчування.
29. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на встановлення фізичною особою – підприємцем Шумилом Р. З. тимчасового збірно-розбірного павільйону на вул. Гетьмана І. Мазепи, 12 без права капітального будівництва (без фундаментів) та без оформлення права власності.
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.

РізнеНачальник
організаційного управління І. Сірко
Порядок денний надруковано О. Очерклевич
Порядок денний перевірено Л. Кобрин
<< Попередня     Наступна >>
Назад