ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради12 квітня 2019 року Початок о 10 год. 00 хв.


1. Про зміни до міського бюджету м. Львова на 2019 рік.
Доповідає: директор департаменту фінансової політики О. Іщук.

2. Про розгляд скарги гр. Демчини Р. М.
Доповідає: директор юридичного департаменту Г. Пайонкевич.

3. Про фінансову підтримку громадських та інших неприбуткових організацій у 2019 році.
Доповідає: начальник управління «Секретаріат ради» Ю. Лукашевський.

4. Про передачу матеріальних цінностей.
Доповідає: начальник управління охорони здоров’я В. Зуб.

5. Про передачу матеріальних цінностей.
Доповідає: в. о. начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності апарату виконкому С. Сиротинська.

6. Про безоплатну передачу матеріальних цінностей на баланс управління безпеки міста.
Доповідає: начальник управління безпеки міста Ю. Діль.

7. Про надання квартир черговикам міської ради.
8. Про надання квартирі № 6 на вул. І. Мечникова, 16-Д, квартирам №№ 19, 54 на вул. І. Величковського, 1-А та квартирі № 152 на вул. І. Величковського, 1-Б статусу службових Військової прокуратури Західного регіону України.
Доповідає: начальник управління житлового господарства В. Іванов.

9. Про надання функцій замовника ЛКП «Львівавтодор» на проектування, будівництво та капітальний ремонт об’єктів дорожнього господарства м. Львова.
10. Про передачу на баланс ЛКП «Львівсвітло» об’єктів зовнішнього освітлення.
Доповідає: начальник управління інженерного господарства О. Одинець.

11. Про списання з балансу ЛКП «Львівелектротранс» основних засобів.
12. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 02.09.2011 № 809.
13. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 05.02.2016 № 59.
Доповідає: в. о. начальника управління транспорту О. Партика.

14. Про схвалення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова на 2019 рік.
15. Про надання рекламному агентству «Стар» у формі ТзОВ дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. Хуторівці, 4.
16. Про надання рекламному агентству «Стар» у формі ТзОВ дозволів на розміщення зовнішньої реклами.
17. Про надання ДП «БігБорд» дозволів на розміщення зовнішньої реклами.
18. Про надання ПрАТ «Мульті Весте Україна 3» дозволів на розміщення зовнішньої реклами на вул. Під Дубом, 7-Б.
19. Про надання ТзОВ «Креатив інк» дозволів на розміщення зовнішньої реклами на вул. Гетьмана І. Мазепи та вул. Стрийській, 202.
20. Про надання ТзОВ «УкрЄвроКомпФінанс» дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. Стрийській.
21. Про надання фізичній особі – підприємцю Гаврилову Р. В. дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. І. Виговського, 29.
22. Про надання фізичній особі – підприємцю Семчуку Ю. І. дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. Т. Шевченка, 158.
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.

23. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію гр. Досенко О. В. квартири № 1 на вул. Підвальній, 9 під магазин-салон з приєднанням власних підвальних приміщень та відтворенням дверного прорізу на місці віконного отвору.
24. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Мартинюк Л. Я. з розширенням існуючого приміщення кафе-бару та нежитлових приміщень, розташованих у будівлі під літерою «Б-1», за рахунок надбудови на вул. Широкій, 70-Б.
25. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію гр. гр. Савкою Н. С. та Кунинцем В. В. квартир № 1 та № 1-А з об’єднанням їх та переплануванням під кав’ярню з відновленням входу на вул. Братів Рогатинців, 11.
26. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч» корпусу № 3 за рахунок прибудови на головному підприємстві ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч» на вул. Ткацькій, 10.
27. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ПАТ «Укрнафта» автозаправної станції з демонтажем металевого павільйону продажу супутніх товарів та з встановленням стаціонарного підземного газового заправника типу LPG-5 об’ємом 5 куб. м на вул. Луганській, 2-А.
28. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ПрАТ «Укртранснафта» автозаправної станції під літерою «Л-1» на центральній базі виробничого обслуговування «Трансприлад» філії «Магістральні нафтопроводи «Дружба» приватного акціонерного товариства «Укртранснафта» на вул. Конюшинній, 18.
29. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПрАТ «Компанія Ензим» станції водопідготовки на вул. Личаківській, 232.
30. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ПрАТ «Центр енергетичних інновацій» з надбудовою будинку під літерою «А-5» з пристосуванням під центр комерційно-ділової діяльності на вул. Шота Руставелі, 7.
31. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ПрАТ «Центр енергетичних інновацій» з надбудовою будинку під літерою «А-6» з пристосуванням під центр комерційно-ділової діяльності на вул. Шота Руставелі, 7.
32. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Руставелі 7'я» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Шота Руставелі, 7-Я зі знесенням існуючих споруд.
33. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзДВ «Львівське спеціалізоване автотранспортне підприємство 1302» кварталу багатоквартирної житлової забудови з об’єктами громадського призначення, дошкільним навчальним закладом, підземними і наземними паркінгами та об’єктами інженерної інфраструктури на вул. Рудненській, 8, будинки №№ 9, 10 на генплані (3-тя черга будівництва).
34. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Виробничо-комерційна компанія «Еталон» частини будівлі під літерою «Б-3» з прибудовою складської будівлі та адміністративно-побутових приміщень на вул. Персенківці, 48.
35. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Компанія ТАЛАН» з об’єднанням частини будівлі відкритого складу під літерою «І» та приміщень відкритого складу під літерою «І» за рахунок надбудови на вул. Зеленій, 238 під адміністративно-складську будівлю.
36. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Новий люкс» багатоквартирного житлового комплексу з вбудованими громадськими приміщеннями, автостоянкою та трансформаторною підстанцією на вул. В. Навроцького, 31 зі знесенням існуючих будівель у м. Львові.
37. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Простір плюс» твердопаливної котельні на вул. Стрийській, 121-Б, 121-В, 121-Г.
38. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на завершення будівництва ТзОВ «СВ» незавершеного будівництва магазину на вул. І. Миколайчука, 9.
39. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 17.11.2017 № 1068.
40. Про надання дозволу на внесення змін до детального плану території у межах вул. В. Янева, вул. Стрийської, вул. Володимира Великого, залізничної колії (зміна 1).
41. Про розроблення детального плану території у районі вул. М. Кривоноса, вул. О. Довбуша.
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.

Різне
Начальник
організаційного управління І. Сірко
Порядок денний надруковано З. Петрашко
Порядок денний перевірено Л. Кобрин
<< Попередня     Наступна >>
Назад