Львівська міська рада

//
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради
22 грудня 2017 року Початок о 10 год. 00 хв.


1. Про розгляд скарги гр. Глови З. І.
Доповідає: директор юридичного департаменту Г. Пайонкевич.

2. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 28.11.2016 № 1099.
3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 28.04.2017 № 351.
Доповідає: в. о. начальника управління соціального захисту І. Кобрин.

4. Про передачу на баланс юридичного департаменту, виконавчого комітету Львівської міської ради та управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури матеріальних цінностей.
Доповідає: директор департаменту житлового господарства та інфраструктури І. Маруняк.

5. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 24.11.2017 № 1084.
6. Про надання ТзОВ ТВК «Львівхолод» дозволів на розміщення зовнішньої реклами на вул. Луганській, 6.
7. Про надання суб’єкту підприємницької діяльності – фізичній особі Туркії Р. О. дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. Кукурудзяній.
8. Про розміщення інформаційної конструкції.
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.

9. Про затвердження детального плану території у районі вул. Стрийської.
10. Про затвердження детального плану території, обмеженої вул. Шота Руставелі, вул. Зеленою, пл. Є. Петрушевича.
11. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво Західним управлінням капітального будівництва Міністерства оборони України двох багатоквартирних житлових будинків з вбудованими нежитловими приміщеннями, місцями для зберігання індивідуального автотранспорту, дошкільним закладом з групами короткотривалого перебування дітей та двома трансформаторними підстанціями на вул. Княгині Ольги, 1-5 (вул. Княгині Ольги – вул. Куликівська), Львівського гарнізону, військове містечко № 1 у м. Львові зі знесенням існуючих нежитлових будівель.
12. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на встановлення ПАТ «Укрнафта» стаціонарного газового заправника типу LPG-10 на території автозаправної станції на вул. Зеленій, 322.
13. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на встановлення ПАТ «Укрнафта» стаціонарного газового заправника типу LPG-5 на території автозаправної станції на вул. Кульпарківській, 224/1.
14. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на встановлення ПАТ «Укрнафта» стаціонарного газового заправника на території автозаправної станції на вул. Луганській, 2-А.
15. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на встановлення ПАТ «Укрнафта» стаціонарного газового заправника типу LPG-5 на території автозаправної станції на вул. Хуторівці, 59.
16. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ПП «Кароль» з розширенням існуючої автомийки (під літерою “Б-1“) на вул. Винниця, 60-Г (вул. Тунельна) за рахунок прибудови та надбудови.
17. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзДВ «Львівська автобаза № 1» адміністративного корпусу № 1 та № 2 (на генплані) на вул. Пасічній, 127.
18. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Торговий дім «ГалПАП» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та гаражем у рівні підвального поверху на вул. Угорській, 14.
19. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Левицькою М. І. індивідуального житлового будинку з розширенням за рахунок прибудови на вул. Окружній, 14-Б.
20. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням гр. Франків І. А. сараю на вул. К. Левицького, 50.
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.

Різне
Начальник
організаційного управління І. СіркоПорядок денний надруковано О. Очерклевич
Порядок денний перевірено Л. Кобрин
<< Попередня     Наступна >>
Назад