ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради15 березня 2019 року Початок о 8 год. 00 хв.


1. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2019 рік.
Доповідає: директор департаменту фінансової політики О. Іщук.

2. Про затвердження переліку соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі «Поводження з відходами», яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету м. Львова, та суми дофінансування відповідних проектів.
Доповідає: в. о. директора департаменту з питань поводження з відходами С. Сало.

3. Про передачу матеріальних цінностей.
Доповідає: начальник управління туризму Л. Остапчук.

4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 24.07.2015 № 438.
Доповідає: в. о. начальника управління транспорту О. Партика.

5. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 10.10.2014 № 769.
6. Про надання дозволу на переобладнання нежитлових приміщень у будинку № 4 на вул. Академіка Р. Кучера під житлову квартиру та подальше її використання.
Доповідає: начальник управління житлового господарства В. Іванов.

7. Про надання ПП «Сервіс-Ріелбуд» дозволів на розміщення зовнішньої реклами на вул. Рудненській, 8.
8. Про надання ТзОВ «Реновація» дозволів на розміщення зовнішньої реклами на вул. Зеленій, 151.
9. Про надання фізичній особі – підприємцю Гаврилову Р. В. дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. Городоцькій, 67.
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.

10. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення на вул. Зеленій, 7.
11. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення на вул. Пасічній, 37.
12. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Львова.
Доповідає: начальник управління комунальної власності І. Свистун.

13. Про погодження встановлення інформаційної таблиці, присвяченої вулиці Академіка О. Богомольця та І. Левинському, на вул. Академіка О. Богомольця, 2 – вул. І. Франка.
14. Про розроблення детального плану території у районі вул. М. Коперника, вул. В. Стефаника, вул. П. Чайковського, вул. Ф. Ліста.
15. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Антонишин О. В. будівлі автомийки самообслуговування з розширенням за рахунок надбудови та будівлі автомобільної мийки (під літерою «А-1») з розширенням за рахунок прибудови і надбудови на вул. Хуторівці, 35-В.
16. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Савіцьким Р. Я. зблокованого житлового будинку на вул. Погулянці, 6, 8, 8-А.
17. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. гр. Ткачем А. І. та Мартинюком Т. В. нежитлового будинку з надбудовою і прибудовою під стоматологічну клініку та офісні приміщення на вул. Зеленій, 143.
18. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з добудовою ПрАТ «Компанія Ензим» головного виробничого корпусу для збільшення потужностей виробництва дріжджового концентрату на вул. Личаківській, 232.
19. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Інтенсив» виробничих приміщень з адміністративно-побутовим корпусом на вул. Т. Шевченка, 327 під складський комплекс.
20. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Укр Євро Фасад» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення, приміщенням для тимчасового перебування дітей та підземним паркінгом на вул. П. Шафарика, 11.
21. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 07.09.2018 № 980.
22. Про скасування містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки, затверджених рішенням виконавчого комітету від 16.07.2010 № 912.
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.

23. Про виведення особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, з дитячого будинку сімейного типу.
Доповідає: начальник управління «Служба у справах дітей» Р. Тимків.

Різне


Начальник
організаційного управління І. Сірко
Порядок денний надруковано З. Петрашко
<< Попередня     Наступна >>
Назад