ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради19 жовтня 2018 року Початок о 10 год. 00 хв.


1. Про зміни до міського бюджету м. Львова на 2018 рік.
Доповідає: директор департаменту фінансової політики О. Іщук.

2. Про передачу майна з балансу Львівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на баланс ЛКП «Аварійна служба Франківського району».
Доповідає: начальник управління соціального захисту І. Кобрин.

3. Про передачу матеріальних цінностей з балансу ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» через вилучення їх зі статутного капіталу.
Доповідає: в. о. директора ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» В. Поліщук.

4. Про передачу матеріальних цінностей.
Доповідає: в. о. начальника управління персоналом Б. Яремчук.

5. Про вилучення з числа службових квартири № 98 на вул. Науковій, 2-В.
6. Про надання квартир черговикам міської ради.
Доповідає: начальник управління житлового господарства В. Іванов.

7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 16.02.2018 № 157.
Доповідає: начальник управління інженерного господарства О. Одинець.

8. Про організацію та проведення різдвяного ярмарку на просп. Свободи та пл. Ринок.
9. Про надання ТзОВ «Поділлянафтозбут» дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. Панаса Мирного – вул. Професора П. Буйка.
10. Про надання ТзОВ «Рекламно-виробнича група «НБС» дозволів на розміщення зовнішньої реклами на пл. Митній, у парку ім. І. Франка.
11. Про надання ТзОВ «Технопарк ЛЗТА» дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. Героїв УПА, 72.
12. Про скасування дозволів на розміщення зовнішньої реклами на просп. В. Чорновола, 12, виданих підприємству з іноземними інвестиціями «МакДональдз Юкрейн ЛТД».
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.

13. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 10.04.2018 № 396.
14. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію ПП «Краєзнавець» нежитлового приміщення першого поверху під індексами 20-1, 20-2, 20-3, 20-4, 20-5, 20-6, 20-7 на пл. Ринок, 19 з пристосуванням під магазин-салон з відновленням входу.
15. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПрАТ «Львівський міський молочний завод» кварталу багатоквартирної житлової забудови з об’єктами громадського призначення, дошкільним навчальним закладом, підземними і наземними паркінгами та об’єктами інженерної інфраструктури на вул. Рудненській, 8.
16. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзДВ «Львівська автобаза № 1» логістичного центру та адміністративно-побутового корпусу № 2 на вул. Пасічній, 127.
17. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «БізнесЛев» складського комплексу з адміністративно-офісними приміщеннями на вул. Пластовій, 11-Б.
18. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію ТзОВ «Львів Капітал» з переплануванням та об’єднанням нежитлових приміщень та квартири № 15 під магазин промислових товарів на вул. Руській, 4.
19. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Волошиним М. М. нежитлових приміщень з надбудовою та переоснащенням під офісні та торгівельно-побутові приміщення на вул. Замарстинівській, 41.
20. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Дякунчаком І. І. багатоквартирного житлового будинку з вбудованим паркінгом на вул. Героїв Крут, 9-А зі знесенням існуючих споруд.
21. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. гр. Рехлицькою С. - І. М. та Лапінською О. С. багатоквартирного житлового будинку з вбудованими громадськими приміщеннями на вул. Б. - І. Антонича (навпроти будинку № 8).
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.

Різне
Начальник
організаційного управління І. СіркоПорядок денний надруковано О. Очерклевич
Порядок денний перевірено Л. Кобрин
<< Попередня     Наступна >>
Назад