ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради04 січня 2019 року Початок о 10 год. 00 хв.

Звіти про виконання протокольних доручень виконавчого комітету
Львівської міської ради


Звіт про виконання протокольного доручення виконавчого комітету Львівської міської ради від 07.12.2018 «Прошу організувати у присутності усіх зацікавлених сторін публічну презентацію проекту будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та паркінгом на вул. Зеленій, 115-В зі знесенням існуючої будівлі».
Доповідають: голова Личаківської районної адміністрації І. Лозинський, начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.

Звіт про виконання протокольного доручення виконавчого комітету Львівської міської ради від 07.12.2018 «Прошу опрацювати питання реконструкції з розширенням житлового будинку на вул. Ю. Федьковича, 35 за рахунок надбудови».
Доповідає: начальник управління охорони історичного середовища Л. Онищенко-Швець.
Проекти рішень виконавчого комітету

1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 15.06.2018 № 623.
Доповідає: директор юридичного департаменту Г. Пайонкевич.

2. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 09.03.2007 № 105.
3. Про внесення змін до Положення про порядок підготовки та розміщення реклами соціальних програм у м. Львові, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 18.02.2008 № 72, та затвердження переліку соціальної реклами, яка експонуватиметься у м. Львові у 2019 році.
Доповідає: начальник управління інформаційної політики та зовнішніх відносин Т. Хабібрахманова.
4. Про затвердження збірника норм часу на обслуговування і ремонт світлофорів.
Доповідає: в. о. директора ЛКП «Львівавтодор» Є. Калитич.

5. Про затвердження плану прийняття регуляторних актів на 2019 рік.
6. Про затвердження інвестиційного договору від 28.12.2018 щодо інвестиційного проекту «Реконструкція трамвайного депо з метою створення інноваційно-креативного простору».
7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 02.11.2018 № 1204.
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.

8. Про реєстрацію права комунальної власності на будівлі, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Львова. (6 об’єктів, 1-е приміщення – вул. Гетьмана І. Мазепи, 23-А)
9. Про реєстрацію права комунальної власності на будівлі, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Львова. (6 об’єктів, 1-е приміщення – вул. М. Некрасова, 77)
10. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлове приміщення на вул. Княгині Ольги, 102.
Доповідає: начальник управління комунальної власності І. Свистун.

11. Про погодження встановлення меморіальної таблиці учаснику антитерористичної операції Ю. Циганку на фасаді СЗШ № 34 ім. М. Шашкевича м. Львова.
12. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 23.02.2018 № 195.
13. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Маїком Р. С. одноповерхової нежитлової будівлі з розширенням через надбудову офісно-торгових приміщень на вул. А. Мельника, 8-Б.
14. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Петрухом А. В. нежитлових приміщень корпусу № 31 (магазин «Екран») під літерою «Е-1» з розширенням за рахунок надбудови на вул. Героїв УПА, 73 під торгово-офісні приміщення.
15. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням ПП «Капіталпромбуд» нежитлових будівель та споруд на вул. Конюшинній, 16 за рахунок добудови та будівництво будинку охорони.
16. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «ЖБК «Ваш дім» багатоквартирних житлових будинків №№ 9, 9-А, 9-Б, 9-В, 9-Г, 10, 11 (на генплані) з вбудовано-прибудованими комерційними приміщеннями, паркінгом, даховими котельнями та трансформаторною підстанцією на вул. Пасічній, 133 у м. Львові (у 6-ти чергах будівництва).
17. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Львів Буд Покізол» торгово-побутового корпусу на вул. Під Голоском, 4.
18. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Львів Буд Покізол» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Під Голоском, 4 (6 черга будівництва).
19. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Під Голоском, 4 зі знесенням існуючих споруд на ділянках землекористування ТзОВ «Ріел-Майно», ТзОВ «Львів Буд Покізол», фізичної особи – підприємця Крупського С. І.
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.

Різне
Начальник
організаційного управління І. Сірко
Порядок денний надруковано З. Петрашко
Порядок денний перевірено Л. Кобрин
<< Попередня     Наступна >>
Назад