ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради21 грудня 2018 року Початок о 10 год. 00 хв.


1. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2018 рік.
Доповідає: директор департаменту фінансової політики О. Іщук.

2. Про розгляд скарги голови ОСББ «Дунайська 5».
3. Про розгляд скарги гр. Малишева В. А.
4. Про укладення договору позички автомобіля.
Доповідає: директор юридичного департаменту Г. Пайонкевич.

5. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 29.12.2017 № 1190.
Доповідає: начальник управління освіти З. Довганик.

6. Про затвердження Положення про надання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення дітей учасників антитерористичної операції, постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні – мешканців м. Львова.
Доповідає: начальник управління соціального захисту І. Кобрин.

7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 26.01.2018 № 76.
Доповідає: директор департаменту розвитку Н. Бунда.

8. Про передачу обладнання з балансу ЛКП «Шляхово-ремонтне підприємство Личаківського району» на баланс ЛК АТП № 1.
Доповідає: начальник управління інженерного господарства О. Одинець.

9. Про надання дозволу на відключення від мережі центрального опалення і влаштування індивідуальної системи опалення у квартирі № 8 будинку № 61 на вул. П. Дорошенка.
Доповідає: начальник управління житлового господарства В. Іванов.

10. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 06.08.2004 № 817.
11. Про внесення змін до рішень виконавчого комітету від 21.05.2010 № 569 та від 11.11.2016 № 1025.
Доповідає: в. о. директора КП «Адміністративно-технічне управління» Н. Сеньків.

12. Про надання рекламному агентству «Стар» у формі ТзОВ дозволів на розміщення зовнішньої реклами.
13. Про надання ТзОВ «Ашан Україна гіпермаркет» дозволу на розміщення зовнішньої реклами на просп. В. Чорновола, 16-І.
14. Про надання ТзОВ «Джамбо маркет» дозволів на розміщення зовнішньої реклами на просп. В. Чорновола, 16-І.
15. Про надання ТзОВ «Еко ХХI століття» дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. В. Антоновича, 47.
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.

16. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлове приміщення на вул. М. Зерова, 11.
17. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Львова. (5 об’єктів)
18. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Львова. (7 об’єктів)
Доповідає: начальник управління комунальної власності І. Свистун.

19. Про погодження встановлення меморіальної таблиці Р. Іваничуку на вул. Пекарській, 13.
20. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво індивідуальних зблокованих житлових будинків у 9-му Скнилівському провулку, 3-А на земельній ділянці, призначеній для продажу на земельних торгах (аукціоні).
21. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво Військовою прокуратурою Західного регіону України багатоквартирного житлового будинку для військовослужбовців Військової прокуратури Західного регіону України та членів їх сімей з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на розі вул. Батуринської, 2 – вул. Клепарівської, 22.
22. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Козловою Г. І. багатоквартирного житлового будинку з підземною автостоянкою на вул. Харківській, 27 зі знесенням існуючої будівлі.
23. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Ложкіним Г. Ю. багатоквартирного житлового будинку з підземним паркінгом на вул. Ф. Ржегоржа, 11-А.
24. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПП «Чарівниця» продуктового магазину з офісними приміщеннями на вул. М. Максимовича, 7.
25. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Авалон Престиж» будівлі під літерою «О-2» під багатоквартирний житловий будинок на вул. Замарстинівській, 53.
26. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «ЖБК «Ваш дім» багатоквартирних житлових будинків №№ 9, 9-А, 9-Б, 9-В, 9-Г, 10, 11 (на генплані) з вбудовано-прибудованими комерційними приміщеннями, паркінгом, даховими котельнями та трансформаторною підстанцією на вул. Пасічній, 133 у м. Львові (у 6-ти чергах будівництва).
27. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Захід-Капітал-Буд» та ПП «Модель» комплексу туристичної інфраструктури з закладом громадського харчування, офісами та готельними номерами на вул. Щирецькій, 36.
28. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Кристал-Інвест-Україна» нежитлової споруди під літерою «К’-2» на вул. Промисловій, 50/52 під офісну будівлю.
29. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Резерв плюс» багатоквартирних житлових будинків №№ 3, 6, 7 (на генплані), громадських будівель (з торгово-офісними площами, апарт-готелем, готелем) №№ 1, 2, 4, 5 (на генплані) з паркінгом, вбудованим приміщенням групи тимчасового перебування дітей № 6.1 (на генплані) та об’єктами інженерної інфраструктури (дахові котельні, трансформаторна підстанція) на вул. Лемківській, 9 у м. Львові зі знесенням існуючих будівель (у 7-ми чергах будівництва).
30. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Центр розвитку нерухомості» готелю з адміністративно-торговими приміщеннями з підземним паркінгом та даховою котельнею на пл. А. Міцкевича, 9 у м. Львові.
31. Про скасування рішення виконавчого комітету від 21.07.2017 № 633.
32. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 04.05.2018 № 465.
33. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.09.2018 № 1029.
34. Про розроблення детального плану території у районі вул. о. Омеляна Ковча.
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.

РізнеНачальник
організаційного управління І. Сірко
Порядок денний надруковано З. Петрашко
Порядок денний перевірено Л. Кобрин
<< Попередня     Наступна >>
Назад