ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради10 травня 2019 року Початок о 10 год. 00 хв.


1. Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету м. Львова.
2. Про зміни до міського бюджету м. Львова на 2019 рік.
Доповідає: директор департаменту фінансової політики О. Іщук.

3. Про розгляд скарги гр. Микулович О. В.
Доповідає: директор юридичного департаменту Г. Пайонкевич.

4. Про затвердження Порядку організації вуличних мистецьких виступів на території м. Львова.
Доповідає: директор департаменту розвитку Н. Бунда.

5. Про затвердження Порядку виплати адресної допомоги на придбання житла для учасників антитерористичної операції та родин Героїв Небесної Сотні – мешканців м. Львова на умовах співфінансування.
6. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 14.07.2017 № 597.
7. Про надання одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань учасникам антитерористичної операції – мешканцям м. Львова.
Доповідає: начальник управління соціального захисту І. Кобрин.

8. Про списання з балансу ЛКП «Шляхово-ремонтне підприємство Галицького району» основних засобів.
Доповідає: начальник управління інженерного господарства О. Одинець.

9. Про надання квартири першочерговику міської ради.
10. Про оформлення договору житлового найму на квартиру № 135 у будинку № 11 на вул. І. Миколайчука.
Доповідає: начальник управління житлового господарства В. Іванов.

11. Про забезпечення перевезень.
12. Про укладення тимчасових договорів.
Доповідає: в. о. начальника управління транспорту О. Партика.

13. Про зміни до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова на 2019 рік.
14. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 04.01.2019 № 5.
15. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 06.08.2004 № 817.
16. Про надання рекламному агентству «Стар» у формі ТзОВ дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. Володимира Великого, 22.
17. Про надання ТзОВ «Еко ХХІ століття» дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. Любінській, 60.
18. Про скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. Науковій, 7-А, виданого ПрАТ «Страхова компанія «АХА страхування».
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.

19. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 03.08.2018 № 847.
20. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 22.08.2018 № 931.
21. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 11.11.2016 № 1045.
22. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 13.07.2018 № 747.
23. Про внесення змін до наданих управлінням архітектури департаменту містобудування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на реконструкцію з розширенням ТзОВ «Технопарк ЛЗТА» будівлі під літерою «А-2» на вул. Ю. Федьковича, 55 за рахунок надбудови і добудови під мультифункційну громадську будівлю з паркінгом від 24.05.2016 № 125.
24. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ЛК АТП № 1 автотранспортного підприємства на вул. В. Вернадського (біля будівлі № 193 на вул. Стрийській).
25. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ОСББ «Довга 30А» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими громадськими приміщеннями та підземним паркінгом зі знесенням існуючих будівель на вул. Довгій, 30-А.
26. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ПрАТ «Укртранснафта» автозаправної станції під літерою «Л-1» на центральній базі виробничого обслуговування «Трансприлад» філії «Магістральні нафтопроводи «Дружба» приватного акціонерного товариства «Укртранснафта» на вул. Конюшинній, 18.
27. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Будрем» майстерні з прибудовою допоміжних приміщень на вул. Б. Хмельницького, 172.
28. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Захід-Капітал-Буд» та ПП «Модель» комплексу туристичної інфраструктури з закладом громадського харчування, офісами та готельними номерами на вул. Щирецькій, 36.
29. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Інвестиційна компанія «Орієнтир» дитячої дошкільної установи на 40 місць у кварталі багатоповерхової житлової забудови «Веселка» на вул. Залізничній, 7 (будинок № 11 на генплані).
30. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Львівська мануфактура кави» адміністративно-готельної будівлі на вул. Генерала М. Юнаківа, 10, 18.
31. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Львівська мануфактура кави» існуючого виробництва з розширенням за рахунок прибудови додаткових приміщень на вул. Генерала М. Юнаківа, 10, 18.
32. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Шувар» закладу харчування та торгівлі на просп. Червоної Калини, 36.
33. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. гр. Волошком Д. І., Волощуком І. П., Смолій С. М. споруд з частковим їх знесенням та добудовою корпусу під медичний заклад з підземною автостоянкою, трансформаторною підстанцією і даховою котельнею на вул. С. Смаль-Стоцького, 13.
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.

Різне
Начальник
організаційного управління І. Сірко
Порядок денний надруковано О. Очерклевич
Порядок денний перевірено Л. Кобрин
<< Попередня     Наступна >>
Назад