ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради17 травня 2019 року Початок о 10 год. 00 хв.


1. Про зміни до міського бюджету м. Львова на 2019 рік.
2. Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету м. Львова.
Доповідає: директор департаменту фінансової політики О. Іщук.

3. Про надання комунальній установі Інституту міста функцій замовника на оплату послуг з консультування щодо участі м. Львова у Рамковій програмі Європейського Союзу «HORIZON 2020».
Доповідає: директор комунальної установи Інституту міста О. Кобзарев.

4. Про затвердження переліку соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі «Освіта», яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету м. Львова, та суми співфінансування відповідних проектів.
5. Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року.
Доповідає: начальник управління освіти З. Довганик.

6. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 22.03.2019 № 248.
Доповідає: начальник управління соціального захисту І. Кобрин.

7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 05.09.2018 № 966.
Доповідає: в. о. директора департаменту з питань поводження з відходами С. Сало.

8. Про надання дозволу управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення на списання з балансу автотранспорту.
Доповідає: начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення В. Іваніцький.

9. Про передачу автомобіля на баланс управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.
Доповідає: в. о. начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності апарату виконкому С. Сиротинська.

10. Про передачу відремонтованих пішохідних переходів та тротуарів з організацією дорожнього руху на вул. Сихівській.
Доповідає: начальник управління інженерного господарства О. Одинець.

11. Про затвердження Порядку придбання житла гр. Білань Л. П.
12. Про затвердження списку кандидатів на отримання у 2019 році пільгових довготермінових кредитів на будівництво (реконструкцію) і придбання житла за рахунок коштів міського бюджету м. Львова.
Доповідає: начальник управління житлового господарства В. Іванов.

13. Про схвалення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова на 2019 рік.
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.

14. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. гр. Гоєм А. І., Корягіним М. В. і Дзюбою О. С. багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та паркінгом на вул. Пилипа Орлика.
15. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з прибудовою гр. гр. Гриньківим Б. І. та Романюком О. В. сходової клітки для влаштування окремого входу у будинок на вул. Погулянці, 8-А.
16. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Дідиком Т. Є. адміністративно-офісної будівлі з багаторівневим паркінгом на вул. Володимира Великого, 2-4.
17. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Новосядло В. Р. господарської будівлі під літерою «Б-1» на вул. Академіка С. Єфремова, 72 з прибудовою під гараж.
18. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ПрАТ «Укртранснафта» автозаправної станції під літерою «Л-1» на центральній базі виробничого обслуговування «Трансприлад» філії «Магістральні нафтопроводи «Дружба» приватного акціонерного товариства «Укртранснафта» на вул. Конюшинній, 18.
19. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Будівельно-інвестиційна компанія «Рубікон Груп» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. М. Пимоненка – вул. Пасічній.
20. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Еліт дім» багатоквартирного житлового будинку на вул. Кастелівці – вул. Академіка А. Сахарова зі знесенням існуючих будівель.
21. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Львівська мануфактура кави» адміністративно-готельної будівлі на вул. Генерала М. Юнаківа, 10, 18.
22. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Львівська мануфактура кави» існуючого виробництва з розширенням за рахунок прибудови додаткових приміщень на вул. Генерала М. Юнаківа, 10, 18.
23. Про внесення змін до наданих управлінням архітектури департаменту містобудування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на реконструкцію з розширенням ТзОВ «Технопарк ЛЗТА» будівлі під літерою «А-2» на вул. Ю. Федьковича, 55 за рахунок надбудови і добудови під мультифункційну громадську будівлю з паркінгом від 24.05.2016 № 125.
24. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 17.11.2017 № 1068.
25. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.09.2018 № 1029.
26. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 07.12.2018 № 1349.
27. Про внесення змін до детального плану території у районі вул. В. Липинського (зміна 2).
28. Про надання дозволу на розроблення проекту внесення змін до затвердженої містобудівної документації «План зонування території м. Львова (зонінг). Том 1. Частина 5. Зонування Шевченківського району» (у районі житлового району Під Голоском).
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.

Різне
Начальник
організаційного управління І. Сірко
Порядок денний надруковано З. Петрашко
Порядок денний перевірено Л. Кобрин
<< Попередня     Наступна >>
Назад