ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради09 серпня 2019 року Початок о 10 год. 00 хв.


1. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2019 рік.
Доповідає: директор департаменту фінансової політики О. Іщук.

2. Про розгляд скарги гр. Новікова А. О.
Доповідає: директор юридичного департаменту Г. Пайонкевич.

3. Про встановлення ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» тарифів на ритуальні послуги.
Доповідає: в. о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури О. Одинець.

4. Про затвердження проектної документації за проектом «Реконструкція систем теплозабезпечення групи будинків Шевченківського району м. Львова з впровадженням індивідуальних теплових пунктів «ІТП» (84 шт.). Коригування».
Доповідає: директор ЛКП «Зелене місто» В. Ноздря.

5. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 14.06.2019 № 524.
Доповідає: начальник управління соціального захисту І. Кобрин.

6. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 02.12.2016 № 1135.
Доповідає: в. о. начальника управління інвестицій та проектів Р. Старецький.

7. Про вирішення питання балансового обліку будівлі на вул. Білогорщі, 76-А.
8. Про вирішення питання балансового обліку нежитлових приміщень на вул. Гуцульській, 2.
9. Про реєстрацію права комунальної власності на складські приміщення на вул. Конюшинній, 6.
Доповідає: начальник управління комунальної власності І. Свистун.

10. Про надання ТзОВ «Львівбудмакс-Інвест» дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. Інструментальній, 49.
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.

11. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво департаментом житлового господарства та інфраструктури мереж газопостачання до промислової зони «Сигнівка» на вул. Північній.
12. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію Територіальним управлінням Державної судової адміністрації України в Львівській області нежитлових приміщень з розширенням за рахунок надбудови на вул. М. Кривоноса, 4 під приміщення Шевченківського районного суду м. Львова.
13. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво релігійною організацією «Провінція отців Василіян Найсвятішого Спасителя в Україні Української греко-католицької церкви» культурно-духовного центру для проведення реколекційних практик з демонтажем аварійного будинку на вул. Б. Хмельницького, 34, 36.
14. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням гр. Бадяком С. Б. будівлі магазину під літерою «А-1» на вул. Шота Руставелі, 40 за рахунок прибудови та надбудови з влаштуванням вбудованих об’єктів торгівлі та громадського обслуговування, апарт-готелю у верхніх поверхах та підземного паркінгу.
15. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Герасимовою К. О. квартири № 21 на вул. Городоцькій, 211 з розширенням за рахунок влаштування консольного балкону.
16. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. гр. Гоєм А. І., Корягіним М. В. і Дзюбою О. С. багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та паркінгом на вул. Пилипа Орлика.
17. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Капший М. С. багатоквартирного житлового будинку з вбудованими закладами громадського обслуговування та гаражем зі знесенням існуючого будинку на вул. Баштанній, 6.
18. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ДП ПАТ «Концерн-Електрон» - «Навчальний науково-виробничий комплекс «Електрон» з надбудовою існуючих будівель під багатоквартирний житловий будинок для викладацького складу та наукових співробітників на вул. Генерала Т. Чупринки, 130.
19. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПП «Квант-Інвест» адміністративно-виробничого корпусу на вул. Промисловій, 50/52.
20. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 09.12.2016 № 1176.
21. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 30.03.2018 № 348.
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.

Різне
Начальник
організаційного управління І. Сірко


Порядок денний надруковано З. Петрашко
Порядок денний перевірено Л. Кобрин
<< Попередня     Наступна >>
Назад