ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради12 березня 2021 року Початок о 10 год. 00 хв.


1. Про Регламент виконавчого комітету Львівської міської ради.
01.pdf01.pdf
Доповідає: керуючий справами виконкому, в. о. директора департаменту міської агломерації Н. Алєксєєва.

2. Про розгляд скарги гр. Войтківа В. Т.
02.pdf02.pdf
Доповідає: директор юридичного департаменту Г. Пайонкевич.

3. Про зняття з обліку захисної споруди цивільного захисту Львівської міської територіальної громади з фонду захисних споруд Львівської міської ради.
03.pdf03.pdf
Доповідає: начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення В. Іваніцький.

4. Про надання матеріальної допомоги працівникам закладів охорони здоров’я Львівської міської територіальної громади, яким діагностовано коронавірусну хворобу COVID-19.
04.pdf04.pdf
Доповідає: начальник управління соціального захисту І. Кобрин.

5. Про затвердження складу наглядової ради з питань розподілу і утримання житла у гуртожитках та використання гуртожитків і прибудинкових територій при виконкомі.
05.pdf05.pdf
Доповідає: начальник управління житлового господарства В. Іванов.

6. Про укладення тимчасових договорів.
06.pdf06.pdf
7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 02.09.2011 № 809.
07.pdf07.pdf
Доповідає: начальник управління транспорту О. Олеськів.

8. Про передачу колотого каменю.
08.pdf08.pdf
Доповідає: в. о. начальника управління інженерного господарства І. Матківський.

9. Про демонтаж тимчасових торговельних павільйонів, розміщених у підземному переході на пл. Митній.
09.pdf09.pdf
10. Про скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. Стрийській – вул. Трускавецькій, виданого іноземному підприємству «АІС-Захід».
10.pdf10.pdf
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.

11. Про списання безнадійної дебіторської заборгованості зі сплати орендної плати за окремі об’єкти комунальної власності м. Львова.
11.pdf11.pdf
12. Про втрату чинності рішення виконавчого комітету від 28.11.2014 № 892.
12.pdf12.pdf
Доповідає: начальник управління комунальної власності І. Свистун.

13. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Винарович О. М. нежитлових приміщень з розширенням за рахунок надбудови під житловий будинок на вул. Г. Сковороди, 8-А у м. Львові.
13.pdf13.pdf
14. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Гордієнко Л. Б. приміщень квартири № 1 під магазин промислових товарів з відновленням дверного прорізу на місці віконного отвору на вул. П. Ковжуна, 5 у м. Львові.
14.pdf14.pdf
15. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. гр. Мельником Д. В., Мельник І. І., Луговським С. В. та Дядюшком С. В. з прибудовою житлових будинків на вул. Погулянці, 11, 13 у м. Львові.
15.pdf15.pdf
16. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Дагмар-Інвест» нежитлової будівлі (під літерою «Б-1») під адміністративну будівлю з вбудованими приміщеннями громадського харчування на вул. Стрийській, 45 у м. Львові.
16.pdf16.pdf
17. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Друкарня на Пекарській» з надбудовою нежитлової будівлі на вул. Пекарській, 11-А у м. Львові з пристосуванням під функції апартамент-готелю.
17.pdf17.pdf
18. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Офісний центр «Т-77» з розширенням за рахунок надбудови нежитлових приміщень з пристосуванням під адміністративно-офісний центр на вул. Героїв УПА, 73-77 у м. Львові.
18.pdf18.pdf
19. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Чародійка Холдинг» нежитлових приміщень з прибудовою та надбудовою у нежитловій будівлі на вул. І. Франка, 23-А у м. Львові з пристосуванням під готель.
19.pdf19.pdf
20. Про внесення змін до наданих управлінням архітектури департаменту містобудування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на реконструкцію індивідуального житлового будинку на вул. Куликівській, 48 за рахунок прибудови та надбудови від 07.09.2015 № 133.
20.pdf20.pdf
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики А. Коломєйцев.


Різне
Начальник
організаційного управління І. Сірко

Порядок денний надруковано З. Петрашко
Порядок денний перевірено Л. Кобрин
<< Попередня     Наступна >>
Назад