Львівська міська рада

//
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради
13 квітня 2018 року Початок о 10 год. 00 хв.


Звіт про виконання протокольного доручення виконавчого комітету Львівської міської ради

1. Звіт про виконання протокольного доручення виконавчого комітету Львівської міської ради від 30.03.2018 «Прошу доповісти виконавчому комітету щодо будівництва ПП «Юридичне агентство» багатоквартирного житлового комплексу на вул. Професора П. Буйка, 27».
Доповідає: директор департаменту містобудування С. Коровайник.
Співдоповідач: начальник Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові В. Цабак.
Проекти рішень виконавчого комітету

2. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПП «Юридичне агентство» багатоквартирного житлового комплексу з вбудованими приміщеннями громадського призначення, підземним паркінгом та вбудованою трансформаторною підстанцією і даховою котельнею на вул. Професора П. Буйка, 27.
3. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Галицька кабельна компанія» корпусу-модуля, складу під літерою «В» на вул. Конюшинній, 11 під цех виробництва кабельно-провідникової продукції та влаштування підземного пожежного резервуара для зберігання води.

4. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «ДЮК ЛТД» житлового будинку (№ 2 на генплані) та трансформаторної підстанції на вул. Малоголосківській.

5. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «ДЮК ЛТД» житлового будинку (№ 3 на генплані) на вул. Малоголосківській.
6. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Житлово-будівельна компанія «Ваш дім» трансформаторної підстанції на вул. Пасічній, 133.
7. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп» закладу торгівлі на вул. Личаківській, 191 зі знесенням існуючого тимчасового магазину-павільйону.
8. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «СВ» будинку змішаного використання з розміщенням об’єктів ділового (офіси), обслуговуючого та комерційного призначення, підземним гаражем та квартирами у верхніх поверхах на вул. Гетьмана І. Мазепи, 25-А, 25-Б.
9. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Трофименком Д. Ю. нежитлових приміщень на вул. Замарстинівській, 120 з розширенням за рахунок надбудови під офіс (зі складськими приміщеннями).
10. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 10.11.2017 № 1039.
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.

Різне
Начальник
організаційного управління І. Сірко

Порядок денний надруковано З. Петрашко
Порядок денний перевірено Л. Кобрин
<< Попередня     Наступна >>
Назад