Початок засідання о 9 год. - ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради27 вересня 2019 року Початок о 9 год. 00 хв.

Інформація про виконання зобов’язань

І. Про виконання ПрАТ «Львівський міський молочний завод» зобов’язань про виконання робіт з влаштування кільцевого руху на перетині вул. Городоцької – вул. Сяйво з додатковими елементами транспортної розв’язки (згідно з пп. 2.5 п. 2 рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 26.10.2018 № 1151).
Доповідає: радник міського голови В. Довжик.
ІІ. Про виконання Західним управлінням капітального будівництва Міністерства оборони України зобов’язань щодо будівництва дошкільного закладу з групами короткотривалого перебування дітей на вул. Княгині Ольги, 1-5 (вул. Княгині Ольги – вул. Куликівська) (згідно з п. 1 рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 23.03.2018 № 314).
Доповідає: в. о. начальника управління архітектури та урбаністики О. Погорілець.
Проекти рішень виконавчого комітету

1. Про схвалення уточнених прогнозних індикативних показників доходів і видатків за загальним та спеціальним фондами міського бюджету м. Львова на 2020-2021 роки.
1.pdf
2. Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету м. Львова.
2.pdf
Доповідає: директор департаменту фінансової політики О. Іщук.

3. Про доцільність припинення львівських комунальних підприємств.
3.pdf
Доповідає: голова Галицької районної адміністрації А. Зозуля.

4. Про доцільність припинення львівських комунальних підприємств.
4.pdf
Доповідає: голова Залізничної районної адміністрації І. Джурик.

5. Про доцільність припинення львівських комунальних підприємств.
5.pdf
Доповідає: голова Личаківської районної адміністрації І. Лозинський.

6. Про доцільність припинення львівських комунальних підприємств.
6.pdf
Доповідає: голова Сихівської районної адміністрації Г. Гладяк.

7. Про доцільність припинення львівських комунальних підприємств.
7.pdf
Доповідає: голова Франківської районної адміністрації О. Тимчишин.

8. Про доцільність припинення львівських комунальних підприємств.
8.pdf
Доповідає: голова Шевченківської районної адміністрації Н. Банах.

9. Про розгляд скарги гр. Онисько С. М.
9.pdf
Доповідає: директор юридичного департаменту Г. Пайонкевич.

10. Про затвердження порядку підготовки та проведення професійного заходу «Сценарна майстерня СкріптЛаб» у м. Львові.
10.pdf
Доповідає: директор департаменту розвитку Н. Бунда.

11. Про надання одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань учасникам антитерористичної операції – мешканцям м. Львова.
11.pdf
Доповідає: начальник управління соціального захисту І. Кобрин.

12. Про безоплатну передачу бруківки на баланс Личаківської районної адміністрації.
12.pdf
Доповідає: в. о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури О. Одинець.

13. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 02.09.2011 № 809.
13.pdf
Доповідає: в. о. начальника управління транспорту О. Партика.

14. Про списання безнадійної дебіторської заборгованості ТзОВ «Краківський ринок» зі сплати орендної плати за нежитлові приміщення на вул. Базарній, 11.
14.pdf
15. Про вирішення питання балансового обліку будівлі (блок майстерень № 2) на вул. Пластовій, 125.
15.pdf
16. Про вирішення питання балансового обліку нежитлових приміщень (центральний тепловий пункт) на вул. Моршинській, 11.
16.pdf
17. Про реєстрацію права комунальної власності та вирішення питання балансового обліку гаража на вул. Є. Коновальця, 94.
17.pdf
18. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 08.06.2018 № 602.
18.pdf
19. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 16.11.2018 № 1241.
19.pdf
Доповідає: начальник управління комунальної власності І. Свистун.

20. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. гр. Максимець С. Г. та Данчевською Л. В. готелю з вбудованими торговими приміщеннями та конференц-залом на вул. П. Дорошенка, 2 у м. Львові.
20.pdf
21. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Якимів Т. А. квартири № 7 за рахунок зміни конфігурації даху у житловому будинку на вул. В. Янева, 17.
21.pdf
22. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію гр. Яськевичем І. Т. нежитлових приміщень закладу харчування з приведенням до первісних габаритів фасадних вітрин та переплануванням на три окремих функціональних об’єкти (магазини та кафетерій) на вул. Яна Жижки, 6.
22.pdf
23. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію благодійною організацією «Благодійний фонд «Християнський центр допомоги Анни-Марії» приміщень з влаштуванням двосхилого даху на вул. О. Сластіона, 2 у м. Львові.
23.pdf
24. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Аметрин» дворівневого паркінгу з вбудованими торговими приміщеннями, адміністративно-офісними приміщеннями у верхніх поверхах та даховою котельнею на вул. Трускавецькій, 11-А зі знесенням існуючої будівлі у м. Львові.
24.pdf
25. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Бережанський квартал» з надбудовою будівлі адміністративного корпусу під літерою «А-2» на вул. В. Навроцького, 69.
25.pdf
26. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію ТзОВ «ЕОЛ-М» з переплануванням нежитлових приміщень під індексом 17 під магазин-салон з відновленням входу на вул. Вірменській, 27.
26.pdf
27. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «ЖБК «Ваш дім» багатоквартирних житлових будинків №№ 9, 9-А, 9-Б, 9-В, 9-Г, 10, 11 (на генплані) з вбудовано-прибудованими комерційними приміщеннями, паркінгом, даховими котельнями та трансформаторною підстанцією на вул. Пасічній, 133 у м. Львові (у 6-ти чергах будівництва).
27.pdf
28. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Замарстинів 40» багатофункціонального комплексу громадського, житлового та комерційного призначення на вул. Замарстинівській, 40.
28.pdf
29. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПП «Буд-М-Сервіс» адміністративних приміщень на вул. Стрийській, 266-А.
29.pdf
30. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПП «Соната сервіс груп» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими громадськими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Замарстинівській, 127 зі знесенням існуючих будівель (будинок № 1 на генплані).
30.pdf
31. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПП «Соната сервіс груп» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими громадськими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Замарстинівській, 127 зі знесенням існуючих будівель (будинок № 2 на генплані).
31.pdf
Доповідає: в. о. начальника управління архітектури та урбаністики О. Погорілець.

Різне
Начальник
організаційного управління І. Сірко


Порядок денний надруковано О. Очерклевич
Порядок денний перевірено Л. Кобрин
<< Попередня     Наступна >>
Назад