ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради01 грудня 2017 року Початок о 10 год. 00 хв.


1. Про схвалення змін до міського бюджету м. Львова на 2017 рік.
Доповідає: в. о. директора департаменту фінансової політики Л. Миколаїв.

2. Про розгляд скарг гр. Дзядика О. Ю.
3. Про розгляд скарги гр. Савченка О. М.
4. Про розгляд скарги гр. Стиблини В. П.
5. Про розгляд скарги гр. гр. Чабан О. М. та Скочипця А. Б.
Доповідає: директор юридичного департаменту Г. Пайонкевич.

6. Про списання з балансу департаменту містобудування основних засобів, непридатних для подальшого використання.
Доповідає: директор департаменту містобудування С. Коровайник.

7. Про списання з балансу управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення основних засобів, непридатних для подальшого використання.
Доповідає: начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення В. Іваніцький.

8. Про списання з балансу департаменту розвитку основних засобів, непридатних для подальшого використання.
9. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 01.11.2016 № 982.
Доповідає: директор департаменту розвитку Н. Бунда.

10. Про надання одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань учасникам антитерористичної операції – мешканцям м. Львова.
Доповідає: начальник управління соціального захисту Н. Демкович.

11. Про встановлення ТзДВ «Сенсус» тарифу на виробництво та постачання теплової енергії.
12. Про скасування дозволів на розміщення зовнішньої реклами на вул. Леся Курбаса, 4 та вул. Леся Курбаса, 8, виданих фізичній особі – підприємцю Горбею Т. С.
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.

13. Про припинення права господарського відання державного підприємства «Проектно-конструкторське технологічне бюро» на нежитлову будівлю на вул. Д. Данилишина, 4.
14. Про реєстрацію права комунальної власності на будівлю на вул. Личаківській, 137.
15. Про реєстрацію права комунальної власності на будівлю на вул. Льва, 4-А.
Доповідає: начальник управління комунальної власності І. Свистун.

16. Про погодження детального плану території у районі вул. В. Стуса.
17. Про затвердження внесення змін до детального плану території району забудови, обмеженої просп. Червоної Калини, вул. Угорською, вул. Тернопільською, вул. Луганською (у тому числі території колишнього ДВО «Полярон» на вул. Угорській та ЗАТ «Львівторгбуд» на вул. Тернопільській).
18. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво Західним управлінням капітального будівництва Міністерства оборони України двох багатоквартирних житлових будинків з вбудованими нежитловими приміщеннями, місцями для зберігання індивідуального автотранспорту, дошкільним закладом з групами короткотривалого перебування дітей та двома трансформаторними підстанціями на вул. Княгині Ольги, 1-5 (вул. Княгині Ольги – вул. Куликівська), Львівського гарнізону, військове містечко № 1 у м. Львові зі знесенням існуючих нежитлових будівель.
19. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПАТ «Кредобанк» нежитлових приміщень з об’єктами інженерного забезпечення для обслуговування кредитно-фінансової установи на вул. Академіка А. Сахарова, 78-А
20. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію ПП «Нордік» простору горища з пристосуванням під офісні приміщення на вул. В. Винниченка, 8.
21. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзДВ «Львіввторресурси» з розширенням складських приміщень на вул. Ковельській, 73 за рахунок прибудови.
22. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Авалон статус» багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на просп. Червоної Калини, 60 (9 черг будівництва).
23. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво фізичною особою – підприємцем Любіцькою Б. В. кафе загального типу на 50 посадочних місць на вул. Генерала Т. Чупринки, 70-А.
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.

РізнеНачальник
організаційного управління І. СіркоПорядок денний надруковано О. Очерклевич
Порядок денний перевірено Л. Кобрин
<< Попередня     Наступна >>
Назад