ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради04 травня 2018 року Початок о 10 год. 00 хв.


1. Про списання заборгованості по особовому рахунку.
Доповідає: директор юридичного департаменту Г. Пайонкевич.

2. Про передачу на баланс ЛКП «Львівсвітло» об’єктів зовнішнього освітлення.
Доповідає: начальник управління інженерного господарства О. Одинець.

3. Про затвердження списку кандидатів на отримання у 2018 році пільгових довготермінових кредитів на будівництво (реконструкцію) і придбання житла за рахунок коштів міського бюджету м. Львова.
4. Про надання квартирам №№ 19, 59, 133, 146, 150 на вул. Під Голоском, 15-Б статусу службових Військової прокуратури Західного регіону України.
5. Про оформлення договору житлового найму на жилі приміщення №№ 216, 217 у гуртожитку на вул. Тракт Глинянський, 147.
Доповідає: начальник управління житлового господарства В. Іванов.

6. Про надання ДП «Інтергал-Буд» ТзОВ «Фірма «Інтергал» дозволів на розміщення зовнішньої реклами на вул. Т. Шевченка, 60.
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.

7. Про вирішення питання балансового обліку нежитлової будівлі на вул. М. Кричевського, 61.
8. Про вирішення питання балансового обліку нежитлових приміщень на вул. Фр. Скорини, 6-А.
9. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення на вул. Зеленій, 42.
Доповідає: начальник управління комунальної власності І. Свистун.

10. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 30.09.2016 № 897.
11. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Баварія Львів» автосалону БМВ на вул. Кульпарківській, 226.
12. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ виробничо-транспортним підприємством «Бодекс» багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями на вул. Кульпарківській, 230-А.
13. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Провесінь-Агроінвест» трансформаторної підстанції потужністю 250 кВА у кварталі садибної житлової забудови на вул. Тракт Глинянський, 152.
14. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням гр. Веремеєнком О. В. закладу громадського харчування за рахунок надбудови на вул. Чернівецькій, 1 для обслуговування транспортного вузла пл. Двірцевої.
15. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. гр. Тимківим М. В. та Ільків К. П. індивідуальних зблокованих житлових будинків (№ 7 та № 8 на генплані) на вулиці проектованій VI – вул. Нагірній.
16. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Трофименком Д. Ю. нежитлових приміщень на вул. Замарстинівській, 120 з розширенням за рахунок надбудови під офіс (зі складськими приміщеннями).
17. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Хоменком О. Л. багатоквартирного житлового будинку з вбудованою автостоянкою та громадськими приміщеннями на вул. Похилій, 1.
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.

РізнеНачальник
організаційного управління І. Сірко

Порядок денний надруковано О. Очерклевич
Порядок денний перевірено Л. Кобрин
<< Попередня     Наступна >>
Назад