Львівська міська рада

//
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради
17 листопада 2017 року Початок о 10 год. 00 хв.


1. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2017 рік.
Доповідає: директор департаменту фінансової політики О. Іщук.

2. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 28.11.2016 № 1091.
Доповідає: директор юридичного департаменту Г. Пайонкевич.

3. Про затвердження Стратегії розвитку Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького до 2027 року.
4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 28.09.2015 № 568.
Доповідає: в. о. начальника управління культури Н. Бунда.

5. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 11.11.2016 № 1049.
Доповідає: начальник управління соціального захисту Н. Демкович.

6. Про введення до штатних розписів загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова посади охоронника.
7. Про введення до штатних розписів загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова додаткових посад бухгалтера.
Доповідає: начальник управління освіти З. Довганик.

8. Про списання з балансу управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення основних засобів, непридатних до подальшого використання.
Доповідає: начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення В. Іваніцький.

9. Про надання дозволу на відключення від мережі центрального опалення і влаштування індивідуальних систем опалення у квартирах №№ 19, 19-А будинку № 5 на пл. Генерала Г. Григоренка.
Доповідає: в. о. начальника управління житлового господарства Г. Мазур.

10. Про організацію та проведення різдвяного ярмарку на просп. Свободи та пл. Ринок.
11. Про надання рекламному агентству «Стар» у формі ТзОВ дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. Академіка А. Сахарова.
12. Про надання ТзОВ «Гефелє Україна» дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. Б. Хмельницького, 200.
13. Про надання ТзОВ «Технопарк ЛЗТА» дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. Героїв УПА, 72.
14. Про скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. Науковій, 29, виданого фізичній особі – підприємцю Крилошанській І. В.
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.

15. Про затвердження висновків суб’єктів оціночної діяльності про вартість майна, яке підлягає приватизації способом викупу.
16. Про реєстрацію права комунальної власності на будівлю на вул. Суботівській, 8-А.
17. Про реєстрацію права комунальної власності на будівлі, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Львова. (2 об’єкти)
18. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Львова. (2 об’єкти)
19. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Львова. (5 об’єктів)
20. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Львова. (17 об’єктів)
Доповідає: начальник управління комунальної власності І. Свистун.

21. Про передачу матеріальних цінностей.
22. Про затвердження детального плану території у районі вул. К. Левицького, вул. Пекарської.
23. Про розроблення детального плану території у районі вул. Кримської.
24. Про розроблення детального плану території у районі вул. І. Свєнціцького, вул. Ю. Мушака, вул. Дібровної, вул. І. Франка.
25. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво Західним управлінням капітального будівництва Міністерства оборони України двох багатоквартирних житлових будинків з вбудованими нежитловими приміщеннями, місцями для зберігання індивідуального автотранспорту, дошкільним закладом з групами короткотривалого перебування дітей та двома трансформаторними підстанціями на вул. Княгині Ольги, 1-5 (вул. Княгині Ольги – вул. Куликівська), Львівського гарнізону, військове містечко № 1 у м. Львові зі знесенням існуючих нежитлових будівель.
26. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з надбудовою та прибудовою багатоквартирного житлового будинку ОСББ «Нова громада» на вул. П. Карманського, 6.
27. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзДВ «Львівська автобаза № 1» адміністративного корпусу № 1 та № 2 (на генплані) на вул. Пасічній, 127.
28. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ фірмою «Едельвейс» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Пекарській, 30-А зі знесенням існуючих на ділянці споруд.
29. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Нова родина» з розширенням офісно-складських приміщень під літерою «Е-2» на вул. Дж. Вашингтона, 7-В за рахунок надбудови і прибудови.
30. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Головатим Б. О. багатоквартирного житлового будинку на вул. Т. Шевченка, 146-А.
31. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням гр. гр. Гриньківим Б. І. та Романюком О. В. гаражів та господарських приміщень під літерою «Б-1» на вул. Погулянці, 8-А за рахунок надбудови під двоквартирний житловий будинок.
32. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Осипчуком С. А. багатоквартирного житлового будинку з підвалом на вул. Очаківській, 4.
33. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням гр. гр. Степанковою В. С. та Карпином Р. М. нежитлового приміщення на вул. Науковій, 10-А за рахунок надбудови та влаштування приміщень для ремонту побутової техніки.
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.

Різне


Начальник
організаційного управління І. Сірко
Порядок денний надруковано О. Очерклевич
Порядок денний перевірено Л. Кобрин
<< Попередня     Наступна >>
Назад