ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради24 травня 2019 року Початок о 10 год. 00 хв.


1. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2019 рік.
2. Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету м. Львова.
Доповідає: директор департаменту фінансової політики О. Іщук.

3. Про розгляд скарги гр. Малерика М. І.
Доповідає: директор юридичного департаменту Г. Пайонкевич.

4. Про затвердження Порядку організації вуличних мистецьких виступів на території м. Львова.
Доповідає: директор департаменту розвитку Н. Бунда.

5. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 01.03.2019 № 176.
Доповідає: начальник управління інформаційних технологій М. Романяк.

6. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 03.08.2018 № 864.
Доповідає: начальник управління освіти З. Довганик.

7. Про погодження ЛМКП «Львівводоканал» подання заявки на співфінансування з підготовки техніко-економічного обгрунтування для модернізації очисних споруд у м. Львові відповідно до пріоритетної програми «Інвестиції в управлінні каналізацією за межами країни» Національного фонду охорони навколишнього середовища та водного господарства Республіки Польща.
8. Про надання функцій замовника ЛКП «Львівавтодор» на проектування та реконструкцію об’єктів дорожнього господарства м. Львова.
9. Про передачу збудованих велодоріжок на просп. В. Чорновола (від вул. Під Дубом до вул. В. Липинського).
10. Про передачу об’єкта «Будівництво світлофорного об’єкта на перехресті вул. Т. Шевченка – вул. Порічкової у м. Львові».
Доповідає: начальник управління інженерного господарства О. Одинець.

11. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 19.04.2019 № 366.
Доповідає: начальник управління житлового господарства В. Іванов.

12. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 13.06.2016 № 433.
13. Про надання ТзОВ «Бізнес-Вектор ДК» дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. В. Стуса, 12.
14. Про надання ТзОВ «Авалон Статус» дозволів на розміщення зовнішньої реклами на просп. Червоної Калини, 60.
15. Про надання ТзОВ «Вертикаль інкомпані» дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. Стрийській, 202.
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.

16. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію гр. гр. Глубішем М. І., Тимчук Х. К., Любицькою О. П. та Шкаран Х. В. нежитлових приміщень першого поверху з відтворенням вхідної брами та дверного прорізу з вул. Лесі Українки у пам’ятці архітектури національного значення XVII-XVIII ст. ст. (охоронний № 324) житловому будинку № 25 на вул. Вірменській з пристосуванням під заклад громадського харчування.
17. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію та пристосування гр. гр. Мосейко Л. О. та Гембарою Н. П. під однородинний житловий будинок пам’ятки архітектури місцевого значення (охоронний № 1368) на вул. Уласа Самчука, 5.
18. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Бараном А. М. багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованим гаражем та приміщеннями громадського обслуговування зі знесенням існуючого будинку на вул. Героїв УПА, 57-В.
19. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Готельний комплекс «Таурус» офісної будівлі з багаторівневим паркінгом на вул. Героїв УПА, 73.
20. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Швидкий світ» частини нежитлової будівлі під літерою «В-1» – виробничого корпусу № 1 під адміністративно-побутові приміщення на вул. Конюшинній, 4.
21. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Львівський домобудівний комбінат-плюс» багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими закладами громадського обслуговування та прибудованим гаражем в обслуговуючому кооперативі «Садове товариство «Промінь Голоско» (ділянка № 8-9-10).
22. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво Львівським обласним кооперативним міжгосподарським об’єднанням по агропромисловому будівництву «Львівоблагропромбуд» багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення на вул. Під Голоском (навпроти будинку № 19), земельна ділянка 3 (перша черга).
23. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію Територіальним управлінням Державної судової адміністрації України у Львівській області нежитлових приміщень з розширенням за рахунок надбудови на вул. М. Кривоноса, 4 під приміщення Шевченківського районного суду м. Львова.
24. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво багатоквартирного житлового будинку на вул. Роксоляни (1) на земельній ділянці, призначеній для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
25. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво багатоквартирного житлового будинку на вул. Роксоляни (2) на земельній ділянці, призначеній для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
26. Про внесення змін до наданих управлінням архітектури департаменту містобудування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на реконструкцію індивідуального житлового будинку на вул. Куликівській, 48 за рахунок прибудови та надбудови від 07.09.2015 № 133.
27. Про внесення змін до наданих управлінням архітектури департаменту містобудування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на реконструкцію з розширенням ТзОВ «Технопарк ЛЗТА» будівлі під літерою «А-2» на вул. Ю. Федьковича, 55 за рахунок надбудови і добудови під мультифункційну громадську будівлю з паркінгом від 24.05.2016 № 125.
28. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 03.08.2018 № 856.
29. Про надання дозволу на розроблення детального плану території у районі вул. Каліча Гора, вул. В. Стефаника, вул. П. Чайковського до межі парку «Цитадель» та внесення змін до рішення виконавчого комітету від 25.05.2018 № 543.
30. Про погодження детального плану території у районі пл. Ринок.
31. Про погодження детального плану території у районі вул. І. Свєнціцького, вул. Ю. Мушака, вул. Дібровної, вул. І. Франка.
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.

32. Про влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування, на виховання та спільне проживання у дитячий будинок сімейного типу.
Доповідає: начальник управління «Служба у справах дітей» Р. Тимків.

Різне


Начальник
організаційного управління І. СіркоПорядок денний надруковано З. Петрашко
Порядок денний перевірено Л. Кобрин
<< Попередня     Наступна >>
Назад