ЗАСІДАННЯ ПЕРЕНЕСЕНЕ - ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради08 грудня 2017 року Початок о 10 год. 00 хв.

1. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2017 рік.
Доповідає: в. о. директора департаменту фінансової політики Л. Миколаїв.

2. Про реєстрацію громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Ідея нації».
Доповідає: директор юридичного департаменту Г. Пайонкевич.

3. Про затвердження Порядку реєстрації, розгляду та вирішення усних, письмових (електронних) звернень громадян, які надходять у відділ «Гаряча лінія міста» управління інформаційних послуг департаменту адміністративних послуг.
Доповідає: директор департаменту адміністративних послуг В. Бартошик.

4. Про затвердження Положення про Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
Доповідає: начальник управління соціального захисту Н. Демкович.

5. Про відкриття санаторної групи для дітей з безлактозною та безглютеновою дієтою на базі Львівського дошкільного навчального закладу № 166.
Доповідає: начальник управління освіти З. Довганик.

6. Про списання з балансу установ охорони здоров’я основних засобів, які непридатні для подальшого використання.
Доповідає: начальник управління охорони здоров’я В. Зуб.

7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 20.01.2017 № 28.
Доповідає: в. о. начальника управління культури Н. Бунда.

8. Про надання квартирам №№ 14, 21, 25 на вул. І. Рубчака, 21-Б статусу службових Західного територіального управління Національної гвардії України.
9. Про надання дозволу на відключення від мережі центрального опалення і влаштування індивідуальної системи опалення у квартирі № 2 будинку № 7 на вул. Східній.
10. Про надання дозволу на переобладнання нежитлових приміщень у будинку № 5 на вул. М. Леонтовича під житлову квартиру та подальше її використання.
11. Про надання дозволу на переобладнання нежитлових приміщень у будинку № 22 на вул. І. Вишенського під житлову квартиру та подальше її використання.
Доповідає: в. о. начальника управління житлового господарства Г. Мазур.

12. Про надання ТзОВ «Рекламно-виробнича група «НБС» дозволів на розміщення зовнішньої реклами на вул. Городоцькій, 83 та пл. Митній.
13. Про надання ТзОВ «Рекламно-виробнича група «НБС» дозволів на розміщення зовнішньої реклами у парку ім. І. Франка.
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.

14. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 13.04.2017 № 303.
15. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 15.09.2017 № 829.
16. Про реєстрацію права комунальної власності на будівлю на пл. Данила Галицького, 4.
17. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення на вул. Б. Антоненка-Давидовича, 11.
18. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення на вул. Фр. Скорини, 6-А.
19. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Львова. (2 об’єкти)
20. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Львова. (6 об’єктів)
21. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Львова.
(11 об’єктів)
22. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Львова.
(13 об’єктів)
Доповідає: начальник управління комунальної власності І. Свистун.

23. Про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на будівництво гр. Гладун С. Г. багатоквартирного житлового будинку з вбудованим підземним паркінгом на вул. Заозерній, 37.
24. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво фізичною особою – підприємцем Дюкарєвим Ю. М. офісного комплексу комерційно-ділової діяльності на вул. Городоцькій, 321.
25. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на встановлення ПАТ «Укрнафта» стаціонарного газового заправника типу LPG-10 на території автозаправної станції на вул. Зеленій, 322.
26. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на встановлення ПАТ «Укрнафта» стаціонарного газового заправника типу LPG-5 на території автозаправної станції на вул. Кульпарківській, 224/1.
27. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на встановлення ПАТ «Укрнафта» стаціонарного газового заправника на території автозаправної станції на вул. Луганській, 2-А.
28. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на встановлення ПАТ «Укрнафта» стаціонарного газового заправника типу LPG-5 на території автозаправної станції на вул. Хуторівці, 59.
29. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Лев Девелопмент» багатоквартирного житлового будинку в урочищі «Голоско», обслуговуючому кооперативі «Садове товариство «Промінь Голоско» (ділянки № 1 та № 2).
30. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво складської будівлі на вул. І. Миколайчука на земельній ділянці, призначеній для продажу на земельних торгах (аукціоні).
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.

31. Про погодження встановлення пам’ятного знака для вшанування пам’яті мешканців Знесіння, які боролися за волю України, на вул. Молочній.
Доповідає: начальник управління регулювання забудови В. Данилюк.


Різне
Начальник
організаційного управління І. СіркоПорядок денний надруковано З. Петрашко
Порядок денний перевірено Л. Кобрин
<< Попередня     Наступна >>
Назад