ЗАСІДАННЯ ПЕРЕНЕСЕНЕ НА 12 ГОД. 23.04.2018 - ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради20 квітня 2018 року Початок о 10 год. 00 хв.


1. Про передачу проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт вул. Збиральної у м. Львові».
Доповідає: в. о. голови Залізничної районної адміністрації І. Джурик.

2. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 15.04.2016 № 279.
Доповідає: директор департаменту розвитку Н. Бунда.

3. Про встановлення ТзОВ «Львівські теплові мережі» тарифу на послугу з виробництва та постачання теплової енергії для потреб Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України.
Доповідає: директор департаменту житлового господарства та інфраструктури І. Маруняк.

4. Про забезпечення транспортування матеріально-технічних засобів та інших матеріалів.
Доповідає: в. о. начальника управління транспорту О. Партика.

5. Про надання ДП «Інтергал-Буд» ТзОВ «Фірма «Інтергал» дозволів на розміщення зовнішньої реклами на вул. Т. Шевченка, 60.
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.

6. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 20.06.2014 № 444.
7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 12.08.2016 № 708.
8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 27.03.2017 № 225.
9. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 04.08.2017 № 689.
10. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 09.02.2018 № 127.
11. Про вирішення питання балансового обліку нежитлового приміщення на вул. П. Козланюка, 8.
12. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлове приміщення на вул. Базарній, 28.
Доповідає: начальник управління комунальної власності І. Свистун.

13. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 27.10.2017 № 972.
Доповідає: директор департаменту містобудування С. Коровайник.

14. Про затвердження актів комісії з питань визначення та погашення боргу перед бюджетом з плати за землю у м. Львові за 2017 рік.
Доповідає: в. о. начальника управління земельних ресурсів Е. Колос.

15. Про внесення змін до наданих управлінням архітектури департаменту містобудування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на будівництво ЛКП «Рембуд» багатоквартирного житлового будинку на вул. Під Голоском у м. Львові для учасників антитерористичної операції, військовослужбовцям – учасникам антитерористичної операції, учасникам добровольчих батальйонів, які були задіяні у проведенні антитерористичної операції, та військовослужбовцям Державної прикордонної служби – учасникам антитерористичної операції від 23.06.2015 № 36.
16. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПП «Юридичне агентство» багатоквартирного житлового комплексу з вбудованими приміщеннями громадського призначення, підземним паркінгом та вбудованою трансформаторною підстанцією і даховою котельнею на вул. Професора П. Буйка, 27.
17. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп» закладу торгівлі на вул. Личаківській, 191 зі знесенням існуючого тимчасового магазину-павільйону.
18. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням ТзОВ «Комунпостач» будівлі столярного цеху під літерою «Л-2» на вул. Промисловій, 60 за рахунок надбудови під торгово-виставковий центр.
19. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Простір Плюс» твердопаливної котельні на вул. Стрийській, 121-Б, 121-В, 121-Г.
20. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням гр. Веремеєнком О. В. закладу громадського харчування за рахунок надбудови на вул. Чернівецькій, 1 для обслуговування транспортного вузла пл. Двірцевої.
21. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на влаштування гр. Волошиним І. В. тимчасового павільйону для закладу громадського харчування на вул. Кульпарківській (навпроти будинку № 156) зі збірно-розбірних конструкцій без права влаштування фундаментів та без права оформлення права власності.
22. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Кушкою Л. І. трансформаторної підстанції на вул. Малиновій, 8.
23. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Хороз Г. В. нежитлової будівлі з пристосуванням під заклад третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги на вул. Кульпарківській, 95.
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.

Різне
Начальник
організаційного управління І. СіркоПорядок денний надруковано О. Очерклевич
Порядок денний перевірено Л. Кобрин<< Попередня     Наступна >>
Назад