ПОРЯДОК ДЕННИЙ
позачергового засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради
01 листопада 2021 року Початок об 11 год. 00 хв.

1. Про встановлення ЛМКП «Львівтеплоенерго» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуг з постачання теплової енергії та гарячої води.
01.pdf01.pdf
2. Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії та гарячої води для ЛКП «Залізничнетеплоенерго».
02.pdf02.pdf
3. Про встановлення КП «Жовкватеплоенерго» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для споживачів м. Дубляни Львівської міської територіальної громади.
03.pdf03.pdf
4. Про встановлення ТзОВ «Біоальтернатива» тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання з використанням альтернативних джерел енергії.
04.pdf04.pdf
Доповідає: директор департаменту житлового господарства та інфраструктури О. Одинець.

5. Про врегулювання постачання електричної енергії розпорядникам та одержувачам коштів бюджету Львівської міської територіальної громади.
05.pdf05.pdf
6. Про врегулювання постачання природного газу розпорядникам та одержувачам коштів бюджету Львівської міської територіальної громади.
06.pdf06.pdf
7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 18.12.2020 № 1178.
07.pdf07.pdf
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.
Різне


В. о. начальника
організаційного управління Зоряна ПЕТРАШКО


Порядок денний надруковано Олена ОЧЕРКЛЕВИЧ
Порядок денний перевірено Зоряна ПЕТРАШКО
<< Попередня     Наступна >>
Назад