ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради03 серпня 2018 року Початок о 10 год. 00 хв.


1. Про відчуження з балансу ЛКП «Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького» основних засобів.
Доповідає: директор департаменту розвитку Н. Бунда.

2. Про затвердження переліку закладів освіти м. Львова приватної форми власності, яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету м. Львова, та суми фінансової підтримки за травень-серпень 2018 року.
3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 11.05.2018 № 477.
Доповідає: начальник управління освіти З. Довганик.

4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 02.12.2016 № 1136.
Доповідає: начальник управління соціального захисту І. Кобрин.

5. Про надання ЛКП «Рембуд» функцій замовника на реконструкцію житлового будинку, визнаного аварійним, що загрожує обвалом на вул. Пропелерній, 75.
6. Про розгляд звернення гр. Квятковської А. Ю.
7. Про внесення змін до переліку підприємств, установ, організацій, яким дозволено вести квартирний облік.
8. Про оформлення ордера на жиле приміщення черговику Бази з ремонту радіоелектронної техніки Національної гвардії України.
9. Про оформлення ордера на жиле приміщення черговику військової частини 3002.
10. Про оформлення ордера на жиле приміщення черговику Львівського обласного військового комісаріату.
Доповідає: начальник управління житлового господарства В. Іванов.

11. Про передачу об’єкта «Капітальний ремонт світлофорного об’єкта на перехресті вул. Наукової – вул. В. Симоненка».
Доповідає: начальник управління інженерного господарства О. Одинець.

12. Про вирішення питання балансового обліку нежитлових приміщень на вул. Б. Хмельницького, 146.
13. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Львова.
Доповідає: начальник управління комунальної власності І. Свистун.

14. Про затвердження внесення змін до детального плану житлового району «Під Голоском» (зміна 5).
15. Про розроблення детального плану території у районі вул. І. Сулими, вул. Городоцької, вул. Окружної, вул. Кондукторської.
16. Про розроблення детального плану території у районі вул. Б. Хмельницького, вул. Волинської, вул. Промислової.
17. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 13.07.2018 № 741.
18. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво обслуговуючим кооперативом «Житлово-будівельний кооператив «Виговського-29» багатоквартирного житлового будинку з підземним паркінгом та вбудованими громадськими приміщеннями на вул. І. Виговського, 29.
19. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію адміністративного корпусу на головному підприємстві ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч» за рахунок надбудови додаткових та допоміжних приміщень виробничої лабораторії відділу контролю якості та прибудови сходової клітки на вул. Ткацькій, 10.
20. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію ТзДВ «Діамант» з об’єднанням і пристосуванням нежитлових приміщень першого поверху та підвальних приміщень на пл. Катедральній, 7-8 під заклад громадського харчування з відновленням входу від вул. Староєврейської.
21. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «АЙПІЄ-Л» дахової сонячної електростанції на вул. Щирецькій, 36.
22. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «К17» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. П. Козланюка, 17 (зі знесенням існуючих будівель).
23. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Лев Девелопмент» багатоквартирного житлового будинку з технічним поверхом, вбудованими приміщеннями громадського призначення, підземним паркінгом та трансформаторною підстанцією в урочищі «Голоско», обслуговуючому кооперативі «Садове товариство «Промінь Голоско» (ділянки №№ 3-7).
24. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Патриаком» багатоповерхового житлового будинку № 15 кварталу житлової забудови зі супутніми об’єктами соціально-побутової інфраструктури на вул. Скляній, 15.
25. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Патриаком» багатоповерхового житлового будинку № 16 кварталу житлової забудови зі супутніми об’єктами соціально-побутової інфраструктури на вул. Скляній, 15.
26. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Патриаком» багатоповерхового житлового будинку № 17 кварталу житлової забудови зі супутніми об’єктами соціально-побутової інфраструктури на вул. Т. Шевченка, 60.
27. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Патриаком» багатоповерхового житлового будинку № 18 кварталу житлової забудови зі супутніми об’єктами соціально-побутової інфраструктури на вул. Т. Шевченка, 60.
28. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Патриаком» будівлі прохідної з розширенням за рахунок прибудови та надбудови на вул. Т. Шевченка, 60 під багатоквартирний житловий будинок з вбудованими приміщеннями громадського призначення.
29. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію релігійною громадою Церкви адвентистів сьомого дня у м. Львові церковного комплексу з розширенням за рахунок добудови та надбудови на вул. І. Багряного, 38.
30. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. гр. Гудою В. В. та Пєшковим В. П. багатоквартирного житлового будинку на вул. Ільмовій, 7, 9 та вул. Колосковій, 4.
31. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Диким О. В. двох індивідуальних житлових будинків на вул. Пасіки Галицькі, 4-Б.
32. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Дупеличем П. Ю. багатоквартирного житлового будинку з підземним паркінгом на вул. Гординських, 15-А зі знесенням існуючих будівель.
33. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Мазур Г. М. офісного будинку з об’єктами торгівлі та дитячим центром дозвілля на 1-му та 2-му поверхах на вул. Ф. Ржегоржа, 21.
34. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням гр. Музикою І. І. нежитлової будівлі на вул. Городоцькій, 321-А за рахунок надбудови під офіс з торгово-виставковими приміщеннями.
35. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Хоменком О. Л. багатоквартирного житлового будинку з вбудованою автостоянкою та громадськими приміщеннями на вул. Похилій, 1.
36. Про погодження встановлення інформаційної таблиці Василю Єрошенку на вул. В. Єрошенка, 11.
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.

Різне
Начальник
організаційного управління І. Сірко
Порядок денний надруковано О. Очерклевич
Порядок денний перевірено З. Петрашко
<< Попередня     Наступна >>
Назад