ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради22 лютого 2019 року Початок о 10 год. 00 хв.

1. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2019 рік.
Доповідає: директор департаменту фінансової політики О. Іщук.

2. Про затвердження переліку соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі «Культура», яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету м. Львова, та суми співфінансування відповідних проектів у рамках програми «Зробимо Львів кращим».
Доповідає: директор департаменту розвитку Н. Бунда.

3. Про затвердження переліку соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі «Туризм», яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету м. Львова, та суми співфінансування відповідних проектів.
Доповідає: начальник управління туризму Л. Остапчук.

4. Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту м. Львова на 2019 рік та організаційно-методичних вказівок з підготовки населення м. Львова до дій у надзвичайних ситуаціях на 2019 рік.
Доповідає: начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення В. Іваніцький.

5. Про сплату членських внесків Організації міст світової спадщини, організації «Євросітіз», міжнародній організації «Ліга історичних міст», міжнародній туристичній організації «Європіан Сітіз Маркетінг» та асоціації «Енерджі-Сітіз».
Доповідає: в. о. начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності апарату виконкому С. Сиротинська.

6. Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги Львівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
7. Про затвердження переліку соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі «Соціальний захист», яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету м. Львова, та суми співфінансування відповідних проектів.
Доповідає: начальник управління соціального захисту І. Кобрин.

8. Про утворення комісії з питань прийняття у власність територіальної громади м. Львова ДЮСШ «Буревісник» з кінного спорту.
9. Про утворення комісії з питань прийняття у власність територіальної громади м. Львова ДЮСШ з шахів «Дебют».
Доповідає: начальник управління молоді та спорту А. Нікулін.

10. Про зміни до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова на 2019 рік.
11. Про скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами на просп. В. Чорновола, 69, виданого ДП «Інтергал-Буд» ТзОВ «Фірма «Інтергал».
12. Про скасування дозволів на розміщення зовнішньої реклами на вул. І. Величковського, 40, виданих ТзОВ «Пакко холдинг».
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.

13. Про вирішення питання балансового обліку та реєстрацію права комунальної власності на громадський будинок на вул. І. Франка, 150.
14. Про реєстрацію права комунальної власності на будівлю на вул. М. Гайворонського, 27.
15. Про реєстрацію права комунальної власності на будівлю на вул. Чернівецькій, 4.
16. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлове приміщення гаража на вул. Академіка В. Гнатюка, 24.
17. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення на вул. І. Гонти, 8.
18. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлове приміщення на вул. Городоцькій, 263.
19. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення на вул. Донецькій, 3.
20. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлове приміщення на вул. М. Леонтовича, 5.
21. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Львова.

22. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 10.03.2017 № 183.
Доповідає: начальник управління комунальної власності І. Свистун.

23. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію гр. Досенко О. В. квартири № 1 на вул. Підвальній, 9 під магазин-салон з приєднанням власних підвальних приміщень та відтворенням дверного прорізу на місці віконного отвору.
24. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Калмиковою О. І. нежитлових приміщень з розширенням за рахунок надбудови 2-го поверху на вул. Дж. Вашингтона, 21 під магазин-шоурум.
25. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію гр. Маскаль І. Т. з пристосуванням існуючих нежитлових приміщень під офіс з розширенням за рахунок власних підвальних приміщень на вул. Братів Рогатинців, 12.
26. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Савіцьким Р. Я. зблокованого житлового будинку на вул. Погулянці, 6, 8, 8-А.
27. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Шокалом Я. Г. житлової квартири № 2 на вул. Академіка С. Рудницького, 53.
28. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на встановлення ПАТ «Укрнафта» стаціонарного підземного газового заправника типу LPG-5 об’ємом 5 куб. м на території автозаправної станції на вул. Луганській, 2-А.
29. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Парк Новий Львів» багатофункціональної будівлі з вбудованою автостоянкою, даховою котельнею та будівництво трансформаторної підстанції на вул. Панаса Мирного, 24.
30. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Провесінь-Агроінвест» садибної забудови у межах вулиць проектованої 3 та проектованої К-13 на вул. Тракт Глинянський, 152.
31. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво 1-м окремим відділом капітального будівництва ДПСУ багатофункціонального житлового комплексу на території військової частини 9507 на вул. Володимира Великого, 10 (для військовослужбовців) з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом зі знесенням існуючих нежитлових будівель (будинки з апартаментами №№ К1, К2, К3 на генплані та заклад дошкільної освіти № 8 на генплані).

32. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 26.07.2016 № 602.
33. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 24.11.2017 № 1089.
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.Різне
Начальник
організаційного управління І. Сірко<< Попередня     Наступна >>
Назад